قتل مادر، همسر و دختران برای ازدواج مجددمرد مصری برای آنکه بتواند با زن مورد علاقه اش ازدواج کند مادرخود ، همسر و ۲ دخترش را بی رحمانه کشت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو، متهم پس از دستگیری اعتراف کرد که به خاطر علاقه بی اندازه اش به یک زن تصمیم به جنایت های هولناک گرفته ات بتواند پس از کشتن اعضای خانواده اش با زن مورد علاقه خود ازدواج کند.

 

گزارش های پلیس قاهره نشان میدهد که متهم پس از ترک محل کار خود در مزرعه ای در نزدیکی محل  سکونت مادرش به خانه رفته و منتظر مانده تا قربانیان بخوابند سپس به سراغ تک تک آنها را رفته و وقتی قربانیان در خواب بوده اند تک تک  آنها را خفه کرده است.

 

پلیس اجساد مادر ،همسر و دو دختر این مرد را در خانه مادری اش پیدا کرده است، به گفته کارآگاهان یکی از ۳ دختر متهم توانسته از این حمله جان سالم بدر برد.

 

اطلاعات پلیس قاهره نشان میدهد در این میان یکی از دختران هنگام فشردن گلو بیهوش شده و پدر قاتل تصور کرده که او نیز همانند دیگران مرده است . قاتل که نامش فاش نشده برای پنهان ماندن جنایت های بی رحمانه اش تصمیم می گیرد با ریختن بنزین خانه و قربانیان را سوزانده و طوری وانمود کند که این یک حادثه بوده  اما بی خبر از آنکه یکی از دخترانش زنده مانده و پس از فرار ازخانه موضوع را به پلیس گزارش می دهد.

 

آرزوکیهان

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی