بیوگرافی و عکس های کیسان دیباج بازیگرکیسان دیباج اینستا, زندگینامه کیسان دیباج, اهنگ کیسان دیباج

کیسان دیباج هنرپیشه ی جوان و نوظهور ایرانی  

 

بیوگرافی کیسان دیباج بازیگر + عکس ها

کیسان دیباج هنر پیشه ی تئاتر و سینما، بازیگر جوان و نوظهور ایرانی است که اخیرا در سریال سرنوشت در نقش جوانی سهراب بازی می کرد. در این مقاله شما را با بیوگرافی این بازیگر جوان آشنا خواهیم کرد.

چکیده ای از بیوگرافی کیسان دیباج

نام: کیسان

نام خانوادگی: دیباج

تاریخ تولد: 20 آذر 1374

محل تولد: تهران

پیشه: بازیگر، نوازنده و خواننده

وضعیت تأهل: مجرد

 

بیوگرافی کیسان دیباج

 

کیسان دیباج اینستا, زندگینامه کیسان دیباج, اهنگ کیسان دیباج

عکس کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

 

کیسان دیباج در 20 آذر سال 1374 در تهران متولد شد. وی تحصیلات خود را در رشته کارشناسی نمایش به اتمام رساند و اکنون به عنوان بازیگر تئاتر و تلویزیون و خواننده در حال فعالیت می باشد.

 کیسان در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمد و دارای یک خواهر می باشد. نام او به معنی باهوش و با کیاست و یکی از القاب مختار ثقفی می باشد.

 

علاقه ی کیسان دیباج به هنر

 

کیسان دیباج هنرپیشه ی جوان, بیوگرافی کیسان دیباج, کیسان دیباج و همسرش

آغاز بازیگری کیسان دیباج با تئاتر 

 

کیسان از همان دوران کودکی به هنر علاقه داشت. او همیشه می خواست یک خواننده و بازیگر شود. به همین منظور وارد رشته نمایش در دانشگاه شد و به تحصیلاتش ادامه داد. او که به موسیقی نیز علاقمند بود به طور هم زمان و در کنار تحصیل در رشته نمایش، موسیقی را نیز فرا گرفت.

 

شروع فعالیت هنری کیسان دیباج

 

کیسان دیباج و همسرش, خوانندگی کیسان دیباج, عکس های جدید کیسان دیباج

عکس های کیسان دیباج

 

کیسان دیباج به طور جدی و از سال 95 بازیگری را با گروه تئاتر صحنه آغاز کرد. اولین تجربه او در زمینه تئاتر مربوط است به زمانی که او برای بازی در تئاتری به کارگردانی و نویسندگی محمد یعقوبی در زمستان 1395 به روی صحنه رفت. این تئاتر که عنوان آن "تنها راه ممکن" بود، در تالار سایه، یکی از زیر مجموعه های تئاتر شهر بر روی صحنه رفت.

 

خوانندگی و نوازندگی کیسان دیباج

 

کیسان دیباج هنرپیشه ی جوان, بیوگرافی کیسان دیباج, کیسان دیباج و همسرش

خوانندگی کیسان دیباج 

 

کیسان از همان دوران کودکی و نوجوانی به خاطر علاقه ای که به هنر موسیقی داشت، نوازندگی پیانو را فرا گرفت و از همان زمان برای خودش ملودی می ساخت.

او در کنار هنر بازیگری در تئاتر، خوانندگی را نیز دنبال کرد. از همان زمان که وارد عرصه بازیگری در تئاتر شد به واسطه صدای خوبی که داشت، شانس خود را در این زمینه نیز امتحان کرد و موفق شد اولین آهنگ خود را با عنوان "یعنی میشه" در فروردین سال 1398 منتشر کرد. او در نواختن پیانو دارای مهارت می باشد. سبک کیسان دیباج در خوانندگی پاپ می باشد و مضمون آهنگ هایش عاشقانه است.

 

بازیگری کیسان دیباج در کنار عوامل سریال از سرنوشت

 

عکس های جدید کیسان دیباج, کیسان دیباج, کیسان دیباج اینستا

کیسان دیباج در سریال از سرنوشت  

 

سریال از سرنوشت روایت گر داستانی است در مورد سرنوشت دو کودک به نام های هاشم و سهراب. این سریال داستان زندگی این دو کودک را از سن کودکی تا  جوانی و قصه هایی که در زمان زندگی در پرورشگاه به آنها گذشت را به نمایش می گذارد. پیام و محوریت اصلی این داستان، امیدواری و تلاش برای رسیدن به آرزوها و خواسته ها می باشد.

 

 در این سریال هنرمندانی مانند مجید واشقانی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، مریم کاظمی، فریبا نادری، علیرضا استادی، مهدی صبایی، مائده طهماسبی و علیرضا آرا ایفای نقش می کنند.

