کتابکت؛ میان‌بری به سوی جدیدترین کتاب‌های آمازونکتابکت,جدیدترین کتاب‌های آمازون,سایت کتابکت

اپلیکیشن و سایت کتابکت

 

دوست دارید نکات اصلی به روزترین کتاب‌های حرفه‌ای آمازون را همگام با خوانندگان جهانی بخوانید؟ دوست دارید از بازار کتب حرفه‌ای ایران کیلومترها جلوتر رفته و مستقیم با نکات کلیدی کتب روز آمازون آشنا شوید؟ 

 

کتابکت، خلاصه کتاب‌هایی را ارائه می‌کند که به تازگی در جهان منتشر شده‌اند و جزء برترین و پرفروش ترین کتاب های آمازون هستند. این خلاصه کتاب‌ها در زمینه‌های مدیریت و رهبری، توسعه فردی و شغلی، بازاریابی و فروش تهیه شده‌اند و به صورت آنلاین در سایت کتابکت و آفلاین در اپلیکیشن کتابکت ارائه شده‌اند.

 

کتابکت مخصوص افراد پرمشغله‌ای است که عاشق یادگیری‌اند؛ اما فرصت کمی برای مطالعه دارند. خلاصه‌ای از نکات و ایده‌های اصلی و کاربردی این کتاب‌ها توسط تیم کتابکت آماده شده که خواندنشان حداکثر بین پانزده تا سی دقیقه زمان از شما می‌برد؛ یعنی به اندازه یک کلیک و صرف زمانی به اندازه نوشیدن یک چای گرم. سایت و اپلیکیشن کتابکت که حامی فرهنگ کتابخوانی و خلاصه کتابخوانی است در راستای این هدف ایجاد شده است.

 

خواندن خلاصه کتاب‌های به روز چه مزایایی دارد؟ 

هیچ چیزی ارزشمندتر از خواندن کامل یک کتاب خوب نیست؛ اما بعضی اوقات زمان کافی برای خواندن کامل همه کتاب‌ها در دست نیست و بهتر است حداقل مباحث و ایده‌های اصلی کتب روز دنیا از دستمان درنرود. این موضوع در مورد اسانید دانشگاه، رهبران موسسات و مجموعه‌ها، مدیران عالی‌رتبه و همه کسانی صادق است که عاشق یادگیری هستند و می‌خواهند از نکات روز دنیا عقب نمانند. 

 

توسعه مهارت‌های افراد در زندگی شخصی و حرفه‌ای 

خواندن خلاصه کتاب‌ها راهی مفید و کوتاه برای آشنایی با جدیدترین ایده‌ها و مطالب هر حوزه‌ای است. نویسندگان موفق، مدیران مطرح جهان و انسان‌های موفق در اشل جهانی بهترین و جدیدترین ایده‌ها و راهکارهایشان را در کتاب‌هایشان می‌آورند. اما کتاب‌های روز دنیا به دلیل فرایند طولانی ترجمه، چاپ و انتشار، گرانی کاغذ و گاهی رفتار محتاطانه ناشران برای سرمایه‌گذاری بر ترجمه و انتشار در کنار استقبال پایین افراد با تاخیر ترجمه و چاپ می‌شوند. تازه کتاب‌های بسیاری نیز در جهان هستند که اقبال ترجمه و انتشار در ایران را نمی‌یابند.

 

از این رو، کتابکت تصمیم گرفته است تا با تهیه، ترجمه و انتشار الکترونیکی خلاصه‌ کتاب های پرفروش و برتر جهان، که بر اساس نظرات خوانندگان جهانی آمازون انتخاب می‌شوند، مطالب و ایده‌های ناب مهارت‌های«مدیریت»، «رهبری»، «توسعه فردی و شغلی» و «فروش» و «بازاریابی» را در اختیار علاقمندان این حوزه‌ها قرار ‌دهد.

