نور واقعی درون خود را کشف کنید!(تست روانشناسی)تست روانشناسی تصویری, تست روانشناسی شخصیت شناسی, تست روانشناسی خودشناس

تست روانشناسی شخصیت

 

از طریق این تست روانشناسی، نور واقعی درونتان را کشف کنید

با کمک این تست شما نور واقعی خود را پیدا می کنید که شما را در جهان خاص می کند و باعث می شود شما تأثیر مثبتی بر اطرافیانتان داشته باشید.

هر فردی با نور خود در میان دیگران می درخشد. دو شعله یکسان وجود ندارد، شعله های بزرگ و شعله های کوچک و شعله هایی با حالت های مختلف وجود دارد. با دقت به این تصویر نگاه کنید و شعله ای را انتخاب کنید که فکر می کنید بهترین نماینده شماست. پاسخ شما چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما می گوید.

 

شعله شماره 1

شما در نور خود می درخشید و به نظر کسی علاقه ندارید. خیلی ها فردی که هستید را تحسین می کنند و مطمئناً دیگران از شما دوری خواهند کرد، مهم نیست. قدرت شما در این است که هر کسی که هستید باشید و بدن دیگری ندارید. هرگز اجازه ندهید نظرات دیگران نور شما را خاموش کند.

 

شعله شماره 2

اگر شما شعله شماره 2 را انتخاب کردید، به این دلیل که فردی خلاق، سخاوتمند و بسیار کنجکاو هستید. دوست دارید دنیا را کشف کنید، از آن لذت ببرید، کاوش کنید و به دنبال ماجراجویی بروید. به سرعت اشتیاق خود را برای زندگی گسترش دهید و با نور خود به همه کسانی که به شما نزدیک می شوند برسید.

 

شعله شماره 3

شما فردی ایده آل گرا و انسان گرا هستید. شما همیشه خود را از ضعیف‌ترین افراد جدا می‌کنید و خود را با دلایلی مرتبط می‌سازید که درست می‌دانید.

 

شعله شماره 4

شما فردی مستقل هستید که عاشق تبادل عشق هستید. علاوه بر این، ضروری است که همیشه بهترین کار را انجام دهید. به همین دلیل است که شما بلافاصله خود را از سایر شعله ها متمایز می کنید، شما فردی هستید که دائما می سوزید.

 

شعله شماره 5

شما فردی بسیار باهوش، درون نگرا و فوق العاده خلاق هستید. شما یک دنیای درونی بسیار غنی دارید، حتی اگر در بیرون آرام و خوش بین باشید.

 

شعله شماره 6

شما فردی هستید که همیشه به دنبال تعادل هستید. شما باید مراقب دنیای درونی و بیرونی خود باشید، تغییر را با ثبات متعادل کنید و ماجراجویی را با برنامه ریزی ترکیب کنید. شما تقریباً همیشه چیزهایی را تحت کنترل دارید که نور شما را دلپذیر می کند.

 

گردآوری:بخش روانشناسی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های روانشناسی(مشاوره خانواده، روانشناسی کودکان، روانشناسی زناشویی، تست روانشناسی،موفقیت و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------