مدل ناخن مناسب با دست هایتان را انتخاب کنیدمدل ناخن ,انواع ناخن انسان,مدل ناخن مناسب با دست ها

مدل ناخن مناسب با دست ها

 

مدل ناخن

یکی از روش های زیباتر کردن دست مانیکور است. شکل مناسب ناخن در شکل دهی کلی دستان خیلی اثرگذار خواهد بود. پس بهترین و مناسب‌ترین شکل ناخن را برای دست‎‌هایتان انتخاب کنید. اگر دوست دارید بدانید که چه مدل ناخنی به دستهای شما می آید، در ادامه با ما همراه باشید.

قسمتی از زیبایی دست های شما به دلیل داشتن ناخن هایی مرتب و خوش فرم است. ناخن های سوهان کشیده و سالم، سبب می شوند که دست های شما زیباتر دیده شوند.

 

قطعا داشتن ناخن های بلند، انگشتان شما را زیباتر می کند. ولی سوال مهم این است که آیا هر مدل ناخنی به دست های شما می آید ؟ موقع مانیکور کردن ناخن هایتان باید توجه کنید تا بهترین مدل را برای ناخن هایتان انتخاب کنید.

 

چون به همان اندازه ای که طرح و رنگ لاک می تواند اهمیت داشته باشد، فرم ناخن هایتان هم باید با توجه کامل انتخاب گردد. 

 

هرچند تنوع زیادی در مدل های گوناگون ناخن وجود دارد ولی از بین آنها 5 مدل حرف اول را می زند و پایه و اساس دیگر مدل ها هستند. گرد، بادامی، مربع، بیضی و بیضی-مربع.

 

ناخن گرد

چنانچه دوست دارید که ناخن هایتان را کوتاه نگه دارید، مدل گرد بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. مدل  ناخن گرد که مدلی کوتاه و طبیعی است برای کسانی که انگشتان کوتاه و پهنی دارند، مناسب است. این مدل ناخن های شما را باریک و بلندتر نشان خواهد داد، پس چنانچه انگشتان تان باریک است، این مدل را انتخاب نکنید. از آنجا که این مدل ناخن کوتاه است و به مراقبت بسیاری نیاز ندارد، برای خانم های شاغل، بسیار مناسب است.

 

چنانچه به دنبال رنگی مناسب برای آن هستید، این را بدانید که هر رنگی با این طرح ناخن مناسب است. رنگ های خنثی، روشن یا حتی جیغ.. رنگ لاک تان به حال و هوای خودتان بستگی دارد.

 

مدل ناخن ,انواع ناخن انسان,مدل ناخن مناسب با دست هایتان را انتخاب کنید

مدل ناخن

 

ناخن بادامی

ناخن های بادامی در بخش بالای خود باریک تر می شوند. هر چند این مدل برای ناخن های کوتاه مناسب نیست ولی برعکس روی انگشتان بلند و کشیده خیلی زیبا و جذاب است. از آنجا که این مدل ظریف و کشیده است، چنانچه انگشتانی باریک و بلند دارید، حتما آن را امتحان کنید. چنانچه خواستید که ناخن هایتان را به این فرم سوهان بکشید و لاک بزنید، پیشنهاد ما لاک هایی به رنگ های خنثی یا کمرنگ با طرح های هنری است.

 

مدل ناخن ,انواع ناخن انسان,مدل ناخنی که به انگشتان دست شما میاد

آشنایی با انواع فرم ناخن مناسب دست

 

ناخن بیضی

مدل ناخن بیضی از مدل هایی است که هم برای انگشتان کوتاه و پهن هم برای انگشتان بلند و کشیده مناسب است. این مدل تقریبا شبیه به مدل بادامی است با این فرق که باید قسمت بالای آن را پهن تر سوهان بزنید. چنانچه این مدل را برای انگشتان تان استفاده نموده اید، از لاک هایی با رنگ های پاستلی و طرح های هنری برای تزیین آن استفاده کنید.

 

مدل ناخن ,انواع ناخن انسان,آشنایی با انواع فرم ناخن مناسب دست

مدل ناخن مناسب دست شما کدام است

 

ناخن مربع 

ناخن های مربعی هم درست مانند ناخن های گرد، برای انگشتان کوتاه مناسب است. برای این مدل، باید دو ضلع جانبی ناخن را موازی و صاف سوهان کنید. لبه آزاد ناخن باید بر این دو ضلع عمود باشد. زمانی که مربع کاملی بدست آوردید، سوهان ناخن را بردارید و دو گوشه تیز آن را قدری انحنا دهید. از دیگر فواید این مدل آن است که استقامت بیشتری نسبت به دیگر مدل ها دارد و به دشواری می شکند. برای لاک ناخن هایتان هم ما رنگی روشن، جیغ و براق را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

مدل ناخن ,انواع ناخن انسان,مدل ناخن مناسب دست شما کدام است

مدل ناخن مناسب با فرم دست های شما

 

ناخن بیضی- مربع

یکی دیگر از مدل های ناخن برای کسانی که ناخن های بلند را دوست دارند، مدل بیضی- مربعی است که به مدل بالرینی هم معروف است. برای این مدل باید ناخن هایتان بلند و باریک باشد. با استفاده از دو مدل شیک بیضی و مدل مربع، این مدل ناخن را بدست می آورید که برای بیشتر خانم ها مناسب است.

 

نخست ناخن خود را به شکل مربع کامل درآورید و ضلع های جانبی آن را صاف و موازی کنید. زوایای تیز را سنباده بکشید تا گرد و منحنی شود. البته نباید خیلی این دو زاویه را گرد کنید که از مدل مربعی بیفتد. چنانچه می خواهید لاک بزنید، باید بگوییم که هر رنگ لاکی، از رنگ های کمرنگ و ملایم گرفته تا رنگ های جیغ و پر رنگ، برای این مدل ناخن زیبا می شوند.

 

مدل ناخن ,انواع ناخن انسان,مدل ناخن مناسب با فرم دست های شما

مدل ناخن

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های آرایش و زیبایی(سلامت پوست، سلامت مو، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایش صورت و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آرایش و زیبایی, لوازم آرایشی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022