واکنش کارگردان «سوپر استار» به اظهارنظر پژمان جمشیدیپژمان جمشیدی , سریال پژمان , فیلم سوپر استار

 واکنش کارگردان «سوپر استار» به اظهارنظر پژمان جمشیدی

بسیاری از هنرمندان حاضر در این اجرا از حضور من در این سریال استقبال کرده و نسبت به من ابراز لطف داشتند که از جمله این سینماگران می توان به ابوالحسن داوودی، تهمینه میلانی، هنگامه قاضیانی و حمیرا ریاضی اشاره کرد.

پژمان جمشیدی بازیگر سریال «پژمان» در گفت‌وگویی با «مهر» درباره مقایسه این سریال و فیلم «سوپر استار» گفته است: پیش از این گفته بودم که سریال «پژمان» می تواند ادامه فیلم سینمایی تهمینه میلانی باشد، جالب این جاست که در یک از اجراهای تئاتر «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه» تهمینه میلانی را دیده و او از این که این سریال را ادامه فیلم سینمایی او می دانستیم، خوشحال بود.


به جرات می توانم بگویم که از واکنش سینماگران شوکه شدم
وی همچنین در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص استقبال اهالی هنر از حضورش در این سریال گفته است: زمانی که برای دیدن این نمایش رفتم به جرات می توانم بگویم که شوکه شدم. بسیاری از هنرمندان حاضر در این اجرا از حضور من در این سریال استقبال کرده و نسبت به من ابراز لطف داشتند که از جمله این سینماگران می توان به ابوالحسن داوودی، تهمینه میلانی، هنگامه قاضیانی و حمیرا ریاضی اشاره کرد. همین مسئله و ابراز لطف از سوی حرفه ای های سینما و تلویزیون ایران سبب شد تا انرژی بسیاری برای ادامه فعالیت خود بگیرم.


از حضور خود در این سریال یک لحظه پشیمان نشدم
جمشیدی همچنین در واکنش به موضع‌گیری فوتبالیست‌هایی مثل نکیسا و خداد علیه این سریال توضیح داده است: البته نظرات مختلفی در خصوص نوع شخصیت پژمان در این سریال از سوی فوتبالیست ها منتشر شده است. من با کمال میل همه این نظرات را خوانده ام که خوشبختانه نظرات منفی و نقد در خصوص این سریال و شخصیت پژمان از انگشتان دست هم کمتر بود.

 

اما بیش از هر چیز باید بگویم که من با آگاهی کامل نقش پژمان را بازی کردم، حتی این نقش را با نام خود کار کردم تا هیچ‌گونه بی احترامی به اهالی فوتبال نشده و استفاده از نام خودم سبب شد تا به کسی برنخورد. از حضور خود در این سریال یک لحظه پشیمان نشدم حتی یک لحظه. حتی قبل از شروع پخش این سریال نیز با خودم فکر نکردم که کاش در این سریال بازی نمی کردم.


پژمانی که بازی کردم نیستم
این بازیکن فوتبال همچنین با تاکید بر این نکته که نقش پژمانی که در این سریال بازی کرده است با خودِ واقعی او فاصله دارد و او فقط به یک نقش جان داده ولی نام خودش را برای این نقش انتخاب کرده تا به فوتبالیست‌ها برنخورد اظهار داشته است: البته چگونگی بازی من در این سریال و نقشی که بازی کردم باعث شد عده ای از دوستان با طعنه بگویند که پژمان نقش خود را در این سریال بازی کرده است.

 

اما از همین تریبون استفاده می کنم و می گویم که نقش من در سریال «پژمان» فاصله بسیاری با خودم دارد و تنها اسم و فامیل من را یدک می کشد. من برای بازی در این نقش، تکه های شخصیت پژمان داستان را کنار هم چیدم تا به این نقش برسم که خوشبختانه موفق بودم. حال فرق چندانی نمی کند که بگویند این نقش را خوب بازی کرده و یا کاملا اتفاقی به آن دست پیدا کرده است.

 

بی‌شک حضور بازیگران حرفه ای در این سریال در خوب از آب در آمدن این نقش بی تاثیر نبوده است. اینکه چنین گروه بازیگری ریسک کردند تا در سریال بازی کنند که نقش اول آن را یک نابازیگر بازی می کند، برای من قابل احترام است. درواقع بازیگران «پژمان» پاسورهای خوبی بودند که من توانستم نقش خوبی را بازی کنم.

منبع:inn.ir

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی