یک اتاق خواب ایده آل! دکوراسیون اتاق خواب,مدل دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

 

عکس دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب فضایی برای خلوت کردن و رسیدن به آرامش برای هر فرد است و طبیعی است که دکوراسیون آن از هر فضای دیگری در خانه مهم تر و قابل توجه تر است. در ادامه تعدادی از تصاویر دکوراسیون اتاق خواب های مدرن و نکاتی برای چیدمان اتاق خواب را فراهم کرده ایم.

 

از گیاهان داخل اتاق خواب استفاده کنید، زیرا گياهان هوای خانه را تميز می کنند. گياهان شادی می آورند. گياهان خستگی و سرماخوردگی را از بين می ‏برند. گیاهان هوای اتاق را تسویه می کنند.

 

برای کفپوش اتاق خواب تان، موکت ها نرم و زیبا هستند، برای اتاق خواب ایده آل است و معمولا گرمترند. چوب و پارکت هم از سنگ و سرامیک گرم تر و مناسب تر است.

 

حتما برای دو طرف تخت، از میز کنار تختی و آباژور استفاده کنید زیرا این عنصر می تواند هم به سادگی تقارن در دکوراسیون به وجود آورد و هم سطحی با دسترسی آسان برای قراردادن وسایلی از قبیل ساعت زنگی، عینک مطالعه و لیوان آب در اختیار شما باشد.

 

هنگام تعیین جای مناسب برای وسایل اتاق خواب، به جای کلید و پریزها هم توجه داشته باشید. برای مثال کنار تخت خواب و میز توالت باید پریز برق وجود داشته باشد.

 

برای خلق جذابیت بیشتر در دکور اتاق خواب گذاشتن قاب عكس های دلخواه با اندازه‌ها و اشكال متفاوت روی دیوار و در عین حال حفظ تناسب رنگ برای اینكه در مجموع هماهنگ به نظر برسد می توانید فضا را بسیار زیباتر کنید.

 

حتما از میز آرایش و آینه در اتاق خواب استفاده کنید اگر اتاق خواب تان کوچک است از آینه و میز ظریف و کوچک استفاده کنید.

 

برای دیوارهای اتاق خواب می توانید از کاغذ دیواری و پوشش های جدید دیوار و رنگ های متنوع و زیبایی استفاده کنید اما در انتخاب رنگ آن ها دقت کنید از رنگ هایی استفاده نکنید که چشم شما را اذیت کند. (  بیشتر بخوانید: فنگ شویی اتاق خواب)

 

نکاتی برای چیدمان اتاق خواب

 

عکس اتاق خواب

 

دکوراسیون اتاق خواب

 

تصاویر اتاق خواب

 

تکنیک های چیدمان اتاق خواب

 

مدل دکوراسیون اتاق خواب

 

عکس اتاق خواب

 

نکاتی برای دکوراسیون اتاق خواب

 

دکوراسیون اتاق خواب های مدرن

 

چیدمان مدرن اتاق خواب

 

مدل های اتاق خواب

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------