آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,حسن روحانی

دستور رئیس جمهور؛ کاهش ۵۰ درصدی حضور کارکنان دولت در تهران تا پایان آبان ماه

براساس دستورات ویژه رییس جمهوری به روسای کمیته های ستاد ملی مقابله با کرونا؛ در ۴۳ شهر با وضعیت بحرانی محدودیت‌های شدید اعمال می شود و حضور…


درخواست سکه‌ی محمدصادق کوشکی، کارشناس این روزهای شبکه‌ی افق، برای حرف زدن راجع به‌انقلاب!اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
علی عطشانی در کافه سینما نوشت: «اگه تاریخ رو اشتباه نکنم سال ٨٦ بود که برای ضبط یک مجموعه مستند راجع به ١٧ شهریور ، این آقا رو بعنوان کارشناس به ما معرفی کردن ، رفتم تو اتاق ایشون توی یکی از دانشگاههایی که تدریس می کرد ، و براش توضیح دادم که ما داریم یه مستند می سازیم راجع به اتفاقات ١٧ شهریور و خواستم ازش یه مصاحبه بگیریم ، براش توضیح دادم که به مناسبتِ پیروزی انقلاب اسلامی این مستند رو می سازیم و توضیحاتِ شما کمک میکنه ، کمی مکث کرد و گفت چقدر میدین ؟

به گزارش  دیده بان ایران،  علی عطشانی در کافه سینما نوشت: «اگه تاریخ رو اشتباه نکنم سال ٨٦ بود که برای ضبط یک مجموعه مستند راجع به ١٧ شهریور ، این آقا رو بعنوان کارشناس به ما معرفی کردن ، رفتم تو اتاق ایشون توی یکی از دانشگاههایی که تدریس می کرد ، و براش توضیح دادم که ما داریم یه مستند می سازیم راجع به اتفاقات ١٧ شهریور و خواستم ازش یه مصاحبه بگیریم ، براش توضیح دادم که به مناسبتِ پیروزی انقلاب اسلامی این مستند رو می سازیم و توضیحاتِ شما کمک میکنه ، کمی مکث کرد و گفت چقدر میدین ؟ من تعجب کردم فکر کردم شوخی میکنه ، در کمالِ خونسردی گفت برای نیم ساعت یه سکه بهارآزادی می گیرم تا راجع به انقلاب حرف بزنم ، گفتم آقای دکتر راجع به انقلابِ اسلامیه ! انقلاب ، امام ... گفت : این حرفا رو وِل کن هزینش رو بدین من در خدمتم و ما از ایشون مصاحبه نگرفتیم ... باورم نمیشد ...»

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------