با این تخت‌خواب بادی از کوه آویزان شوید و بخوابید اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , تخت‌خواب بادی
طبیعت گردان و کوه نوردان برای آماده کردن یک جای خواب راحت و امن معمولا با مشکلات زیادی مواجه هستند، اما یک تختخواب بادی ایمن به آنها امکان می دهد در ارتفاعی زیاد از زمین با آسودگی به خواب بروند. 

به گزارش فارس به نقل از نیواطلس، طبیعت گردان و کوهنوردان برای آماده کردن یک جای خواب راحت و امن معمولا با مشکلات زیادی مواجه هستند، اما یک تختخواب بادی ایمن به آنها امکان می دهد در ارتفاعی زیاد از زمین با آسودگی به خواب بروند.

 

این تختخواب بادی که G7 Pod نام دارد، را می توان با تجهیزات کوهنوردی به صخره یا سنگ های کوه متصل کرد و پس از آویزان کردن طناب های آن به راحتی و بدون نگرانی از پرت شدن به استراحت پرداخت.

 

خوابیدن در ارتفاعات و به صورت معلق در هوا هم برای کوهنوردان لذت و هیجان به ارمغان می آورد و هم باعث می شود حیوانات وحشی و موذی توان آسیب زدن به آنها را نداشته باشند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , تخت‌خواب بادی

تخت‌خواب بادی سبک مذکور که توسط شرکت کانادایی Grade VII تولید شده، به همراه تجهیزات جانبی بین 6 تا 10 کیلوگرم وزن دارد و می توان آن را به صورت تکنفره یا دونفره به کار برد. مدل دو نفره این تختخواب بادی را می توان در کنار هم قرار داد یا کاری کرد که یکی در ارتفاعی بالاتر از دیگری قرار بگیرد.

 

فضای خواب در دسترس از طریق این تختخواب بادی 75 در 213 سانتیمتر است. جنس تختخواب یادشده از نایلون بسیار مقاوم است و در حالت جمع شده تنها 1.5 کیلوگرم وزن دارد و فضایی برابر با 40 در 20 در 15 سانتیمتر اشغال می کند. قیمت مدل ساده این محصول 415 دلار و قیمت مدل حفاظت شده آن 657 دلار است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------