تمیز کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمهتمیز کردن درهای شیشه ای قابلمه,تمیز کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه,شستشوی چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه

تمیز کردن درهای شیشه ای قابلمه

 

تمیز کردن دور درهای شیشه ای قابلمه

همان گونه که شما هم میدانید در های شیشه ای به تدریج زرد می شوند و تمیز کردنشان ‌دشوار می شود و یا بعضی اوقات کنار دسته هایشان چربی جمع می شود برای تمیز کردن آنها در این مطلب راهکاری ارائه شده همراه بیتوته باشید.

تمیز کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه

روی درهای شیشه ای مقداری پودر صابون یا صابون رنده شده و مقداری پودر ماشین لباسشویی میریزیم و میگذاریم حدود یک روز بماند سپس با اسکاچ آن را بشویید و بعد آبکشی کنید خواهید دید که چقدر راحت تمیز می شوند.

 

تمیز کردن درهای شیشه ای قابلمه,تمیز کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه,تمیز کردن درهای شیشه ای قابلمه

تمیز کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه

 

نکته :

شما با یک تشت آب و قدری پودر صابون یا رنده صابون و مقداری پودر ماشین لباسشویی میتوانید بارها و بارها و طی چند روز ظروف مختلف را بشویید.

 

تمیز کردن درهای شیشه ای قابلمه,تمیز کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه,تمیز کردن دور درهای شیشه ای قابلمه

تمیز کردن دور درهای شیشه ای قابلمه

 

خود قابلمه و قاشق و چنگال ها و چاقو ها را نیز می توانید در این محلول قرار دهید و تمیز کنید و احتیاجی نیست این آب رو زود به زود عوض کنید با این شیوه در های شیشه ای خیلی چرب قابلمه ها و قاشق و چنگال ها و توری هود و … به طور معجزه آسایی تمیز می شوند. این راهکار را حتما امتحان کنید.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------