X

شناسایی ۷۲۶۰ بیمار جدید کرونایی و فوت ۷۳ نفر دیگر در کشور/ تغییر رنگ کرونایی ۱۴ شهرستانکرونا,اخبار امروز,اخبار جدید
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان این که متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند، گفت: بر این اساس مجموع جانباختگان این بیماری به ۶۱ هزار و ۷۹۷ نفر رسید.

 به گزارش ایسنا، دکتر سیماسادات لاری، اعلام‌کرد: از روز گذشته تا امروز ۱ فروردین ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷ هزار و ۲۶۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۶۵۷ نفر از آنها بستری شدند. بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۸۰۱ هزار و ۶۵ نفر رسید.

 

او ادامه داد: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۱ هزار و ۷۹۷ نفر رسید.

 

لاری اظهار‌کرد: خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۵۴۳ هزار و ۱۱۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

 

به گفته او، سه هزار و ۸۵۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.

 

لاری اظهار‌کرد: تا کنون ۱۲ میلیون و ۱۶۰ هزار و ۵۵۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

 

سخنگوی وزارت بهداشت تأکید کرد: اکنون ۱۲ شهرستان قرمز و ۳۹ شهرستان نارنجی است و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا (corona) مسافرت" از "و" به "شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی، ممنوع است.

 

***

 

تغییر رنگ کرونایی ۱۴ شهرستان/ خطر انتقال ویروس جهش یافته به سایر مناطق با سفر

 

دکتر سیما سادات لاری، اظهار‌کرد: باید توجه کرد که وضعیت رنگ بندی در ۱۴ شهرستان که اسامی آنها در رسانه ها منتشر شده است، تغییر پیدا کرده است و این شهرستان ها به رنگ های نارنجی و قرمز تبدیل شده اند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------