 

توسعه مهارت‌های فردی برای کسانی که زندگی شخصی و حرفه‌ای موفقی می‌خواهند

همه‌ما توانایی‌ها و پتانسیل‌های نهفته‌ای داریم که شکوفا کردنشان می‌تواند وضعیتمان را خیلی بهتر کند. ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که لازم است با تغییرات محیط اطرافمان سازگار شویم. به‌ خصوص با پیشرفت تکنولوژی و گسترش ارتباطات، جامعه اطرا‌فمان بزرگتر شده و فرصت‌های جدیدتری به وجود آمده است که برای استفاده بهتر از آن باید همواره در حال یادگیری و توسعه مهارت‌های فردی‌مان باشیم. مهارت‌ها و توانمندی‌های ما نقطه تمایز ما با دیگران هستند؛ پس چرا دست به کار نشویم و توانایی‌های بالقوه‌مان را بالفعل نکنیم که هم باعث پیشرفت و در نتیجه آرامش درونی خودمان شده و هم بتوانیم فرصت‌های ارتباطی و شغلی بیشتری پیدا کنیم؟ در کتابکت خلاصه برترین کتاب های توسعه فردی جهان را بخوانید و توانمندی‌هایتان را از دنیای درونی خود به جهان بیرون عرضه کرده و تفاوتی در زندگی شخصی و شغلی‌تان رقم بزنید.

 

کتابکت,جدیدترین کتاب‌های آمازون,سایت کتابکت

توسعه مهارت‌های فردی با خواندن کتاب ها در کتابکت

 

توسعه مهارت‌های رهبری برای کسانی که کارکنانی وفادار و پرتلاش می‌خواهند

امروزه، هر سازمان و کسب‌وکاری به برقراری ارتباط مؤثر با کارکنانش نیاز دارد. این کارکنان هستند که کارها را پیش می‌برند و هر چه رضایت بیشتری داشته باشند، کارهایشان را بهتر و باکیفیت‌تر انجام می‌دهند. رهبران، افرادی در سازمان‌اند که به کارکنا‌شان گوش می‌دهند، فرهنگ کار تیمی را توسعه داده و فرهنگ سازمانی کارآمدی را شکل می‌دهند تا هر کسی آرزوی کار کردن در آن را داشته باشد. 

 

متاسفانه چنین رهبرانی به ندرت در سازمان‌ها یافت می‌شود، اما خوشبختانه همیشه می‌توان مهارت‌های رهبری را آموخت و از تجربه‌های رهبران برتر جهان استفاده کرد. اگر می‌خواهید محیط کاری پویا و پرتلاشی داشته باشید که کارکنانتان از کار در آن لذت ببرند، می‌توانید خلاصه‌ کتاب های مهارت های رهبری را در کتابکت بخوانید و از تجربیات رهبران سازمانی برتر جهان استفاده کنید. 

 

توسعه مهارت‌‌های مدیریتی برای مدیرانی که به فکر رشد و بیرون آمدن از باتلاق هستند 

در دنیای کسب‌وکار امروز کیفیت ارتباط بین مدیران و کارکنان بیش از هر چیز دیگری، موفقیت یا شکست سازمان‌ها و کسب‌وکارها را تضمین می‌کند. هر روزه در محیط کار هزاران مشکل و چالش پیش می‌آید که موریانه‌وارمی‌توانند پایه‌های سازمان را بجوند! اما اگر مدیران به مهارت‌های مدیریتی مسلط باشند و با کارکنان تعامل خوبی داشته باشند، به آسانی از پس آنها بر می‌آیند.

 

مدیری را تصور کنید که اهداف مشخصی را به صورت هفتگی، ماهانه، سالانه تعیین و کارکنان را به خوبی برای تحققشان بسیج می‌کند، کار تیمی خوبی در سازمانش برقرار و محیط کار امن و انگیزه‌بخشی را فراهم کرده است. همچنین بهره‌وری و عملکرد کارکنانش بالا است و تصمیم‌های به‌موقعی نیز می‌گیرد.

