بهترین متخصص ارتودنسی تهرانبهترین متخصص ارتودنسی تهران,بهترین متخصص ارتودنسی,ارتودنتیست خوب


افرادی که در جستجوی بهترین متخصص ارتودنسی تهران هستند احتمالا زنان یا مردانی هستند که برای ناهنجاری های فک و صورت خود یا فرزندانشان نیازمند خدمات ارتودنسی ایده آل با قیمت و کیفیت مناسب هستند. اما فاکتورهایی که باید برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی و یا بهترین کلینیک ارتودنسی در نظر بگیریم چه هستند؟


برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در تهران باید به نکات اساسی زیر توجه کنید
- یک ارتودنتیست خوب  می بایست  از لحاظ علمی و پژوهشی در سطح بالایی باشد و صاحب مقاله باشد  و از آخرین دستاوردها و پژوهش های ارتودنسی روز دنیا خبر داشته باشد. قطعا یک متخصص ارتودنسی خوب می بایست در کنگره های داخل و خارج از کشور مقالات خود را به صورت سخنرانی ارایه دهد و  دارای مقاله در ژورنالهای معتبر خارجی باشد.

 

یک متخصص برجسته حتما می بایست دارای تالیف و ترجمه کتاب باشد .دارا بودن ثبت اختراع بخصوص داشتن ثبت اختراع از اداره ثبت اختراعات امریکا  از دیگر خصوصیات یک متخصص ارتودنسی خوب است.  مولف و نویسندگی مقالات و دبیر علمی بودن در ژورنال های خارجی از دیگر صفات برجسته یک متخصص ارتودنسی خوب است.


-به کارگیری دانش و تکنولوژی روز ارتودنسی یکی دیگر از ویژگی های یک ارتودنتیست خوب است تا شما بتوانید در کمترین زمان بهترین نتیجه را از درمان ارتودنسی خود بگیرید.


-یک متخصص ارتودنسی خبره پس از معاینه و انجام آزمایشات لازم یک زمانبندی دقیق از طول درمان ارتودنسی شما ارائه خواهد کرد. همچنین توضیحاتی پیرامون روش های مورد استفاده و متد درمان شما ارائه می کند تا نگرانی از بابت نوع و روش ارتودنسی نداشته باشید.

 

بهترین متخصص ارتودنسی تهران,بهترین متخصص ارتودنسی,ارتودنتیست خوب

 
درباره تخصص ارتودنسی بیشتر بدانید
ارتودنسی شغلی است آمیخته با هنر است، ارتودنتیست نمونه کسی است که به همراه دانش عملی پزشکی و دندانپزشکی از علم زیبایی هم سررشته داشته باشد، بهترین متخصص ارتودنسی باید بتواند با شناخت رنگ های مختلف و با استفاده از اصول زیبایی شناسی بهترین درمان ارتودنسی را برای بیماران انجام دهد ، چرا که بیماران فقط به دنبال دندان های سالم نیستند بلکه به دنبال لبخندی زیبا همراه با دندانهایی مرتب و سفید و درخشان هستند.


متخصص ارتودنسی با تجربه علم و زیبایی را با هم در می آمیزد و مانند یک مجسمه ساز هنرمند ، دندانهای زیبا و سالم را به بیمار هدیه می دهد ، یک متخصص ارتودنسی برجسته پزشکی است که همراه با بهترین درمان ها بتواند از دانش زیبایی روز بهره ببرد و با کمک مواد و روش های جدید دندانپزشکی  و ارتودنسی از قبیل ارتودنسی لینگوال، ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی سرامیکی و انواع دیگر ارتودنسی ثابت و متحرک، لمینت ، ونیر ، بلیچینگ ، و استفاده از تکنیک های مدرن ارتودنسی مثل مینی اسکرو لبخندی زیبا برای بیماران به ارمغان آورد ، چرا که یک لبخند زیبا می تواند تمام صورت هر فردی را تحت الشعاع قرار دهد.


یک کلینیک تخصصی ارتودنسی و یک متخصص ارتودنسی خوب علاوه بر درمانهای ارتودنسی متحرک ، ثابت، ارتودنسی نامرئی،ارتودنسی با براکت های همرنگ دندان و کاربرد مینی اسکرو باید   قادر به درمان بیماران با مشکلات اسکلتال شدید و انواع سندرم های فک و صورت باشد و باید بتواند با اصلاح طرح لبخند زیبا به بیماران با ناهنجاریهای شدید یک لبخند زیبا هدیه دهد.

 

بهترین متخصص ارتودنسی تهران,بهترین متخصص ارتودنسی,ارتودنتیست خوب

 
پاسخ دهی و امکانات ارتباطی با متخصص ارتودنسی
یک متخصص ارتودنسی متعهد و آگاه از وسایل ارتباطی روز استفاده می کند و به موقع و به جا پاسخگوی بیماران خود است. و برای تحقق این امر از کارمندان و دستیاران مجرب کمک می گیرد. علاوه بر پاسخگویی دائمی منشی مطب به بیماران  توسط تلفن های ثابت و موبایل ، بیماران می توانند از طریق ایمیل، اینستاگرام، تلگرام و یا سایت  و یا سایر شبکه های اجتماعی با پزشک خود در ارتباط باشند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------