هنگام اجاره کردن لباس عروس به این نکات توجه کنید !اجاره کردن لباس عروس,نکاتی برای اجاره کردن لباس عروس,راهنمای اجاره کردن لباس عروس

راهنمای اجاره کردن لباس عروس

 

نکات مهم اجاره کردن لباس عروس

هر دختری آرزو دارد در شب عروسی خود با پوشیدن زیباترین لباس عروسی بدرخشد. اما اگر بودجه ی شما امکان خرید لوکس ترین مدل لباس را از شما منع می کند، نگران نباشید می توانید آن را اجاره کنید. اما برای اجاره کردن شما باید نکاتی را رعایت کنید که در ادامه به آن می پردازیم.

هر عروس آرزوی یک روز عروسی خارق العاده را دارد. و ناگفته نماند که او در رویاهایش، خود را در یک لباس عروسی خیره کننده می بیند.

 

با این حال، ممکن است خرید آن لباس عروس کامل گاهی اوقات آسان نباشد. همانطور که همه ما می دانیم، لباس عروس گران است و همه نمی توانند لباس عروس رویاهای خود را تهیه کنند. بنابراین، در چنین حالتی چه می کنید؟ آیا به یک لباس ارزان و متناسب با بودجه خود رضایت می دهید؟

 

لازم نیست، اگر واقعاً می خواهید یک لباس عروس خاص بپوشید، اما نمی توانید آن را بخرید، به فکر اجاره آن برای روز بزرگ خود باشید. به این ترتیب می توانید لباس عروس انتخابی خود را با کمترین هزینه ای که می خواستید برای خرید آن باید بپردازید، بپوشید. مطمئناً شما نمی توانید آن را به عنوان یک میراث خانوادگی منتقل کنید، اما حداقل می توانید همانطور که همیشه می خواستید با عظمت ازدواج کنید.

 

نکاتی برای انتخاب لباس عروس:

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند مناسب ترین لباس عروس اجاره ای را انتخاب کنید و از برخی اشتباهات که اغلب توسط عروس ها مرتکب می شود، جلوگیری کنید.

 

نکته 1: جستجوی لباس عروس را از قبل شروع کنید

اگر در تابستان، محبوب ترین فصل عروسی ، ازدواج می کنید بسیار مهم است. از آنجا که ممکن است مزون های عروسی لباس محدودی برای اجاره داشته باشند، ممکن است یک هفته قبل از عروسی لباس مناسب را پیدا نکنید. بنابراین، اگر می خواهید از عجله عروسی جلوگیری کنید و لباسی داشته باشید که هم عالی به نظر برسد و هم مناسب شما باشد، آن را از قبل رزرو کنید.

 

نکته 2: در مورد همه شرایط آن سوال کنید

از آنجا که مزون هایی که لباس عروس اجاره ای ارائه می دهند ممکن است شرایط مختلفی داشته باشند، بهتر است از یک مشاور بخواهید همه چیز را برای شما روشن کند. توجه داشته باشید که تغییر و تمیز کردن لباس ممکن است هزینه اضافی داشته باشد و مهم است که قبل از انتخاب لباس همه چیز را این بدانید. همچنین، در مورد هزینه های ایجاد لکه لباس و آسیب دیدن آن اطلاعات کسب کنید. اگر لباس عروس را خراب کنید، باید بدانید که برای این کار چه مبلغی پرداخت خواهید کرد.

 

نکته 3: همیشه قبل از عروسی لباس را امتحان کنید

اگر لباس را برای اجاره به صورت آنلاین سفارش می دهید، به محض اینکه به دست شما رسید، آن را امتحان کنید. این امکان وجود دارد که این لباس کاملاً مناسب به نظر برسد اما مناسب شما نباشد. حتی اگر به صورت حضوری لباس را از قبل رزرو کردید یکی دو روز قبل از مراسم عروسی آن را بپوشید تا دقیقا سایز شما باشد. زیرا در نزدیک عروسی سایز شما تغییر می کند.

 

روش اجاره کردن لباس عروس,نکته هایی برای اجاره کردن لباس عروس,نکته هایی برای انتخاب لباس عروس اجاره ای

نکات مهم برای انتخاب لباس عروس

 

نکته 4: لباس را به دقت بازرسی کنید

قبل از رزرو و تحویل لباس، به آن نگاه کنید تا مطمئن شوید که از وضعیت خوبی برخوردار است. اگر لباسی از قبل اجاره شده باشد، ممکن است نقص هایی داشته باشد. به همین دلیل، مطمئن شوید که لباس مناسب است و هیچ آسیبی ندیده است، که ممکن است غیر قابل قبول باشد.

 

نکته 5: تاریخ بازگشت خود را از دست ندهید

هنگامی که لباس عروس را اجاره می کنید، تاریخ بازگشت را با سالن عروسی ترتیب دهید. اگر لباس را پس از موعد مقرر پس دهید، اکثر شرکت ها ممکن است هزینه های اضافی را از شما بگیرند. اگر فرصتی برای انجام این کار ندارید، از مادر، خواهر یا دوست خود بخواهید لباس را به سالن بازگرداند.

 

نکته 6: با در نظر گرفتن محیط و مکان عروسی، لباس را انتخاب کنید

اگر مراسم شما کنار ساحل و یا در باغ و محیط باز باشد، لباس مجلسی با دنباله ی بلند می تواند خیلی سریع خراب شود. به همین دلیل، بهتر است لباس بدون دنباله یا حتی لباس عروس کم چین یا با پف کم را انتخاب کنید. اگر برای پوشیدن لباس و عکس برای عروسی، که در یک استودیو برگزار می شود، به یک لباس احتیاج دارید، شما می توانید یک لباس مجلل و دنباله دار را اجاره کنید زیرا احتمال خراب شدن لباس در آن وجود دارد.

 

نکته 7: با بودجه محدود؟

اگر بودجه کافی ندارید و فقط از پس اجاره لباس عروس ساده برمی آیید، در نظر بگیرید که ممکن است با کمک اکسسوری ها می توانید لوکس تر و جذاب تر به نظر برسید. کمربندهای زیبای زیادی برای فروش وجود دارد که به هر لباسی جذابیت می بخشد. همچنین، ممکن است ظاهر شما را با یک جواهرات و کفش توری و ... تکمیل کنید.

 

انتخاب شما این است که لباس عروس خود را بخرید یا آن را اجاره کنید. می بینید که اجاره دادن لباس عروس امتیازات زیادی دارد، اما در عین حال، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. اگر هنوز می خواهید لباس مجلسی اجاره کنید، نکات ارائه شده در بالا را نادیده نگیرید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------