یک پسر نوجوان، پرستاری از جمشید مشایخی را برعهده گرفت!+عکستله فیلم «اولین باران پاییزی» ساخته افسانه منادی در بخش مسابقه بیست و ششمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان حضور خواهد داشت. جمشید مشایخی در این فیلم نقش یک نویسنده معروف را بازی می‌کند.

 مرکز سیمافیلم با 4 اثر ویدئویی دربخش مسابقه بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان حضور خواهد داشت.

 

جمشید مشایخی,فیلم اولین باران پاییزی

"اولین باران پاییزی" ساخته افسانه منادی ،" عملیات کرکس" به کارگردانی غلامرضا رمضانی ،" مزرعه کودکی " به کارگردانی سید مهدی برقعی و "خانه پدرم " ساخته کامران قدکچیان نمایندگان سیمافیلم در این جشنواره هستند.

در تله فیلم "اولین باران پاییزی" محصول گروه کودک و نوجوان مرکزسیمافیلم جمشید مشایخی ، فریبا متخصص ، پوریا پوربهرامی ، مریم آردیش ، مهتاب کرک وندی و بازیگر خردسال یاسمن جعفری به ایفای نقش پرداخته اند.

قصه فیلم درباره پسر نوجوانی است که به دلیل مشکلات مالی ناچار می شود تا از یک پیرمرد نویسنده پرستاری کند در ابتدا به دلیل تفاوت نسل ها و نگرشی که میان آن دو وجود دارد مشکلات و اختلافاتی میان شان به وجود می آید اما در روند داستان ... .

قصه دارای افت و خیزهای بسیار و کشش های دراماتیک جذاب است که هم برای نوجوانان و هم والدین حاوی نکات آموزنده خوبی است .

 

جمشید مشایخی,فیلم اولین باران پاییزی

فیلم تلویزیونی "عملیات کرکس" قصه ای ساده را با حسی خاص برای بچه ها روایت می کند و به گفته رمضانی ضرباهنگ آن به مراتب از " کلاس سوم ب" محصولی دیگر سیمافیلم در این ژانر تندتر است .

قصه این فیلم به قلم رمضانی درباره خواهر و برادری است که به دلیل توجه بیش از حد والدین نسبت به دخترشان؛ فرزند پسر دچار حس حسادت و جنس خفیفی از انتقامجویی می شود و همین امر سبب می شود که دست به کار خطرناکی بزند و این آغاز ماجراست.

آناهیتا اقبال نژاد ، امیر علی تقی زاده ، ماهور مقصودیان ، محمد صفوی و امین دل پاک بازیگران اصلی " عملیات کرکس " هستند. و لیدا عبدالمنافیان را آن را تهیه کرده است.

رمضانی سال گذشته با تله فیلم " کلاس سوب ب" در جشنواره فیلم کودک حضور داشت که این فیلم در بخش مسابقه اثار ویدئویی موفق به دریافت پروانه زرین بهترین فیلمنامه شد.

 

جمشید مشایخی,فیلم اولین باران پاییزی

تله فیلم "مزرعه کودکی" نیز با موضوع کودک در سیمافیلم تولید شده است و عباس رافعی آن را تهیه کرده است. این فیلم از معدود فیلمهایی است که به موضوع رابطه کودک ، طبیعت و حیوانات می پردازد.

"مزرعه کودکی "روایت داستان پسر نوجوانی است که بخاطر مشکلاتی مجبور می‌شود مدتی نزد اقوامش در شمال کشور زندگی کند؛ گم شدن در جنگل و برخوردش با روباه گرفتار در تله شکارچیان، پسر نوجوان را با رازهای جدیدی از طبیعت و محیط زیست آشنا می کند.

جمشید جهانزاده، سولماز غنی، سعید فرجی، پارسا قره خانلو و والا شهیری در این تله فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

جمشید مشایخی,فیلم اولین باران پاییزی

در اثر بعدی؛ " خانه پدرم" تلاش شده است برخی نکات قابل توجه در رابطه میان والدین و فرندان به زیبایی به تصویر کشیده شود که می تواند در ایجاد تفکر و تعمق در میان مخاطبان موثر باشد.

بنا به این گزارش در خلاصه داستان این فیلم آمده است: کاوه پسری 13 ساله است که به خاطر دزدی کوچکی در دادگاه گیر افتاده است. مادر او که مجددا ازدواج کرده و اکنون صاحب چند فرزند از شوهر دومش است به خاطر نارضایتی و اصرار همسرش، مجبور می‌شود کاوه را در دادگاه ... .

در تازه ترین اثر کامران قدکچیان بازیگرانی همچون: عسل بدیعی، حمید ابراهیمی، پوریا ایمانی، ایمان یادگاری، عسل جلالی و ستایش محمودی ایفای نقش کرده اند. تهیه کنندگی این فیلم را علی ژکان برای مرکزسیمافیلم بر عهده داشته است.... / شبکه ایران

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023