آشنایی با استخر پری در اسکاتلند شگفت انگیزترین استخر طبیعیآبشارهای استخر پری, زیستگاه استخر پری, حیات وحش در منطقه استخر پری, تصاویر استخر پری در اسکاتلند

استخر پری در جزیره اسکای در اسکاتلند قرار دارند

 

معرفی استخر پری در اسکاتلند

جزیره دیدنی اسکای دارای بسیاری از ویژگی های طبیعی جذاب است و آن را به مقصدی محبوب برای بازدیدکنندگان اسکاتلند و مجمع الجزایر هبریدس داخلی تبدیل کرده است و یکی از جالب ترین این ویژگی ها استخر پری است که در سمت غرب جزیره و در نزدیکی روستای کاربوست در گلنبریتل واقع شده است.

استخر پری کجا واقع شده اند؟

 

ویژگی های استخر پری, استخر پری در اسکاتلند, جزیره دیدنی اسکای

استخر پری استخر آبی بسیار زیبایی است

 

استخر پری در جزیره اسکای در اسکاتلند ، در بخش مرکزی جزایر هیبرید، جایی که جریانات آتلانتیک شمالی در تمام طول سال درجه حرارت را نسبتاً ملایم و دلپذیر نگه می دارند واقع شده اند.

 

استخر پری که استخرهای آبی بسیار شفاف و زیبایی هستند در پای بلک کوئینز در نزدیکی گلنبریتل، در رودخانه بریتل قرار دارند.

این استخرهای معروف بازدیدکنندگان را از سراسر جهان به خود جلب می کند ، زیرا "شنای ریسکی" فوق العاده ای را برای کسانی که شجاعت کافی برای ورود به آب سرد را دارند ، ایجاد می کند. برای افرادی که کمتر روحیه ماجراجویی دارند ، این استخر پری جادویی عکسهای فوق العاده ای می سازند.

نزدیکترین روستا به استخر پری Carbost در غرب Skye است ، شروع پیاده روی در جاده Glenbrittle است.

 

وجه تسمیه استخر پری

 

استخر پری در جزیره اسکای, استخر طبیعی پری, عکس های استخر پری در اسکاتلند

استخر پری نهرها و آبشارهایی دارند که مناظر زیبایی را ایجاد کرده اند

 

استخر پری مجموعه ای از حوضچه ها ، نهرها و آبشار هستند که مناظر زیبایی را در وسط جنگل گلن بریتل ایجاد می کنند. گفته می شود که استخر پری دارای کمی جنبه جادویی هستند ، از این رو نام آنها نیز به همین دلیل "پری" است. در نهایت ، می توانیم عکسهای خیره کننده استخرها و مناظر اطراف آن را به چنین هوای "جادویی" نسبت دهیم.

 

استخرها قابل شنا هستند و مکانی عالی برای گذراندن وقت با خانواده و دوستان است. آنها به دلیل زیبایی طبیعی ، تعداد زیادی کوهنورد را به این منطقه جذب می کنند. برای رسیدن به استخر پری ، باید حدود بیست دقیقه درون زیبایی های وحشی اسکاتلند قدم بزنید.

 

آبشارهای استخر پری

 

آبشارهای استخر پری, زیستگاه استخر پری, حیات وحش در منطقه استخر پری

زیبای های استخر پری تعداد زیادی کوهنورد را به این منطقه جذب کرده است

 

پیاده روی تا استخرها از طریق همان مسیر هم برای رفت و هم برگشت صورت می گیرد.

فاصله کامل بازگشت به اولین آبشار اصلی و استخر 2/4 کیلومتر است و زمان متوسط پیاده روی 40 دقیقه (بدون توقف)طول می کشد. اکثر مردم مدتی را صرف کار کاوش در مسیر رودخانه از اولین آبشار در استخرهای مختلف می کنند.

 

جاذبه های توریستی اطراف استخر پری

 

استخر پری در اسکاتلند, جزیره دیدنی اسکای, استخر پری در جزیره اسکای

نزدیک ترین شهر به استخر پری کشهر کاربوت است

 

مناطق قابل توجه گردشگری در اطراف حوضچه پری وجود دارد. نزدیکترین شهر کاربوت است و در منطقه گلن بریتل اسکاتلند واقع شده است. این منطقه به دلیل پیاده روی های متنوع که از نظر میزان دشواری به طور قابل توجهی متفاوت است ، برای کوهنوردان در هر سطحی مناسب است.

 

تصاویر استخر پری در اسکاتلند, ویژگی های استخر پری, استخر پری در اسکاتلند

بزرگترین کوه مجاور استخر پری Cuillins است

 

 در مجاورت استخر پری ، مناظر زیبا دیگری وجود دارد ، مانند Cuillins ، که بزرگترین کوه منطقه است. یک خوابگاه جوانان و یک محل برای کمپینگ در نزدیکی منطقه وجود دارد. علاوه بر کوه ها و دره کوهستانی زیبا ، ساحلی نیز در نزدیکی آن وجود دارد. این منطقه محل زندگی تعداد زیادی حیات وحش اسکاتلندی است که برای کسانی که می خواهند تعطیلات خود را سپری کنند و در زیبایی های طبیعی اسکاتلند غرق شوند بسیار مناسب است.