 

اما متاسفانه نحوه‌ای که برخی از مدیران آموزش دیده‌اند، آنها را برای رویارویی با چالش‌های محیط کار و مشکلات همکاری با کارکنان مختلف آماده نمی‌کند. فرد دلسوزی هم خیلی اوقات اطرافشان نیست که دست مدیران را در سختی‌ها بگیرد. پیشنهاد ما این است: دستتان را به زانوی خودتان بگیرید و برخیزید؛ ببینید برترین مدیران جهان چگونه سازمانشان را به پیش می‌رانند.

 

خلاصه کتاب های مهارت های مدیریتی کتابکت، راهکارهایی را که یک مدیر نیاز دارد تا تبدیل به مدیر توانمندتری شود، سازمانش را از میان سنگلاخ‌های مسیر به سلامت عبور دهد و رشد کند را در اختیارتان قرار داده تا تبدیل به همان مدیری شوید که خودش ترک‌های سازمانش را ترمیم می‌کند. این را بدانید که اگر مهارت‌‌های مدیریتی‌تان را توسعه دهید، حتی اگر در سازمان حضور هم نداشته باشید، کارکنان‌تان همچنان از جان و دل کار می‌کنند و حافظ ارزش‌ها و منافع‌تان هستند. 

 

کتابکت,جدیدترین کتاب‌های آمازون,سایت کتابکت

مزایای خواندن خلاصه کتاب ها

 

توسعه مهارت‌های فروش و بازاریابی برای کسانی که می‎خواهند محصول و خدمات‌شان به دست مخاطبین خودشان برسد

در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، از شرکت تولیدی چند هزار نفره گرفته تا شغل خانگی چند نفره، بالاخره باید محصول یا خدمات نهایی‌تان را به دست مخاطب خودش برسانید. در شرایط اقتصادی فعلی، مردم مقاومتشان نسبت به خرید بیشتر شده و حتی زرنگ‌ترهم شده‌اند. این روزها، فروش به کار دشواری تبدیل شده است؛ اما یک فروشنده حرفه‌ای، همیشه می‌فروشد. فروشنده حرفه‌ای نیازهای افراد را شناسایی می‌کند و طبق نیازهایشان به آنها راه‌حل مناسبشان را می‌فروشد. مسیر رسیدن به فروشنده حرفه‌ای شدن طولانی است، اما می‌توان کم‌کم آن را آموخت. خلاصه کتاب های مهارت های فروش و بازاریابی، داستان‌ها و تجربه‌های فروشندگان موفقی را گردهم آورده تا بتوانید از راهکارها و دانششان استفاده کنید و در کسب‌وکار خودتان به کارشان بگیرید.

 

کتابکت,جدیدترین کتاب‌های آمازون,سایت کتابکت

کتابکت میانبری به سوی توسعه مهارت‌های فروش و بازاریابی

 

تقویت فرهنگ کتابخوانی

کتابکت، با دسترسی آسانی که فراهم کرده است، حرکتی قدرتمند برای تقویت فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است. بدین صورت که گنجاندن مطالعه خلاصه کتاب‌ در برنامه روزانه افراد، ضمن ایجاد آموخته‌هایی مفید برای افراد، به سپری شدن مفید و مؤثر زمان‌های اضافه‌شان کمک می‌کند؛ برای نمونه زمانی که در ماشین یا مترو هستند. همچنین سعی دارد با کوتاه کردن و متنوع کردن کتاب‌ها، عادت مطالعه مستمر بدون خستگی را نیز در افراد ایجاد کند. کتابخوان‌های حرفه‌ای نیز می‌توانند با خواندن خلاصه کتاب‌ها بررسی بهتری در مورد کتب به روز جهان داشته و تصمیم بگیرند کدام کتاب‌ها را در آینده در سبد کتابخوانی‌شان قرار دهند.

