زیباترین هتل های زیردریایی جهان زندگی دریایی، به هر انگیزه که باشد، برای همه ما تجربه ای جالب، غیر منتظره و بسیار جذاب است. امروزه پیشرفت تکنولوژی این امکان را فراهم آورده تا بتوان اوقاتی را در هتل های زیر دریایی سپری کرد.

 

هتل های بسیاری در دنیا وجود دارد که بخاطر ویژگی و کیفیاتشان از محبوبیت و شهرت والایی برخودارند. در ادامه به معرفی ده مورد از برترین آن ها می پردازیم.

1-پوزیدون آندرواتر ریزورت؛ فیجی (The Poseidon Underwater Resort – Fiji)
«پوزیدون ریزورت» از مشهورترین هتل های زیر دریایی در دنیا است. شواهد و گزارش های مختلف نشان می دهد که این هتل، پادشاه هتل های زیر دریایی دنیا است. این هتل پنج ستاره زیر دریایی در جزیره ای دور افتاده در فیجی ساخته شده، و در یک تالاب 5000 هکتاری احاطه شده است. پوزیدون ریزورت دارای 25 سوئیت، 1 رستوران، و یک کلیسای عروسی است.
 

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 
2-واتر دیسکوز هتل؛ دوبی (Water Discus Hotel – Dubai)
«واتر دیسکوز» یکی از زیباترین و جذاب ترین هتل های زیر دریایی در دنیا است. ساختاری بسیار منحصر بفرد دارد، بطوریکه نیمی از آن بالای سطح دریا و نیمی دیگر زیر آب است. بخش زیر دریا، شامل 21 اتاق، یک لابی بسیار لوکس و استخر آموزشی برای غواصی است.

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 
3-آپریون آیلند هتل؛ دوبی (The Apeiron Island Hotel – Dubai)
«آپیرون آیلند»، یکی دیگر از دیدنی ترین هتل های زیر دریا است. این هتل یکی از پروژه های بسیار بزرگی است که قرار است در قلب دوبی ساخته شود. این پروژه حدود 300 متر با نزدیکترین ساحل فاصله دارد. حدود 350 اتاق لوکس دارد. مهمانان می توانند از غذاها و خوراکی های جالب و متنوع در این هتل زیر دریایی زیبا لذت ببرند. 

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 4-لایف بوت هتل؛ هلند (The Lifeboat Hotel – Netherlands)
از دیگر هتل های جالب زیر دریایی دنیا، لایف بوت هتل است که در دنیای هتل های زیر دریایی حقیقتا بی همتاست. این هتل قایقی برای افراد با سلیقه های مختلف بسیار دوست داشتنی است. لایف بوت هتل یکی از گران ترین هتل های دنیا شناخته شده است. غذاهای ویژه ای در این هتل سرو  می شود و چشم انداز و مناظر بی نظیری را می توان در این مکان تماشا کرد.

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

  
5-جولز آندرسی لاج (Jules’ Undersea Lodge)
جولز آندرسی لاج، یکی دیگر از هتل های زیردریایی زیبا و جذاب دنیا، و قدیمی ترین هتلی است که زیر دریا ساخته شده است. ظاهرا این هتل، ابتدا یک مرکز تحقیقات علمی بوده و سپس به «هتل» تغییر کاربری داده است. جولز آندرسی لاج حدود 7 متر از سطح دریا فاصله دارد و شیوه دسترسی به آن تنها از طریق غواصی ممکن است.

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 
6-هوافن فوشی، مالدیو (Huvafen Fushi – Maldives)
«هوافن فوشی» از دیگر هتل های مشهور زیر دریایی در دنیا است. بررسی های مختلف بخوبی نشان می دهد که اولین «اسپا» ی زیر دریایی در این مکان ساخته شده است. در این اسپا، امکانات مختلف ریلکسیشن وجود دارد که عناصر مختلف دریایی در آن مورد استفاده قرار می گیرد.

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 7-شیما واندرلند؛ چین (The Shimao Wonderland – China)
لیست بهترین و شگفت انگیزترین هتل های زیر دریایی در اینجا ختم نمی شود. «سرزمین عجایب شیما» در چین به عنوان بهترین و زیباترین هتل زیردریایی دنیا شناخته شده است. این هتل نه در یک مکان گرمسیری، بلکه در یک معدن واقع شده است. تحقیقات مختلف نشان می دهد که این هتل با ظاهر بی نظیرش، دو طبقه در زیر آب دارد. مهمانان می توانند از امکانات مختلف ورزشی، شنا، اسپا و رستوران ها بهره ببرند.   

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

  8-کنارد هیلتون (Conrad Hilton – Maldives)
این هتل زیبا در مالدیو (جزیره ای در اقیانوس هند) واقع شده و به عنوان یکی از زیباترین و جذاب ترین هتل های زیر دریایی در دنیا شناسایی شده است. بخش اصلی آن، همسطح آب است. در این هتل بهترین رستوران و اسپا در دنیا را می توان تجربه کرد. در رستوران این هتل می توانید در حین صرف شام زیباترین صحنه های زیر دریا را تماشا کنید. مهمانان می توانند از چشم اندازه وسیعی که دور تا دور آن ها را فراگرفته است، نهایت لذت را ببرند. گاهی اتفاق می افتد که یک ماهی بسیار بزرگ با سرعت به سمت افراد شنا می کند؛ در این لحظات، عکس العمل افراد بسیار دیدنی است! 

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 9-آتر این؛ (Utter Inn)
«آتر این» یکی دیگر از هتل های دلفریب زیر دریایی دنیا است. این هتل، علاوه بر جنبه «زیر دریایی» بودنش، به خودی خود بی نظیر است. نتایج تحقیقات مختلف نشان می دهد این مکان منحصربفرد، بهشتی است برای کسی که در زندگی یکنواخت خود به کمی تنوع نیاز دارد. این هتل، سبکی مشابه خانه های قرمز رنگ سوئدی دارد. در آتر این جاذبه های زیادی وجود دارد. راه رسیدن به این هتل دوست داشتنی، یک قایق است. 

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 

10-هیدورپولیس، دوبی (Hydropolis – Dubai)
این هتل زیر دریایی در دوبی ساخته شده و به عنوان یکی از زیباترین هتل های زیر دریایی در دنیا شناخته شده است. تحقیقات مختلف نشان می دهد که هتل هیدروپولیس از بی همتاترین هتل هایی زیر دریایی است. این مکان با 20 متر فاصله از سطح دریا، احتمالا عمیق ترین هتل زیر دریایی ساخته شده در دنیا است. 

مشهورترین هتل های زیردریایی دنیا

 

 منبع:bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------