 

کارگردانی این سریال را محمدرضا خردمندان بر عهده داشته و فاز دوم آن را علیرضا بذر افشان کارگردانی کرده است.

علی اکبر تحویلیان تهیه کننده این سریال بوده و با دو گروه تولید و دو کارگردان تولید شده است.

 

سهراب و هاشم دو کودک این سریال هستند که داستان زندگی آنها از کودکی تا جوانی به تصویر کشیده شده است. در این سریال کیسان در نقش سهراب بازی می کند و در فصل دوم این سریال، دارا حیایی بازی نقش هاشم را بازی می کند.

در این مجموعه تلویزیونی هنرمندان مشهوری همچون حسین پاک دل نیز حضور دارند.

 

کیسان به همراه دارا حیایی پسر امین حیایی در این سریال اولین تجربه تصویری خود را کسب می کنند. کیسان در نقش سهراب ظاهر می شود و در این سریال با دارا هم بازی می شود.

دیباج اولین تجربه تصویری خود را در سریال از سرنوشت در نقش سهراب ایفا کرده که با دارا حیایی پسر امین حیایی همبازی می باشد.

 

انتخاب کیسان دیباج برای بازی در سریال از سرنوشت

 

بیوگرافی کیسان دیباج, کیسان دیباج و همسرش, خوانندگی کیسان دیباج

کیسان دیباج بازیگر جوان

 

کارگردان این سریال تصمیم داشت تا برای انتخاب بازیگران نقش های اصلی این سریال از بازیگران حرفه ای استفاده نکند، به همین علت برای انتخاب بازیگر های جدید، از چند نفر تست بازیگری گرفته شد و به این ترتیب کیسان دیباج برای بازی در این سریال انتخاب شد.

 

دو شخصیت اصلی در فصل دوم این سریال هاشم و سهراب می باشند که اتفاقات این سریال در مورد داستان زندگی این دو شخصیت است. کیسان دیباج در نقش سهراب و دارا حیایی در نقش هاشم بازی می کنند.

 

علایق شخصی کیسان دیباج

تئاتر یکی از مهمترین علایق این بازیگر است. او مدتی است که در تئاتر فعالیت می کند و تا کنون در چندین تئاتر حضور داشته است. او عضو گروه تئاتر "لحظه" است.

کیسان علاوه بر موسیقی و بازیگری به ورزش نیز علاقه زیادی دارد. او در ورزش بسیار فعال است و از رشته های ورزشی مورد علاقه اش دوچرخه سواری کوهستان است. او در این رشته ورزشی سال هاست که به صورت حرفه ای فعالیت می کند. اما اخیرا به علت مشغله کاری زیاد، مانند قبل دوچرخه سواری نمی کند.

 

کیسان به فوتبال نیز علاقمند است و خودش هم فوتبال بازی می کند. از تیم های مورد علاقه او تیم رئال مادرید است.

از تفریحات مورد علاقه این بازیگر جوان، گذراندن اوقات فراغت در منزل و تماشای فیلم و نواختن پیانو می باشد. او می گوید در دوران قبل از کرونا نیز این گونه اوقات فراغتش را پر می کرد.

 

دوستی کیسان و دارا

 

خوانندگی کیسان دیباج, عکس های جدید کیسان دیباج, کیسان دیباج

کیسان دیباج و دارا حیایی 

 

دوستی و آشنایی این دو بازیگر نوظهور مربوط به قبل از بازی مشترک آنها در سریال از سرنوشت می باشد. آنها از قبل از طریق دوستان مشترک باهم آشنا بوده اند. اما با بازی در این سریال رفاقت آنها بیشتر شده و باهم صمیمی تر شدند.

 

دیدگاه کیسان دیباج به بازیگری

 

کیسان دیباج اینستا, زندگینامه کیسان دیباج, اهنگ کیسان دیباج

کیسان دیباج هنرپیشه ی جوان

 

کیسان از جمله بازیگرانی است که از کلیشه ای شدن بیزار است. او در پاسخ به سوالی که در مورد تمایل او به بازیگری در نقشی شبیه به نقش سهراب از او پرسیدند می گوید: برای انتخاب های بعدی قطعا طوری تصمیم می گیرم که شبیه نقش سهراب نباشد و به اصطلاح کلیشه ای نشوم. حتی اگر نقش بسیار شبیه نقش سهراب باشد سعی می کنم با ایجاد تفاوت هایی در شخصیت آن، کاری کنم که نقش شبیه نقش قبلی نباشد.

 

او به طور کلی سعی می کند از هر شخصی نکات مثبتی فرا بگیرد. می گوید همه موسیقی ها را گوش می دهد و در بازیگری هم، به همه بازیگر ها برای فرا گرفتن نکات مختلف و مفید نگاه می کند.

 

کیسان دیباج هنرپیشه ی جوان, بیوگرافی کیسان دیباج, کیسان دیباج و همسرش

عکس های جدید کیسان دیباج 

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------