آخرین اخبار سیاسی

پزشکیان،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

تندروها و منتقدان با شتابزدگی، تخطئه دولت شکل نگرفته چهاردهم را کلید زده‌اند

با آنکه اصولگرایان و تندروها تخریب دولت چهاردهم را کلید زده‌اند اما پس از تعیین کابینه، چالش اصلی پزشکیان نیروهای محافظه‌کار خواهند بود.…

عباس عبدی: یک نامزد اصولگرا شجاعت دارد بگوید با فیلترینگ و گشت ارشاد موافقم/ محمد فاضلی به کنایه پاسخ دادمحمد فاضلی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
محمد فاضلی نوشت: اصولگرایان وقتی سوار اسب قدرت می‌شوند، دائم از اسلام‌گرایی و مستند کردن هر عملشان به دیانت دم می‌زنند. ایدئولوژیک می‌شوند و تندرو. انتخابات که می‌شود اسلام‌شان را پنهان می‌کنند، یک آیه هم نمی‌خوانند.

به گزارش جماران، محمد فاضلی، استاد دانشگاه، با اشاره به یادداشت عباس عبدی، در شبکه اجتماعی ایکس، که گفته بود: «آیا روزی خواهد آمد که یک نامزد اصولگرا آن اندازه صادق باشد که با شجاعت بیاید و بگوید من با فیلترینگ، گشت ارشاد، سانسور، تبعیض در استخدام‌ها، سر کشیدن به زندگی خصوصی، بی‌قانونی، شبه علم، قیمت‌گذاری دولتی، لباس شخصی و... موافقم؟» در شبکه اجتماعی ایکس، نوشت:

 

اصولگرایان وقتی سوار اسب قدرت می‌شوند، دائم از اسلام‌گرایی و مستند کردن هر عملشان به دیانت دم می‌زنند. ایدئولوژیک می‌شوند و تندرو. انتخابات که می‌شود اسلام‌شان را پنهان می‌کنند، یک آیه نمی‌خوانند، به امام علی ارجاع نمی‌دهند، و مدرن می‌شوند. این قدر صداقت دارند. این قدر!!

 

محمد فاضلی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسیکالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------