کشف ۸۶ کیلو تریاک از پدر و پسر قاچاقچیرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران، از دستگیری پدر و پسری در عملیات مشترک با پلیس استان چهار محال بختیاری خبر داد و گفت: از خودروی متهمان ۸۶ کیلو تریاک کشف شد. 

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در گفتگو با مهر، افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای با همکاری فرزندش قصد دارد مقادیری مواد مخدر از استان های مرز شرقی کشور تهیه و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: با تکمیل تحقیقات اطلاعاتی تیم عملیات پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد که متهمان با سفر به استان های مرز شرقی کشور، مقادیری تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر تهیه کرده و در شهرکرد پنهان کرده اند و قصد دارند با گذشتن از استان چهار محال بختیاری مواد مخدر تهیه شده را با یک دستگاه خودروی سمند به تهران منتقل کنند.

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات پایگاه دهم به چهارمحال بختیاری اعزام شدند.

 

سرهنگ حسنوند ابراز داشت: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان چهار محال بختیاری خودروی متهمان در محور مواصلاتی به استان چهار محال بختیاری، در محور لردگان به بروجن مشاهده و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد.

 

وی با اشاره به اینکه ماموران پس از مراقبت های ویژه خودروی متهمان را متوقف و راننده و سرنشین آن را دستگیر کردند، گفت: در بررسی از خودروی سمند ۶۸ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک کشف شد.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهمان به جرم ارتکابی و تکمیل تحقیقات پلیسی، هر دو متهم در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی