اقدام تحسین برانگیز پزشک وطن پرست چینی! اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,پزشک چینی
اقدام تحسین برانگیز یک پزشک چینی برای حضور بر بالین بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان در روز جشن ازدواجش خبرساز شد. 

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پس از انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در چین بلافاصله  صد‌ها ویدئو درباره نوع غذای مردمان این کشور در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. بسیاری در روز‌های نخست با دیدن این ویدئو‌ها دیدی منفی نسبت به مردمان این کشور پیدا کردند و همین موجب شد تا فداکاری و از خودگذشتگی آن‌ها در این روز‌های سخت تحت شعاع همین قضاوت قرار گیرد.  

 

این در حالی بود که این مردمان سخت کوش که با تلاش و کوشش، کشور خود را به یکی از بزرگترین قطب‌های اقتصادی جهان تبدیل کرده‌اند با شیوع کرونا اقداماتی تحسین برانگیز را از خود به نمایش گذاشتند. از مرد ناشناسی که با خرید صد‌ها ماسک آن‌ها را به پلیس برای توزیع بین مردم نیازمند به ماسک تحویل داد، تا پزشک بازنشسته‌ فداکاری که به خاطر بازگشت دوباره به خدمت مبتلا به این ویروس شد و جانش را از دست داد یا پرستارانی که به خاطر تمرکز روی کار خود در خدمت به هموطنانشان مو‌های سر خود را کوتاه کرده یا تراشیدند.  

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,پزشک چینی

 

اما طی روز‌های گذشته اقدام تحسین برانگیز یک پزشک چینی دیگر نیز به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. این پزشک وطن پرست چینی که هویتش مشخص نشده برای حاضربودن بر سر بالین بیمارانش در بیمارستان مراسم ازدواجش را تنها در مدت ۱۰ دقیقه انجام داد. در این مراسم که در تاریخ ۳۰ ژانویه و با حضور پنج نفر برگزار شد این پزشک پس از پایان تشریفات ازدواج بلافاصله راهی بیمارستان شد تا به هموطنانش خدمت رسانی کند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,پزشک چینی

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------