تندباد کرم ها کاربران فضای مجازی را متعجب کرد!عکسی از انبوهی از کرم های خاکی در پیاده رو یکی از شهرهای ایالت نیوجرسی ثبت شده که به شکل تندباد قرار گرفته اند. این پدیده کاربران فضای مجازی را متعجب کرده است. 

به گزارش مهر به نقل از بیزینس اینسایدر، یکی از ساکنان ایالت نیوجرسی آمریکا از پدیده عجیبی عکاسی کرده که در آن صدها کرم شبیه یک تندباد روی کف پیاده رو خیابان قرار گرفته‌اند.

 

تندباد کرم ها ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

تیفانی فیشر یکی از ساکنان شهر هوبوکن در این ایالت تصاویر مذکور را در فیس بوک و توئیتر به اشتراک گذاشت و نوشت: قبلاً همچنین چیزی ندیده بودم.

 

این تصاویر ساکنان محلی را وحشت زده کرد. کاربری در فیس بوک نوشت: این عکس شبیه یک فیلم ترسناک است.

 

با این وجود برخی از کاربران درباره دلیل ایجاد رویداد مذکور کنجکاو بودند. کوین بات یکی از کارشناسان اکولوژی خاک در دانشگاه سنترال لانکشایر معتقد است دلیل ظهور انبوهی از کرم‌های خاکی در پیاده رو خیابان ترکیبی از باران‌های شدید و سطح سخت پیاده رو است.

 

او در این باره می‌گوید: به طور خلاصه، احتمالاً کرم‌ها به دلیل باران فراوان به سطح زمین آمده‌اند و به دلیل سختی سطح نتوانسته‌اند سوراخی به داخل زمین حفر کنند. شکل ایجاد شده نیز احتمالاً به روند تخلیه آب مربوط است و ارتباطی با رفتار خاص کرم‌های خاکی ندارد.

 

کیانگ سو یو استاد بخش خاک، آب و آب و هوای دانشگاه مینه سوتا معتقد است دلیل ظهور کرم‌ها روی سطح زمین احتمالاً بارش بوده است. به عقیده او ارتعاشات ناشی از حفاری موش‌های کور سبب شده کرم‌های خاکی به سطح بیایند. اما شکل تندباد مانند آن مرموز است.

 

او در این باره می‌گوید: انبوه کرم‌های خاکی زمانی ظاهر می‌شوند که یک تهدید محیط زیستی وجود داشته باشد. اما تصاویر ثبت شده اطلاعات کافی درباره شرایط محیطی را فراهم نمی‌کند.

 

انبوه کرم‌ها چند ساعت از پس از ثبت عکس از پیاده رو، ناپدید شدند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------