 

مناظر منحصر به فرد اطراف استخر پری 

 

جزیره دیدنی اسکای, استخر پری در جزیره اسکای, استخر طبیعی پری

آبشار گلن که یکی از مناطق نزدیک به استخر پری مکان مناسبی برای عکاسی است

 

استخر پری قطعاً ویژگی منحصر به فرد اسکاتلند هستند. همانطور که از نامش پیداست ، این به دلیل قدرت جادویی است که می توانند این قدرت را بر افرادی که خود را در این مکان می یابند اعمال کند. استخر پری را در بستر مناظر اسکاتلندی می دانند و استراحت آرامش بخشی از زندگی شهری در مناطق نه چندان دور مانند ادینبورگ و گلاسکو را فراهم می کنند. با توجه به زیبایی طبیعی آنها ، سخت می شود جایی را در هر نقطه دیگر از اسکاتلند به عنوان جادویی یا زیبا یافت. آبشار گلن که ، مکانی مناسب برای گرفتن عکس هایی است که ارزش تحسین دوستان و خانواده را دارد.

 

استخر طبیعی پری, عکس های استخر پری در اسکاتلند, استخر پری کجاست

استخر پری زیستگاه انواع حیوانات مانند گوزن و خرگوش است

 

زیستگاه استخر پری میزبان انواع حیوانات مانند گوزن قرمز ، خرگوش و البته گوسفند است. این منطقه همچنین میزبان تعداد زیادی پرنده است که کنجکاوی علاقه مندان به پرندگان را برانگیخته است. دسته های بزرگی از کلاغ ، زاغ و مرغ دریایی در این منطقه وجود دارد و پرندگان کوچکتری مانند پیپ های مرغزار ، سنگ تراش ها ، پلورهای حلقه ای معمولی ، حواصیل خاکستری ، دانلین ها و خلخال ها ، فقط چند مورد را نام می برند. چشم انداز فیزیکی غالباً صخره ای است و برخی مناطق باتلاقی در اینجا و آنجا وجود دارد.

 

آب منطقه معمولاً سرد است. بنابراین ، اگر کسی به شنا کردن در استخرها فکر می کند ، همراه داشتن یک لباس شنای مرغوب می تواند گزینه مناسبی باشد.

 

حیات وحش در منطقه استخر پری

 

حیات وحش در منطقه استخر پری, تصاویر استخر پری در اسکاتلند, ویژگی های استخر پری

تهدیدهای طبیعی زیادی برای بازدیدکنندگان از استخر پری وجود ندارد

 

زیستگاه استخر پری محل زندگی انواع حیوانات مانند گوزن قرمز ، خرگوش و البته گوسفند است. این منطقه همچنین میزبان تعداد زیادی پرنده است که کنجکاوی علاقه مندان به پرندگان را برانگیخته است.

 

دسته های بزرگی از کلاغ ، زاغ و مرغ دریایی در این منطقه وجود دارد و پرندگان کوچکتری مانند پیپ های مرغزار ، سنگ تراش ها ، پلورهای حلقه ای معمولی ، حواصیل خاکستری ، دانلین ها و خلخال ها ، فقط چند مورد را شامل می شوند.

 

چشم انداز فیزیکی غالباً صخره ای است و برخی مناطق باتلاقی در اینجا و آنجا وجود دارد. آب منطقه معمولاً سرد است. بنابراین ، برای کسی که به شنا کردن در استخرها فکر می کند ، همراه داشتن یک لباس شنای مرغوب می تواند مناسب باشد.

 

احتیاط های لازم هنگام سفر به استخر پری

تهدیدهای طبیعی زیادی برای بازدیدکنندگان از استخر پری وجود ندارد. اگرچه هنوز به مسافران توصیه می شود در صورت بارندگی احتیاط کنند ، زیرا ممکن است حرکت روی زمین را سخت تر کند.

 

درجه حرارت به طور کلی در بیشتر سال معتدل است ، که این ویژگی معمولی آب و هوای اسکاتلند است. هیچ حیوان خطرناکی در این منطقه وجود ندارد. در واقع ، آزاردهنده ترین ویژگی ممکن است وجود گونه های کوهستانی پشه باشد ، که حشره ای کوچک و گزنده و بومی منطقه گلن بریتل هستند و شبیه به یک پشه معمولی هستند. آنها خطرناک نیستند و بیشتر به عنوان یک "آفت" تلقی می شوند تا یک تهدید برای سلامتی فرد.

 

به غیر از کوههای مرتفع ، این منطقه برای انسانها کاملاً ایمن است و از بازدیدکنندگان خواسته می شود که به هیچ وجه در محیط زیست را زباله نریزند یا مزاحمتی ایجاد نکنند.

 

گردآوری:بخش گردشگری بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X سفر و گردش,آژانس مسافرتی ، تور ها و جاذبه های گردشگری

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023