انگشت کوچک شما در مورد شخصیت شما چه می گویدانواع تست شخصیت شناسی, تست شخصیت تصویری, تست شخصیت جذاب

شخصیت شناسی از روی طول انگشت

 

شخصیت شناسی از روی انگشت کوچک دست!

طول انگشت کوچک شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شما و شخصیت شما بگوید. همانطور که خطوط کف دست شما می تواند چیزهای زیادی در مورد زندگی و شخصیت شما نشان دهد، انگشت کوچک شما نیز می تواند همین کار را انجام دهد. بنابراین، اگر علاقه مندید بدانید انگشت کوچک شما در مورد شما چه می گوید با این مطلب از بیتوته همراه باشید.

طول انگشت کوچک شما می تواند چیزهای زیادی را در مورد شما نشان دهد، به عنوان مثال، روابط شما، شخصیت شما، عادات شما و غیره. برای اینکه بدانید انگشت کوچک شما در مورد شخصیت شما چه می گوید، باید انگشتان خود را در کنار هم صاف نگه دارید و طول انگشت کوچک خود را با طول انگشت حلقه (انگشت کناری اش) مقایسه کنید.

نتایج بر اساس کوتاه یا بلندی انگشت کوچک شما در مقایسه با بند انگشت حلقه شما تعیین می شود.

 

1. انگشت کوچک بلند

تست شخصیت جذاب, تست شخصیت شناسی روانشناسی, انگشت کوچک شما در مورد شما چه می گوید

شخصیت افراد دارای انگشت کوچک بلندتر

 

اگر انگشت کوچک در مقایسه با بند انگشت حلقه بلندتر باشد، پس شما فردی پرشور و مشتاق هستید که دارای نگرش پیشرو هستید. حتی اگر به‌طور خاص به دنبال کانون توجه نباشید، بیشتر اوقات، هر جا که می‌روید، خود را در مرکز توجه قرار می‌دهید.

 

شما فردی برون گرا هستید که به شدت سرزنده است و با هرکسی و همه کس کنار می آید. مردم دوست دارند با شما معاشرت کنند و همیشه مشتاق دیدار شما هستند. شما فرد اجتماعی هستید اما گاهی اوقات باید برای اثبات توانایی خود و جلب اعتماد مردم بیشتر تلاش کنید.

 

2. انگشت کوچک کوتاه

 تست شخصیت تصویری, تست شخصیت جذاب, تست شخصیت شناسی روانشناسی

شخصیت افراد دارای انگشت کوچک کوتاه

 

افرادی که انگشت کوچک کوتاه تری دارند، بیشتر در کنار افراد، به خصوص غریبه ها، درونگرا و محتاط هستند. شما فردی هستید که پتانسیل و استعداد زیادی در درون خود دارید، اما به دلیل ماهیت ترسو و خجالتی خود، برایتان سخت است که از منطقه امن خود خارج شوید.

 

با این حال، اجازه ندهید که شما را باتلاق کند زیرا شما یک فرد فوق العاده با قلبی بزرگ و مهربان هستید که همیشه می خواهد برای دنیا خوب باشد. شما همیشه سعی می کنید کار درست را انجام دهید، مهم نیست که چه باشد. همه شفقت، مهربانی و ارزش های شما را تحسین می کنند.

 

علاوه بر این، آیا تا به حال به این فکر کرده اید که انگشت کوچک شما در مورد زندگی عاشقانه شما چه می گوید؟ افرادی که انگشتان کوچک کوتاه دارند، تمایل زیادی به وفاداری نسبت به شریک زندگی خود دارند و به دلیل ماهیت عاطفی خود، آنها برای ایجاد احساس خوشحالی و امنیت در رابطه شریک زندگی خود، سنگ تمام می گذارند. 

 

3. انگشت کوچک برابر با بند انگشت حلقه

تست شخصیت تصویری, تست شخصیت جذاب, تست شخصیت شناسی روانشناسی

شخصیت افراد دارای انگشت کوچک برابر با بند انگشت حلقه

 

اگر ارتفاع بالای انگشت کوچک شما با بند انگشت حلقه شما برابر است، پس طول انگشت کوچک شما یکدست است. داشتن انگشت کوچک یکنواخت به این معنی است که سر محکمی روی شانه های خود دارید و شخصیتی بسیار متعادل و بالغ دارید. شما فردی  منطقی هستید و می دانید چگونه مشکلات را به شیوه ای عالی حل کنید.

