آخرین اخبار حوادث


Default Image

زشت بود برای نامزدم کادوی ولنتاین نگیرم/کفشهای کتانی دخترانه را که دیدم چشمم را گرفت

روزنامه شرق گفت وگو با یکی از سارقانی را که در جریان بازداشت های اخیر دستگیر شده منتشر کرده است. این سارق پسر 20 ساله‌ای است…


شکایت دختر از مادر به خاطر ازدواج اجباری اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
دختر 17 ساله پاکستانی که به اجبار مادرش با مردی 35 ساله ازدواج کرده بود از مادرش شکایت کرد. 

به گزارش  ایران آنلاین بر اساس گزارش دیلی استار، دادگاهی در بیرمنگام این زن را به جرم فریب فرزندش و سوء‌استفاده از وی برای ازدواج متهم شناخت.

 

این دختر پس از تلاش زیاد به بریتانیا بازگشته و علیه مادر خود شکایت کرده و خواستار رسیدگی به ظلمی شد که در حقش شده است.این پرونده نخستین پرونده ازدواج اجباری در دادگاه کیفری بریتانیاست. دختر معترض در طول جلسه بارها تأکید کرده بود که با این ازدواج مخالف بوده و اعتراض کرده اما مادرش توجهی نداشته است.

 

این دختر پس از تلاش اداره امور داخلی انگلستان موفق به بازگشت به بریتانیا شده است.«سرلین هولمز» از ستاد حفاظت پلیس وست میدلندز بیان کرد که تحقیقات پرونده پیچیده بوده است و برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت پیگیری مأموری به پاکستان فرستاده شده بود و تمامی ادعاهای دختر تأیید شد.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------