بازی جذاب قوطی کبریتبازی قوطی کبریت,بازی جذاب قوطی کبریت,مسابقه جذاب قوطی کبریت

بازی قوطی کبریت

 

مسابقه جذاب قوطی کبریت

یکی از بازیهای ساده و خنده دار که در مهمانی ها بچه ها می توانند بازی کنند مسابقه قوطی کبریت است. ولی این بازی فقط بچه ها نمی توانند بازی کنند، بلکه بزرگسالان هم برای سرگرمی می توانند این بازی را انجام دهند.

بازی قوطی کبریت

تعداد بازیکنان: از شش نفر به بالا

وسایل: پوشش دو عدد قوطی کبریت

 

نحوه بازی قوطی کبریت

بازیکنان به دو گروه تقسیم می شوند و هر تیم در حالی که دستشان را در پشت خود به هم قلاب کرده اند، در صف پشت سر یکدیگر می ایستند(با توجه به سن بازیکنان و اینکه آیا خجالتی هستند یا نه، بهتر است در هر صف به صورت یک در میان دختر و پسر بگذارید.)

 

اولین فرد از هر دو صف پوشش قوطی کبریت را روی بینی خود می گذارد و با شنیدن صدای شروع، فقط با استفاده از بینی، قوطی کبریت را به بازیکن بعدی می دهد و این کار به همین صورت تا پایان آخرین نفر ادامه پیدا می کند. چنانچه هر یک از بازیکنان قوطی کبریت را انداخت، مجددا این حرکت از نفر اول صف آغاز می شود و به همان صورت دوباره ادامه پیدا خواهد کرد. نخستین گروهی که قوطی کبریت را به آخر صف برساند برنده بازی خواهد شد.

 

بعضی از اشخاص فکر می کنند که نژاد افراد را با توجه به نوع بینی ای که هر یک از آنها دارند باید به دو دسته تقسیم کرد: طبق این نظریه، همه ما دارای بینی بلند وکشیده و یا کوتاه و پهن هستیم. گذاشتن دوستتان در گروه بندی مناسب،خود یک بازی است و بحث در مورد اینکه هر یک از افراد چه نوع بینی دارند می تواند به جذابیت مسابقه قوطی کبریت اضافه کند، بویژه اگر چند بازیکن با بینی های بلند و کشیده در یک تیم جای بگیرند،کار را برای بازیکنان با به خصوص بینی کوتاه و پهن سخت می تواند برنده شود. پیشنهاد می کنیم این بازی را انجام دهید و لذت ببرید.

 

بازی قوطی کبریت,بازی جذاب قوطی کبریت,بازی زیبای قوطی کبریت

مسابقه قوطی کبریت

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------