وقتی بیننده تلویزیونی متوجه سرطان مجری شد! اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,تیم فوتبال

 

 مجری یکی از شبکه‌های خبری در فلوریدا از یکی از بینندگان به خاطر این که توانسته بود پی به رشد یک تومور سرطانی در گردن او ببرد، قدردانی کرده است.

 

به گزارش بی بی سی، ویکتوریا پرایس، مجری کانال تلویزیونی (WFLA) در پیامی که بصورت آنلاین منتشر کرده، گفته: "یکی از بینندگان ماه گذشته به من ایمیل زد، او متوجه یک برجستگی در گردن من شده و از من خواست که به دنبال درمان آن باشم."

 

خانم پرایس گفته که این بیننده شرایطی مشابه داشته و تومور گردنش سرطانی بوده و حال دریافته که برجستگی گردن او هم سرطانی است.

 

این مجری تلویزیون همچنین اعلام کرده که دو روز دیگر برای برداشتن این تومور در بیمارستان بستری می‌شود.

 

ویکتوریا پرایس گفته که این بیننده با پیامی که برایش فرستاد، به او یادآوری کرده که باید مراقب خودش باشد و اگر این ایمیل را دریافت نمی‌کرد، هرگز به سراغ دکتر نمی‌رفت.

 

خانم پرایس افزوده که پوشش خبری همه‌گیری ویروس کرونا باعث شده بود که او توجهی به سلامتی خودش نکند.

 

این اولین باری نیست که یک بیننده تلویزیون به مجریان تلویزیونی مشاوره پزشکی می‌دهد.

 

در سال ۲۰۱۸، مارک لورنسن، مدافع سابق تیم فوتبال لیورپول و مفسر فوتبال، از پزشکی که به تشخیص سرطان او از طریق تماشای او در تلویزیون کمک کرده بود، قدردانی کرد.

 

این بیننده، در زمان تماشای برنامه فوتبالی که از یکی از شبکه‌های بی‌بی‌سی پخش می‌شد، پی برد که آقای لورنسن به سرطان مبتلاست.

 

در سال ۲۰۱۳ پرستاری که در حال تماشای برنامه طارق ال موسی، از مجریان برنامه تلویزیونی (Flip or Flop) بود، به او نسبت به غده‌ای که در گردنش دیده بود، هشدار داد.

 

این پرستار به شبکه ان‌بی‌سی گفته بود: "فکر کردم این چیزی است که باید به آن توجه شود." ال موسی که مبتلا به سرطان تیروئید تشخیص داده شد، حالا بهبود یافته است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی