مورینیو: عاشق بازی سردار آزمون هستمسردار آزمون،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
ژوزه مورینیو بعد از پیروزی شب گذشته تیمش درباره سردار آزمون صحبت کرد.

به گزارش ورزش سه، در حالی که تصور می‌شد رم برای پیروزی در بازی خانگی مقابل اودینزه کار دشواری برای پیروزی در پیش‌رو نداشته باشد اما تا اواسط نیمه دوم کار برای شاگردان ژوز مورینیو گره خورده بود تا اینکه تعویض‌های آقای خاص ورق را به سود این تیم برگرداند و نهایتاً رم موفق شد به یک پیروزی ارزشمند در المپیکو دست پیدا کند.

 

یکی از تعویض‌های خوب ژوزه مورینیو در تقابل دیشب با اودینزه آوردن سردار آزمون به زمین مسابقه بود. ستاره ایرانی که در تقابل با لچه نیز در قامت تعویض طلایی مورینیو ظاهر شده بود، برابر اودینزه نیز موثر عمل کرد و گل دوم جالوروسی روی همکاری فوق‌العاده این مهاجم ایرانی با پائولو دیبالا و روملو لوکاکو به ثمر رسید.

 

خیلی‌ها معتقد هستند که با توجه به فرم فوق‌العاده سردار آزمون او باید در ترکیب اصلی رم قرار بگیرد. آزمون که در بازی‌های ملی اخیر نیز برای ایران فوق‌العاده عمل کرده در بهترین فرم ممکن قرار دارد و مورینیو نیز از این بابت کاملا راضی و خوشحال است. 

 

اما وقتی بعد از پایان بازی دیشب یکی از خبرنگاران از ژوزه مورینیو سوال کرد که آیا به این موضوع فکر نمی‌کند که از بازی‌های بعدی سردار آزمون را در کنار پائولو دیبالا و روملو لوکاکو به عنوان مثلث خط حمله خود در ترکیب قرار دهد، سرمربی پرتغالی پاسخ جالبی داد و گفت: "وقتی هر سه این نفرات یعنی آزمون، دیبالا و لوکاکو در زمین حضور داشتند ما کمی نامتعادل شده بودیم. البته باید بگویم آزمون از آن دست بازیکنانی است که من عاشقش هستم."

 

مورینیو در ادامه گفت: "البته یک نکته در مورد او وجود دارد و آن هم این است که آزمون از نظر قابلیت‌های دفاعی یک سری ضعف‌ها دارد که باید آن‌ها را هم پوشش دهد تا بازیکن واقعی ژوزه مورینیو باشد. دیبالا نیز از نظر دفاعی خیلی منضبط عمل نمی‌کند بنابراین شما فقط می‌توانید یک نفر از آن‌ها را به این شکل در زمین مدیریت کنید نه هر دوی آن‌ها را."

 

گفتنی است با این عملکرد فوق‌العاده سردار آزمون در هفته‌های اخیر باید منتظر ماند و دید که آیا ژوزه مورینیو از بازی‌های بعدی رم این ستاره ایرانی را به ترکیب اصلی خود تزریق خواهد کرد و او را به پائولو دیبالا ترجیح می‌دهد یا خیر؛ البته شاید هم او به این نتیجه رسید که در برخی مسابقات از همین مثلث یعنی لوکاکو دیبالا و آزمون در ترکیب خود استفاده کند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------