عطاران: هر چه سنم بیشتر می شود احتیاج بیشتری به خنده پیدا می کنماخبار,اخبار حوادث

 

 

عطاران: هر چه سنم بیشتر می شود احتیاج بیشتری به خنده پیدا می کنم.

 

«رضا عطاران» بهترین بازیگر مرد دومین جشن لبخند آفتاب پس از دریافت جایزه خود گفت: هر چه سنم بیشتر می شود به خنده احتیاج بیشتری پیدا می کنم.

«رضا عطاران» بهترین بازیگر مرد دومین جشن لبخند آفتاب پس از دریافت جایزه خود گفت: هر چه سنم بیشتر می شود به خنده احتیاج بیشتری پیدا می کنم.

اختتامیه دومین جشن لبخند آفتاب شب گذشته با حضور «علیرضا خمسه» دبیر، «امیررضا خادم» برگزار کننده جشن و میهمانان دیگر در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

بنابراین گزارش، خمسه در ابتدای این برنامه گفت: امیررضا خادم تا به حال فرهنگی ترین نماینده بوده است که من می شناسم و زمانی که همه چیز جدی است، مردی از تبار آفتاب تصمیم می گیرد که به لبخند ادای احترام کند.

وی در ادامه افزود: خادم از اهالی ورزش و سیاست است و کمدی و طنز ربطی به او پیدا نمی کند اما او در حال ادای دین در این زمینه است.

در ادام مراسم، تندیس لبخند زرین و دیپلم افتخار برترین فیلمنامه نویس از میان پیمان قاسم خانی ، محراب قاسم خانی و سروش صحت به نویسنده فیلمنامه «ورود آقایان ممنوع»، پیمان قاسم خانی تقدیم شد.

قاسم خانی پس از دریافت جایزه گفت: جایزه گرفتن از داوران موجه و غیر الکی مزه می دهد. البته این حرف را همین طوری گفتم!

وی در ادامه افزود: خادم را به خاطر شخصیتش همیشه دوست داشتم و در حال حاضر بیشتر؛ به دلیل اینکه کار بزرگی در عرصه طنز انجام داده است.

قاسم خانی در خصوص جایزه این جشن گفت: هرچند که همیشه می گوییم که ما جایزه مان را از مردم می گیریم اما جایزه واقعی هم مزه خودش را می دهد.

در ادامه تندیس لبخند زرین و دیپلم افتخار برترین کارگردان از میان عبدالرضا کاهانی، رامبد جوان و فرزاد مؤتمن به کارگردان فیلم های «اسب حیوان نجیبی است» و «هیچ»، عبدالرضا کاهانی تقدیم شد.

کاهانی گفت: حرف های زیادی برای زدن وجود دارد، اما همه از آن حرف ها اطلاع دارند و لزومی به تکرار آن وجود ندارد.

کاهانی در خصوص فیلم «بی خود و بی جهت» گفت: نکته ای در دلم مانده است و می گویم و آن هم این است که جمال شورجه در خصوص فیلم «بی خود و بی جهت» گفته بود این فیلم به این علت مهم نیست که پروداکشن ندارد، احتمالا ایشان همه فیلم ها را مثل فیلم خودشان می دانند که همه باید از خاور دور و خاور نزدیک بسیج شوند و بیت المال صرف شود که در آخر ۲۵ میلیون تومان فیلمی فروش کند اما من افتخارم این است که در یک خانه فیلم می سازم و فیلمم یک میلیارد تومان می فروشد.

در ادامه مراسم جشن لبخند آفتاب با حضور رضا رویگری، امیرشهاب رضویان و ایرج حسابی از خانواده مرحوم محمد ورشوچی تقدیر شد.

رویگری در خصوص مرحوم ورشوچی، گفت: ورشوچی یکی از هنرمندان قدیمی ما بود و من او را با سریال «دایی جان ناپلئون» شناختم و او با این نقش ارزنده شناخته شد.

رویگری در ادامه گفت: فکر می کنم باید یک یا دو کار در کنار ایشان انجام داده باشم و امیدوارم وقتی ما از هنرمندانی مانند مرحوم ورشوچی تقدیر می کنیم، در آینده آنقدر شایسته باشیم که کسانی از ما نیز تقدیر کنند.