 

کتابکت,جدیدترین کتاب‌های آمازون,سایت کتابکت

به روزترین کتاب‌های حرفه‌ای آمازون در کتابکت

 

به روز شدن کتابخوان‌ها

تاریخ انتشار اصلی آخرین کتابی که خوانده‌اید (در ایران نه! در کشور خودش) چه زمانی بوده است؟ اکثر ما هنگام خرید کتاب ریسک نمی‌کنیم و کتاب‌هایی را می‌خریم که نامشان به گوشمان خورده است. این رفتارما به این معنی است که از جدیدترین ایده‌ها و افکار نویسندگان حوزه موردنیازمان بی‌خبر می‌مانیم. بی‌خبری همیشه خوش‌خبری نیست؛ گاهی هم بدخبری است، خصوصا وقتی پای رشد و پیشرفت خودمان و کسب‌وکارمان در میان باشد.

 

کتاب‌های کتابکت از میان کتاب‌های پرفروش آمازون به انتخاب خوانندگان و بر اساس امتیاز کلی که به کتب می‌دهند انتخاب می‌شود. در کتابکت می‌توانید کتاب‌های برتر آمازون در سال ۲۰۲۰، را همزمان با تمام افرادی بخوانید که در سرتاسر جهان این کتاب‌ها را می‌خوانند. در نتیجه با دانش روز جهان همگام شده و از همکاران و دوستان خود از نظر شخصی و حرفه‌ای جلو بزنید! نود درصد کتاب‌هایی که در کتابکت عرضه می‌شوند، برای اولین بار در ایران ترجمه و منتشر می‌شوند و این یعنی امکان یک دسترسی فوق‌العاده برای یادگیری و به کار بستن به‌روزترین و کارآمدترین راهکارها و ایده‌ها برای رشد و توسعه مهارت‌هایتان!ُ

 

صدای عملتان را بلند کنید

نویسندگان این کتاب‌ها از افراد پیشرو در حوزه خودشان در اشل جهانی هستند که در عمل خودشان و سازمان‌شان را به رشد و موفقیت رسانده‌اند و حالا می‌خواهند آموخته‌ها و تجاربشان را به گوش دیگران نیز برسانند. می‌توانید نام نویسندگانی را که کتابکت خلاصه کتاب‌هایشان را ارائه می‌کند را سرچ کنید و با آنها و دستاوردهایشان بیشتر آشنا شوید. 

 

کتابکت,جدیدترین کتاب‌های آمازون,سایت کتابکت

 کتاب‌های کتابکت

 

در ایران بازار آموزش داغ است، آن هم توسط کسانی که عموما خیلی هم صدای عمل بلندی ندارند. تعداد افرادی که می‌خواهند اسرار موفقیت را به شما بفروشند، چندین برابر تعداد افراد موفق واقعی است. از میلیونر شدن حرف میزنند و چشمشان بیشتر به جیب من و شماست.

 

داستان‌ شکست‌ها، آموخته‌ها و دوباره برخاستن‌های افرادی را بخوانید که اسم‌ورسمی برهم زده‌اند، ، آنها که واقعا به دستاوردهایی در مقیاس جهانی رسیده‌اند. آموزش‌های مدیران و رهبرانی را بخوانید که شرکت‌های بزرگ بین‌المللی را راهبری و مدیریت کرده یا مشاورانی جهانی‌اند. آموزش خوب است، اما لازم است توسط کسانی ارائه شود که صدای عمل خیلی بلندی دارند.

 

اگر می‌خواهید عملکردتان معرف اهداف‌تان باشد و صدای عمل‌تان بلند شده و به گوش همگان برسد، خلاصه کتاب‌های پرفروش جهان را در سایت یا اپلیکیشن کتابکت به نشانی ketabact.com بخوانید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09027476624 تماس بگیرید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------