 

به نظر می رسد استرس زیاد شما را آزار نمی دهد، زیرا شما فردی بسیار آرام و صبور هستید. مهم نیست که چقدر ممکن است کسی سعی کند پرهای شما را در هم بکوبد و شما را به هم بزند، شما هرگز خونسردی خود را از دست نمی دهید. نگرش خونسرد شما گاهی باعث می‌شود دیگران شما را سرد، بی‌تفاوت و بی‌علاقه بدانند، اما همیشه اینطور نیست. شما فقط دوست ندارید مکرراً وارد درگیری شوید و ترجیح می دهید نبردهای خود را انتخاب کنید.

زمان زیادی طول می کشد تا قلب و روح خود را باز کنید، اما وقتی به کسی اعتماد کنید و این کار را انجام دهید، او می تواند جنبه گرم و احساسی شما را ببیند.

 

4. انگشت کوچک و حلقه برابر

شخصیت شناسی از روی طول انگشت, تست شخصیت شناسی, تست شخصیت

شخصیت افراد دارای انگشت کوچک و حلقه یک اندازه

 

داشتن انگشت کوچک و انگشت حلقه به یک اندازه غیر معمول است، اما بی سابقه نیست. اگر شما در این دسته قرار می گیرید، پس فردی هستید که ذهنیتی بسیار تشنه قدرت و تمایلات غول پیکر دارید. شما تشنه قدرت هستید و برای به دست آوردن آن از هیچ چیز نمی ایستید. احساس قدرتمند بودن بهترین احساس برای شماست.

 

شما رویای این را دارید که در موقعیت‌های قدرتمندی مانند مدیر عامل یا سیاستمدار یا حتی یک سلبریتی باشید، کسی که قدرت و منابع لازم برای تغییر دنیایی را که ما می‌شناسیم دارد. قدرت، شهرت، ثروت و نفوذ چیزهایی هستند که شما را به حرکت در می آورند و برای شما در زندگی بیشترین اهمیت را دارند.

 

حالا ، انگشتان دست شما در مورد سلامتی شما چه می گویند؟ به دلیل این نوع طرز فکر، شما از اضطراب و استرس زیادی رنج می برید. شما بسیار سخت کار می کنید و مسئولیت های زیادی را بر عهده می گیرید تا تمام آرزوهای خود را برآورده کنید.

 

5. انگشت کوچک خمیده

 تست روانشناسی, شناخت شخصیت از روی انگشتان دست, شخصیت شناسی از روی طول انگشت

شخصیت افراد دارای انگشت کوچک خمیده

 

اگر متوجه انحنای انگشت کوچک خود به سمت انگشت حلقه خود شدید، پس انگشت کوچک خمیده دارید. داشتن انگشت کوچک خمیده به این معنی است که شما فردی هستید که کاملاً از رویارویی ها و درگیری ها متنفر هستید و تمام تلاش خود را می کند تا از آنها دوری کنید.

 

شما بیشتر یک صلح طلب هستید که در خنثی کردن موقعیت های پیچیده و پرتنش بسیار خوب است. شما دقیقا می دانید که چگونه مردم را آرام کنید و چه بگویید تا وضعیت بهتر شود. شما این توانایی را دارید که صلح را تقویت کنید و افراد از هم گسسته را در هماهنگی دور هم جمع کنید.

 

6. اشاره انگشت کوچک تیز

انواع تست شخصیت شناسی, تست شخصیت تصویری, تست شخصیت جذاب

شخصیت افراد دارای انگشت کوچک تیز

 

اگر انگشت کوچک شما تیز است، پس شما فردی هستید که به شدت فصیح هستید. شما یک سخنران عمومی شگفت انگیز هستید که می دانید چگونه با کلمات قدرتمند و جذاب خود همه را جذب کنید.

 

شما همچنین فردی بسیار دیپلماتیک هستید که می دانید چگونه کارها را بدون اینکه اجازه دهید آنها از مسیر خود خارج شوند، انجام دهید. برخورد با همه چیز با درایت و هوشمندی بهترین کاری است که شما انجام می دهید و هرگز اجازه نمی دهید چیزی از بین برود.

 

گردآوری:بخش روانشناسی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------