به گزارش فارس، تندیس لبخند زرین و دیپلم افتخار بهترین مجموعه تلویزیونی از میان سریال های مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری و ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت به «سروش صحت» تقدیم شد.

ماهایا پطروسیان که برای تقدیم جایزه صحت به روی سن آمده بود، گفت: سال گذشته من نیز در این جشن حضور داشتم و تشکر می کنم از مسئولان این جشن که با نگاه جدی به طنز و کمدی نگاه می کنند.

در ادامه سروش صحت گفت: وقتی یک گروه خوب برای کار وجود دارد، شما به شخصه کار مهمی انجام نداده اید و من از تمام گروه و بازیگر های این فیلم تشکر می کنم.

وی در ادامه گفت: من با کارهای مدیری شروع کردم و خوشحالم که امروز اسمم در کنار اسم او قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، تندیس لبخند زرین و دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن از میان بهاره رهنما، گوهر خیراندیش و ویشکا آسایش به بازیگر سن پطرزبورگ و ورود آقایان ممنوع، «بهاره رهنما» تقدیم شد.

رهنما گفت: بعد از جشن دنیای تصویر به من تذکر دادند که در هنگام گرفتن جایزه آن قدر شاد نباشم.

وی در ادامه افزود: جایزه گرفتن از جشنواره های مستقل ارزشمندتر است و برای من جایزه گرفتن از جشنواره دولتی مهم نیست. اولین جایزه ام را از جشن تصویر دنیای هنر و دومین جایزه ام را از جشن لبخند آفتاب گرفته ام و همین جا آرزو می کنم که سومین جایزه ام را از جشن خانه سینما دریافت کنم.

در ادامه آیین اختتامیه تندیس لبخند زرین و دیپلم بهترین فیلم از میان فیلم های هیچ، اسب حیوان نجیبی است، سن پطرزبورگ، پوپک و مش ماشاالله و ورود آقایان ممنوع به «رامبد جوان» برای کارگردانی فیلم سینمایی «ورود آقایان ممنوع» تقدیم شد.

رامبد جوان گفت: یک فیلم، کار گروهی است و من مدیون تک تک کسانی هستم که کمک کردند من به عنوان یک کارگردان چیزهایی که درست است را بسازم.

وی در ادامه افزود: من به کمدی به شدت اعتقاد دارم و اگر جایزه ای نیز وجود نداشت، من باز هم کمدی می ساختم؛ حالا که جایزه هم وجود دارد پس با اعتقاد بیشتری کمدی می سازم و با این جایزه احساس می کنم افرادی هستند که ما را ببینند.

لبخند زرین و دیپلم افتخار برترین بازیگر مرد از میان محسن تنابنده، رضا عطاران و فرهاد آئیش به رضا عطاران تقدیم شد.

رضا عطاران پس از دریافت جایزه به طنز گفت: خوشحالم که جایزه ام را از دستان حبیب رضایی، علیرضا خمسه، عبدالرضا کاهانی و رامبد جوان می گیرم، البته بیشترخوشحال می شدم که مانند بعضی از دوستان از دست مدونا و آنجلینا جولی جایزه ام را دریافت می کردم، زیرا می دانید که آخرین جایزه ام را از دستان مسعود فراستی گرفته ام!

عطاران گفت: از آن هایی که متن خوب نوشته اند و کارگردانی خوبی کرده اند متشکرم، زیرا باعث یک کار خوب و گروه خوب شدند.

عطاران گفت: هر چه سنم بیشتر می شود به خنده احتیاج بیشتری پیدا می کنم.

در این برنامه افرادی چون علیرضا خمسه، حبیب رضایی، محمد متوسلانی، حمیدرضا صدر، محمدهادی ایازی، علی معلم، محمدرضا فروتن، امیرشهاب رضویان، پیمان قاسم خانی، بهاره رهنما، رضا عطاران، عبدالرضا کاهانی، شهرام شکیبا، رضا رویگری، ایرج حسابی، ماهایا پطروسیان، سروش صحت، مرضیه برومند، شقایق دهقان، محراب قاسم خانی، بهرام عظیمی، قاسم زارع و ... حضور داشتند.

بنابراین گزارش از حاشیه های این برنامه می توان به یک ساعت تأخیر در شروع برنامه و شوخی های متعدد هنرمندان با یکدیگر اشاره کرد.... / خبرگزارى فارس 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------