تازه های دکوراسیون

درب اتاق خواب, مدل های درب اتاق خواب, مدل درب اتاق خواب

مدل های درب اتاق خواب

مدل های درب اتاق خواب نمونه هایی شیک از جدیدترین مدل درب های اتاق در ادامه این مقاله بیتوته شما را…

دکوراسیون حمام خانه ستاره های هالیوودوجود وان حمام مرمری، دوش های آب با جدید ترین تکنولوژی، کاشی کاری های شاهانه و بهترین مواد شوینده ویژگی ثابت حمام تمامی ستاره های هالیودی است.

 

با بررسی حمام خانه این افراد متوجه میشویم که چه ریزبینانه به کمک بهترین طراحان داخلی فضایی رویایی برای آماده شدن در مراسم و حضور در فرش قرمزها را تهیه کرده اند. در ادامه به بررسی حمام خانه چند ستاره هالیوودی و ورزشکار پرداخته ایم.

 

آنجلینا جولی

خانه 19 میلیون پوندی آنجلینا جولی دارای 10 حمام باورنکردی است. همانطور که در عکس می بینید این حمام که شبیه به حمام خانه های سلطنتی است، دارای سنگ پوش و کف پوش هایی باطیف رنگی کرم است. سرتاسر این حمام سلطنتی با سنگ مرغوب مرمر پوشانده شده است. دورتادور وان حمام سکو سنگی تراشیده شده تا جای مناسبی برای نشستن باشد. پنجره بزرگ این حمام خبر از آفتاب گیر بودن این حمام می کند که از ویژگی های یک حمام خوب است.

 

حمام خانه آنجلینا جولی

 

جیمز کاردن

مجری برنامه "The Late, Late Show" پیش از کریسمس به یک خانه 7.5 پوندی نقل مکان کرد که این خانه جدید داری هشت حمام است. این حمام ها پوشیده از سنگ مرمر سفید مرغوب، دارای یک وان بزرگ و شیشه ای است. یک پنجره بزرگ برای روشن نگه داشتن حمام است. منظره پیش روی این پنجره ،باغی زیباست.

 

حمام خانه جیمز کاردن

 

جنیفر لوپز

حمام ها در عمارت 20 میلون پوندی جنیفرلوپز با سنگ های مرمر سفید ایتالیایی پوشیده شده اند. این مجموعه باشکوه دارای یک وان با طراحی منحنی در وسط حمام است و لوستر باشکوه آویزان از سقف این اتاق، شکوه این حمام را چند برابر کرده است.

 

دکوراسیون حمام خانه جنیفر لوپز

 

جاستین تیمبرلیک و جیسیکا بیل

این عکسی است از یکی از شش حمام پنت هاوس این زوج واقع در نیویورک. این حمام اصلی یا به اصطلاح مستر است که دارای دو سینک دست شویی تخم مرغی و اتاقک شیشه ای دوش و توالت جدا است. در انتخاب رنگ کاشی ها ریزکی به خرج داده شده است و از رنگ های خنثی استفاده شده است.

 

حمام خانه جاستین تیمبرلیک و جیسیکا بیل

 

نواک جوکویچ

نواک در مارس 2017 این خانه را نزدیک به ساحلی در میامی خریده است که رو به دریاست. این خانه دارای 3.5 حمام است که همگی آنها دارای طراحی داخلی بسیار مدرن، حمام ایستاده و البته منظره ای رو به دریا است. تعجبی ندارد که چرا جوکوویچ به این تعداد پیروزی در تنیس دست میابد.

 

حمام خانه نواک جوکویچ

 

مل گیبسون

در سال 2017 مل گیپسون خانه خود را 13.3 میلیون پوند در مناقصه ای اعلام کرد. این خانه 5 حمامه دارای حمام هایی است که هر کدام داری یک وان بزرگ سنتی در وسط اتاق است. قفسه هایی با چوب های بسیار مرغوب برای قرار دادن وسایل تعبیه شده است. دو دیوار این حمام ها دارای پنجره های بسیار بزرگ برای دریافت حداکثر نور است.

 

حمام خانه مل گیبسون

 

امیلی بلانت و جان کراسینسکی

حمام مستر خانه امیلی و جان بروکلین به طور مدرن تزئین شده. این حمام که یکی از 3 و نیم حمام خانه آنهاست با یک دیوار شیشه ای بین راهرو اصلی حمام و قسمت دوش جدا شده است. سنگ های مرمری ترکیبی از سفید و طوسی است. ترکیب رنگ طلایی و قهوه ای چوبِ قاب آینه جلوه زیبایی به حمام بخشیده است.

 

عکس حمام خانه امیلی بلانت و جان کراسینسکی

 

کریس جنر

کریس جنر یک خانه جدید باور نکردنی در ناحیه هیدن هیلز لس آنجلس دارد، که درست در مسیر خانه دخترش کیم کارداشیان و دامادش کِینی وست قرار دارد. حمام مستر متصل به اتاق خواب اوست. همچنین داری یک اتاق شیشه برای دوش و آینه ای بزرگ است. همانطور که مشخص است منظره این حمام شگفت انگیز است.

 

عکس حمام خانه کریس جنر

 

جان بون جوی

حمان خانه بن جوی در نیویورک از مهم ترین بخش های خانه اوست. این حمام دارای پنجره ای از کف تا سقف است، کمد لباس های بسیار عالی، سیستم گرمایشی از کف و اتاقک شیشه مجزای دوش و البته یک وان باور نکردنی. منظره پیش روی جان بون جوی افقی زیبا از منهتن است.

 

حمام خانه جان بون جوی

 

سرنا ویلیامز

خانه خانواده سرنا ویلیامز در بورلی هیلز دارای هفت حمام است، این مجموعه عظیم که در یک طرح رنگی مدرن تزئین شده است، با حصار چوبی سیاه و سفید که شامل میزهای سنگ مرمر سفید است. این حمام باشکوه دارای دوش بزرگ و اتاق مرطوب، همراه با یک وان حمام مجزا در کنار پنجرهاست.

 

دکوراسیون حمام خانه سرنا ویلیامز

 

منبع: mashrooh.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------