آخرین اخبار سیاسی

آزادارمکی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

آزادارمکی : اعتراضات ضد اسرائیلی دانشجویان آمریکایی به معنای همراهی آنان با دولت ایران نیست

آزادارمکی جامعه‌شناس در تحلیل خود از واکنش مقامات ایرانی به اعتراضات ضد اسرائیلی دانشجویان آمریکا و اعرام بورسیه دانشجویان اخراج شده، به…

سخنان عجیب سخنگوی دولت: رسانه‌ها بروند ببینند افتتاح فرودگاه سقز واقعی بوده است یا کیک!سخنان عجیب سخنگوی دولت ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
سخنگوی دولت درباره افتتاح فرودگاه سقز گفت: طی این ۲ سال منابع تامین و تکمیل شد و به صورت رسمی افتتاح شد. رسانه‌ها می‌توانند بروند ببینند افتتاح واقعی بوده است یا کیک.

به گزارش ایلنا، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری در خصوص حاشیه‌‌های سفر رئیسی به سقز و افتتاح فرودگاه این شهر بیان کرد: بله در گذشته یک افتتاح ویدئو کنفرانسی صورت گرفت اما از مردم بپرسید آیا پروزای با این فرودگاه داشتند؟ از این افتتاحیه‌ها در گذشته زیاد صورت گرفت. اما طی این ۲ سال منابع تامین و تکمیل شد و به صورت رسمی افتتاح شد. رسانه‌ها می‌توانند بروند ببینند افتتاح واقعی بوده است یا کیک.

 

وی درباره عدم‌پاسخگویی برخی مدیران عنوان کرد: پاسخگویی یکی از اصول خدشه‌ناپذیر دولت سیزدهم بوده است و یکی از اهداف سفرهای استانی هیات دولت و رئیس جمهور پاسخگویی بوده است. در طول همین ۲ سال ۳هزار پاسخ ارسال شده است که فکر می‌کنم یک رکورد بوده است و این نشان می‌دهد دولت توجه عینی دارد.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------