آسان ترین و شیک ترین مدل های بافت موبافت مو, آموزش تصویری بافت مو, آموزش بافت مو

آموزش تصویری بافت مو

 

مدل های بافت مو

بافت مو به جز اینکه بسیار ساده است و با چند بار تمرین به آسانی می توانید آن را انجام دهید، بسیار هم قابل استفاده است و هیچ وقت از مد نمی افتد. در این مطلب ما آموزش چند مدل بافت مو را برای شما آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

بافت بزرگ حجمی

برای این بافت نخست باید به وسیله فر دادن مو یا با استفاده از شانه پوش حجم مو ها را زیاد کنید و بعد از قسمتی که می خواهید بافت فرانسوی را شروع کنید. سعی کنید برای به وجود آوردن حجم بیشتر دسته هایی با اندازه های گوناگون به وجود آورید. این کار را تا انتها انجام داده و بعد آخر بافت را با کش ببندید و سپس با دست بافت را قدری شل کنید و در آخر از اسپری برای ثابت نگه داشتن استفاده کنید.

 

بافت مو, آموزش تصویری بافت مو, آموزش بافت مو

بافت مو

 

بافت موی آبشاری

بافت موی آبشاری برای مو‌های لخت و صاف مناسب است و چنانچه مو‌ها رنگ شده باشند زیبایی آن بیشتر معلوم می‌شود. بافت موی آبشاری را می‌توانید از هر قسمت سر که می‌خواهید شروع کنید. این بافت در عین سادگی بسیار زیبا و جذاب است و تنها در چند دقیقه می‌توانید آن را انجام دهید.

 

بافت مو, آموزش تصویری بافت مو, آموزش بافت مو

آموزش بافت مو

 

بافت موی فرانسوی

بافت موی فرانسوی از مدل های متداول بافت مو برای خانم ها و بانوان به شمار می رود. برای انجام این بافت لازم است تا موهای خود را فرق وسط و یا فرق کج باز کنید.سپس یک طرف از موها را به سه قسمت تقسیم کرده و قسمت جلوی مو را از قسمت وسطی بگذرانید.

 

به طوری که قسمت جلوی وسطی با همدیگر عوض شوند. اینک نوبت به قسمت عقبی موها می رسد که باید با قسمت وسط عوض شود. یک دسته مو از جلوی سر جدا کنید و به قسمت جلوی بافت اضافه کنید .آنگاه قسمت جلوی وسطی را با هم عوض کنید .

 

این کار را با اضافه کردن قسمت های جدید مو به عقب و جلوی بافت تان و عبور دادن آنها از روی هم و جابجایی شان تا رسیدن به بالای گوش خود ادامه دهید و بعد از آن می توانید پایین موهای خود را به صورت ساده و یا بافت سه تایی ببافید .

 

این کار را برای سمت دیگر موی خود انجام دهید و اینک می توانید بافت ها را به هم متصل کنید .این مدل بافت مو به تازگی طرفداران بسیار زیادی یافته است و از این مدل برای شینیون های عروس هم استفاده می شود .

 

بافت مو, آموزش تصویری بافت مو, آموزش بافت مو

شیک ترین مدل های بافت مو

 

بافت موی تیغ ماهی

بافت موی تیغ ماهی از دیگر بافتهای موی متداول در میان دختران است . این مدل بافت به این صورت است که همه مو ها را به صورت مساوی به دو بخش تقسیم کنید .

 

سپس موهای سمت راست خود را با دست نگه داشته. آنگاه با دست چپ مقدار کمی از موهای سمت چپ را بیرون بیاورید و به داخل طرف راست ببرید . آنگاه موهای طرف چپ را با دست چپ نگه داشته و قدری از موهای طرف راست را به داخل مو های سمت چپ ببرید .

 

به همین ترتیب این مراحل را تکرار کنید و ضربدری به هم ببافید تا به انتهای موها برسید .این مدل بافت مو می‌تواند برای تولد دوستانه شیک و جذاب به نظر بیاید. (مطلب پیشنهادی: مدل بافت مو دردلاک)

 

بافت مو, آموزش تصویری بافت مو, آموزش بافت مو

آموزش تصویری بافت مو

 

بافت موی کوتاه

برای افرادی که موهایشان کوتاه است و دوست دارند بافت روی موهایشان انجام دهند.

 

بافت مو, آموزش تصویری بافت مو, آموزش بافت مو

آموزش تصویری بافت مو

 

بافت موی کج

این مدل زیبا و جذاب بیشتر برای دختر خانم ها استفاده می شود. از جلوی موها شروع میکنیم و سه رشته مو می گیریم و یک بافت ساده می زنیم و بعد دسته ای کوچک از بالای موها برمی داریم و به روی موها اضافه میکنیم و یک بافت میزنیم تا کناره سر که رسیدیم دیگر مویی اضافه نمیکنیم و بافت را  تا انتها ادامه می دهیم و ته آن را کش میزنیم.

 

بافت مو, آموزش تصویری بافت مو, آموزش بافت مو

آموزش تصویری بافت مو

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------