اجرای طرح «ناظر 2 » و برخورد با پاساژه‌ها و فروشندگانی که ضوابط را اجرا نکنند اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,ناظر 2
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به طرح امنیت اخلاقی گفت: از طرح‌های امنیت اخلاقی و طرح "ناظر یک" نباید غافل شویم و پلیس امنیت عمومی باید با جدیت به کار خود ادامه دهد، در طرح "ناظر 2" با مدیران و فروشندگان مغازه ها و پاساژها که ضوابط را اجرا نکنند، برخورد می شود. 

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در سی و پنجمین دوره بصیرت ویژه فرماندهان و مدیران عالی ناجا که در مجتمع فرهنگی، تربیتی و آموزشی عمار قم برگزار شد، با اشاره به حوادث آبان ماه و حضور مقتدرانه پلیس در صحنه های مختلف این مأموریت گفت: مقام معظم رهبری  از تلاش و زحمات کارکنان نیروی انتظامی در حوادث اخیر اظهار رضایت فرمودند.

 

وی با بیان اینکه مردم در مأموریت ها از حضور نیروهای پلیس استقبال می کنند، تصریح کرد: در انجام مأموریت، داشتن بصیرت خیلی مهم است، بصیرت یعنی بدانیم در مواقع نیاز چه اقدامی انجام دهیم و گوش به فرمان چه کسی باشیم.

 

سردار اشتری به سخنان ژامام خمینی(ره) که فرمودند"حفظ نظام از اوجب واجبات است"، خاطرنشان کرد: در این ناآرامی ها کار از اعتراض فراتر رفت زیرا امنیت مردم و کشور مطرح بود، فرمایشات مقام معظم رهبری در حوادث اخیر حکیمانه، مجاهدانه وخیرخواهانه بود و موجب شد تا مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

 

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: در اتفاقات اخیر از کارکنان حتی یک نفر نداشتیم که نسبت به برخورد با اغتشاشگران تردیدی داشته و از صحنه عقب نشینی کند، خداوند را به دلیل بصیرت و آگاهی نیروهای پلیس شکرگزار هستیم.

 

 وی با بیان اینکه از آغاز انقلاب تاکنون هیچ نمونه ای نداریم که یک اعتراض به موضوعی امنیتی تبدیل و تخریب به این حجم و گستردگی صورت بگیرد و فضای مجازی به این مسئله دامن بزند، ادامه داد: این توطئه استکبار جهانی، فرصت طلبان و سلطنت طلبان بود که با تلاش و اقتدار نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح موضوع طی 72 ساعت خاتمه یافت که کار بسیار بزرگی انجام شد.

 

سردار اشتری با اشاره به برگزاری جلسات تخصصی با فرماندهان ناجا قبل، حین و پس از حوادث اخیر، تاکید کرد: دشمن برای مقابله با نظام اسلامی با تمام قوا آمده و ما نیز از مقاومت کوتاه نمی آییم بنابراین اگر یکی بزند 10 تا می خورد.

 

وی با بیان اینکه اولویت های نیروی انتظامی برای سال آینده مشخص و به استان ها ابلاغ می شود، افزود: بر اجرای طرح های مشترک مانند گشت رضویون بین ناجا، سپاه و بسیج با هدف امنیت محله محور تاکید داریم.

 

عالی ترین مقام انتظامی کشور در ادامه امنیت انتخابات را مورد توجه قرار داد، گفت: باید فرد اصلح را انتخاب کنیم همچنین ملاک ولی فقیه است و اینکه افراد دلبستگی به خارج نداشته و همواره از ارزش های نظام پاسداری کنند.

 

وی تصریح کرد: با هدایت های راهبردی، تاکتیکی و عملیاتی، روند موفقیت در ناجا صعودی و رو به رشد بوده است.

 

براساس گزارش سایت پلیس، در آغاز این مراسم، طی احکامی جداگانه از سوی فرمانده ناجا، سردار "محمد شرفی" به سمت جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، سردار "حبیب اله جان نثاری" به سمت معاون تربیت و آموزش ناجا و سرهنگ خلبان "محمد نیک نژاد" به سمت فرمانده هوا ناجا، منصوب شدند.

 

در این مراسم، سرتیپ دوم پاسدار "محمد شرفی" و سرتیپ دوم پاسدار "حسن کرمی" به درجه سرتیپی و سرهنگ "محمدرضا حسینی"، سرهنگ "عبداله حسنی"، سرهنگ "حسن مفخمی"، سرهنگ "عباس علی بهدانی فر"، سرهنگ "مجید فراهانی"، سرهنگ "سید محمد عمادی جمالی"، سرهنگ "محسن حاج مقصود"، سرهنگ "رضا موسوی اعظمی" و سرهنگ "علی بزرا" به درجه سرتیپ دومی نائل شدند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------