بهبود رابطه و بازگرداندن عشق از دست رفتهبهبود رابطه,بازگرداندن عشق از دست رفته,از تکنیک‌های آموزشی بازگرداندن عشق

بازگرداندن عشق از دست رفته

 
اینکه تلاش کنیم عشق خود را به رابطه بازگردانیم یا به دنبال پاسخ سوال "چگونه رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم؟" باشید ،کار اشتباهی نیست و تلاش‌هایی که در مسیر ترمیم رابطه از دست رفته انجام می‌دهیم یک مکانیزم کاملا طبیعی هست. 

 

اگر شما با تمام وجود تصمیم دارید هر جوری که شده همسر یا دوست خود را برگردانید و تمام تمرکز خود را روی راه‌های برگرداندن یک رابطه گذاشتید نباید نا‌امید شوید همه چیز قابل ترمیم هست حتی رابطه‌ای که دچار شکست شده و یا اعتماد از دست رفته. در مرحله اول بپذیرید که در این ارتباط شما هم اشتباهاتی داشته اید و خود را قربانی ندانید. تا موقعی که مسئولیت اشتباهات را نپذیرید و طرف مقابل را مقصر بدانید، هیچ اتفاق مثبتی در ذهن شما نمی‌افتد و نمی‌توانید با این مسئله کنار بیایید.

 

پس از پذیرش اینکه من هم در این جدایی مقصر بودم به تجربیاتی که از این دوری و جدایی کسب کرده اید بیندیشید. شاید پذیرش این مسئله که در این اتفاق بد تجربیاتی به من افزوده شده کمی سخت باشد اما باید بدانید در هر اتفاق به ظاهر تلخی یک حکمت نهفته است. پس بهتر است قبل از اینکه مدام این سوال رو در ذهن خود تکرار کنید که چیکار کنم عشقم برگرده، با اشتباهات خود روبرو بشید و دست از اشتباهاتی که باعث میشه طرف مقابل تان سریعتر از شما جدا شود یا شما را برای همیشه ترک کند بردارید.


اگر متوجه شدید در رابطه عاطفی‌تان، همسرتان خیانت می‌کند تکلیف چیست ؟

 

بهبود رابطه,بازگرداندن عشق از دست رفته,از تکنیک‌های آموزشی بازگرداندن عشق

بهبود رابطه قدیمی

 
اگر احساس می‌کنید همسرتان نسبت به شما  خیانت کرده و زندگی شما گرمای سابق را ندارد. احتیاج به بازسازی ارتباط‌تان دارید، ممکن هست دچار خیانت عاطفی شده باشید. اگر به هر دلیلی رابطه برای‌تان مهم‌تر است و قصد بخشیدن همسرتان را دارید باید بدانید که نیازمند اصلاح ارتباط تان به هر شکل هستید. معمولا بهترین روش برای احیا کردن این ارتباط کمک گرفتن از مشاوره ازدواج و خانواده است. مشاور ازدواج و خانواده با کمترین سوءگیری سعی در حل مشکلات افراد دارد.


آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید نامزد قبلی خود را که به رابطه تان پایان داده است، به رابطه بازگردانید؟


آیا دوستان و اطرافیانتان مدام به شما گوشزد میکنند که با دقت بیشتری در این باره فکر کنید، اما شما او را مورد مناسبی برای خود میدانید؟ و در تلاش برای برگرداندننامزدتان هستید؟ راه حل برگرداندن نامزد چیست؟؟!


 اگر تصمیم به مصالحه با او گرفته اید و در تصمیم خود قاطع هستید. در اینجا به 2 راهکار موثر در این راه اشاره خواهم کرد؛


-قدم اول! رفتارهای شما بعد ازجدایی از او، در برگرداندن نامزد، بسیار مهم است
یکی از بزرگترین اشتباهاتی که زنان پس از پایان رابطه انجام می‌دهند، تلاش بیش ازحد برای بازگرداندن شریک عاطفی‌شان به رابطه است؛ که این تلاش اغلب از راه‌های اشتباهی به انجام می‌رسد و در آخر نتیجه عکس خواهد داد! پیام دادن هر روزه و مداوم به او، چک کردن او در صفحات اجتماعی، سعی در ابراز عشق وعلاقه و سعی در بزرگنمایی ابعاد مثبت وجودی خود، تماس گرفتن با او، عمداً قرار گرفتن بر سر راهش و... تماماً جزء رفتارهای اشتباه پس از پایان رابطه است و هیچ نتیجه ای جز ایجاد فاصله‌ی بیشتر میانتان نخواهد داشت.


پس از پایان رابطه باید بصورت غیر مستقیم نشان دهید که حال زندگی مستقلی را شروع کرده اید و کنترل ویژه ای برروی احساسات خود دارید. دختری که پس از پایان رابطه بطورکامل ازنظر روحی فلج و ناتوان میشود، نه تنها برای برگرداندن نامزد و شریک سابق خود بلکه برای هیچ مردی خوشایند و جذاب نیست!


-قدم دوم! گاهی نیازاست او را به فکر وا دارید! برای برگرداندن نامزد یا همسرتان
این را بدانید که او دوست دارد شما دوستش بدارید حتی اگر به رابطه پایان داده باشد! خودخواهانه بنظر می‌رسد اما حقیقت دارد! شما، زمانی اعتماد به نفس او را افزایش داده اید و او همیشه انتظار دارد که در مرکز توجه شما باشد! باید نشان دهید که اکنون دیگر در مرکز توجه شما نیست و تا حدودی او را به فکر بیندازید که: چه اتفاقی افتاده که دیگه به من توجه نمی‌کنه؟! باید نشان دهید که می‌خواهید از این برهه‌ی زمانی بگذرید و به سمت جلو حرکت کنید و حتی شاید تصمیم دارید او را فراموش کنید!


در تمام این مراحل دقت کنید که رفتارهای منفی ازخود بروز ندهید و برای برگرداندن مرد مورد نظر  با کارهای مثبت او را به سمت خود جذب کنید.
 

بهبود رابطه,بازگرداندن عشق از دست رفته,از تکنیک‌های آموزشی بازگرداندن عشق

تکنیک‌های آموزشی بازگرداندن عشق از دست رفته

 
در پایان اگر به این نتیجه رسیدید که طرف مقابل شما ارزش برگرداندن را دارد ، با استفاده از تکنیک‌های آموزشی بازگرداندن عشق از دست رفته می‌توانید مرد یا زن مورد علاقه خود را به رابطه برگردانید این تکنیک‌های آموزشی به شما می‌آموزد چگونه یک رابطه‌ی جدید را با عشق از دست رفته‌ی خود شروع کنید؛ رابطه ای که شانس تبدیل شدن به یک ازدواج یا پایداری در ازدواج را خواهد داشت. نه رابطه ای که سابق داشتید و در نهایت منجر به جدایی (خیانت) و طلاق شده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   {source}
   X آموزش و مشاوره,آموزش علمی و کنکور

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023