سلبریتی های هالیوودی که در سال ۲۰۲۳ صاحب فرزند خواهند شد سلبریتی های هالیوودی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

به گزارش روزیاتو؛ گرچه سال جدید میلادی به تازگی آغاز شده اما از حالا می دانیم که طی ماه های آینده چه انتظاری از سلبریتی های محبوب مان خواهیم داشت. اینطور که به نظر می رسد ۲۰۲۳ سالی مملوء از خبرهای تولد فرزندان سلبریتی ها خواهد بود. بعضی از آن ها برای اولین بار طعم پدر و مادر شدن را خواهند چشید و بعضی هم صاحب چندمین فرزند خود خواهند شد.

 

بلیک لایولی و رایان رینولدز

 سلبریتی های هالیوودی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 بلیک لایولی و همسرش رایان رینولدز که در حال حاضر ۳ فرزند دارند، سپتامبر سال گذشته ی میلادی به روشی غیر منتظره اعلام کردند فرزند چهارم خود را در راه دارند. در حقیقت بارداری لایولی زمانی معلوم شد که او با شکمی برآمده در یک مراسم شرکت کرد.

 

کریسی تیگن و جان لجند 

 سلبریتی های هالیوودی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

کریسی تیگن اوت ۲۰۲۲ با انتشار چند سلفی در اینستاگرامش از بارداری سوم خود خبر داد. او و همسرش جان لجند در حال حاضر ۲ فرزند دارند، اما بعد از سقط جنین تلخ تیگن در سال ۲۰۲۰، بار دیگر برای بچه دار شدن تلاش کردند.

 

هیلاری سوانک 

 سلبریتی های هالیوودی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

هیلاری سوانک که حالا ۴۸ سال دارد، برای نخستین بار مادر شدن را تجربه خواهد کرد. سوانک و همسرش فیلیپ اشنایدر در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کردند، اما تصمیمی برای بچه دار شدن نداشتند و می خواستند این کار را در زمان مناسبش انجام دهند.

 

سوانک اکتبر ۲۰۲۲ در مصاحبه ای اعلام کرد ۲ قلو باردار شده است.

 

نیکی رید و ایان سامرهالدر 

 سلبریتی های هالیوودی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

نیکی رید و همسرش ایان سامرهالدر اولین بار در سال ۲۰۱۷ صاحب فرزند شدند. ژانویه ی امسال این زوج مشهور با انتشار تصاویری در اینستاگرام خود اعلام کردند فرزند دوم خود را در راه دارند.

 

جسی جی. 

 سلبریتی های هالیوودی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

جسی جی. که سال گذشته سقط جنین تلخی را تجربه کرده بود، ژانویه ی امسال در اینستاگرامش اعلام کرد بار دیگر از شریک زندگی اش، شانن سفیر کلمن، صاحب فرزند شده است.

 

کلر دینز 

 سلبریتی های هالیوودی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

کلر دینز و همسرش هیو دنسی سومین فرزند خود را در راه دارند. این خبر ژانویه ی امسال، چند روز پیش از حضور او در مراسم گلدن گلوب منتشر شد که در آن برای بازی خود در فیلم «فلیشمن به دردسر افتاده» نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن شده بود.

 

دینز که در این مراسم برآمدگی شکم خود را به رخ کشید، در مصاحبه ای اذعان کرد که این بارداری برنامه ریزی شده نبود اما او و همسرش هیجان زیادی برای آن دارند.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023