آیا کرم های لاغری موثر هستند؟کرم های لاغری,کرم لاغری,مضرات کرم لاغری,آیا کرم های لاغری مفید اند

بعد از دوش گرفتن و حمام کردن از کرم لاغری استقاده کنید

 

چربی سوزی موضعی با کرم های لاغری

آیا کرم های لاغری جواب می‌دهند؟
کرم‌ها و ژل‌های لاغری موضعی  در مواردی که پوست حالت سلولیت یا پرتقالی پیدا کرده یا اندکی چربی متراکم در ناحیه وجود داشته باشد مفید است. البته این اثربخشی وقتی قابل‌ملاحظه خواهد بود که در کنار انجام روش‌های دیگر ذوب کردن چربی‌های اضافه همچون لیزر لیپولیز یا دستگاه لیپوماتیک یا روش مزوتراپی (ذوب کردن چربی با تزریق داروهای به‌خصوص در بافت چربی) و به‌همراه ورزش مستمر و منظم انجام شود.


کرم های لاغری چه طور عمل می‌کنند؟
در بازار ده ها نوع کرم لاغری وجود دارد که هر کدام ترکیب خاص  و عناصر فعال خود را دارند.با این حال مکانیسم کارکرد همۀ آنها همیشه یکسان است.کرم با نفوذ در داخل پوست مواد فعالی را برای از بین بردن سلول های چربی وارد آن می‌کند. سلول های چربی که قرار است از بین بروند، همان سلول هایی هستند که در پوست وجود دارند و سلولیت یا اثر پوست پرتقالی را ایجاد می‌کنند.


کرم های لاغری: مشکل این است که...
بنابراین خوب است بدانیم که کرم های لاغری دقیقاً چه کار می‌کنند: این کرم ها باعث کم شدن چند سانتی متر از سایز خواهند شد و در عین حال ظاهر پوست را حفظ می‌کنند...اما در همۀ موارد منظور آن لاغر شدن به معنای سنتی اش یعنی از بین بردن "واقعی" چربی ها نیست. کم کردن واقعی وزن فقط از طریق تغذیه ای متعادل و فعالیت جسمی منظم حاصل می‌شود. کرم های لاغری فقط بر روی چربی های زیر پوست یعنی انواع شکل های سلولیت اثر می‌گذارند، البته این هم بد نیست!


آیا کرم های لاغری مفید اند؟
به هر حال با اینکه کرم های لاغری تأثیر عمیقی ندارند، باز هم جذاب و فریبنده هستند، چرا که در نهایت ما را زیبا می‌کنند. موضوع مفید بودن کرم های لاغری، حتی در سطح پوست هم باید بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد. هر ساله، ممکن است تعداد زیادی کرم های لاغری جدید وارد بازار بشوند. و با این حال، تمام مارک ها تضمین می‌کنند که محصول آنها بر اساس تحقیقات و مطالعات بسیار زیادی تهیه شده است.


چگونه خواص کرم های لاغری را افزایش دهیم؟
خیلی مهم نیست که چه کرمی انتخاب کرده اید، اما برای دریافت بیشترین تأثیر، تمام موارد برای بالا بردن شانس را در نظر داشته باشید و این چند توصیۀ ما را به خاطر بسپارید:


قبل از هر چیز، هنگام مالیدن کرم لاغری، محل مورد نظر را خوب ماساژ دهید. انجام حرکات دست بر روی اپیدرم به اندازۀ خود محصول حائز اهمیت است.


برای تأثیر بیشتر کرم های لاغری از ماساژهای انرژیتیک بهره ببرید. همیشه باید این کار را از پایین به سمت بالا انجام دهید تا جابه‌جایی و بنابراین تخلیۀ سلول های چربی به خوبی صورت بگیرد.


حواستان باشد که در ماساژ دادن افراط نکنید. یک ماساژ مفید قرمز شدن موضع را با خود به همراه دارد اما درد را نه!


اگر دست های تان خیلی قوی نیستند، می‌توانید روی دستگاه ماساژ یا کرم هایی که همراه شان دستگاه ماساژ دهنده دارند، هم حساب کنید.


پی گیر باشید. اثربخشی کرم های لاغری به بیشترین حد خود می‌رسد، اگر هر روز آن را روی پوست تان بمالید، حتی دو بار در روز هم جا دارد.


بعد از دوش گرفتن یا حمام کردن، کرم لاغری را بمالید، در این شرایط پوست تان بیشترین قابلیت دریافت کرم را خواهد داشت.


به طور مرتب پوست تان را پاک سازی کنید، این کار نفوذ کرم به داخل پوست را آسان تر می‌سازد.

 


منبع:seemorgh.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------