آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,رئیس دفتر رئیس جمهوری

واکنش‌های تهران برابر ارجاع احتمالی پرونده ایران به شورای امنیت سازمان ملل

رئیس دفتر رئیس جمهوری با استناد به نامه اردیبهشت ماه روحانی به سران کشورهای اروپایی و موارد مطرح شده در آن ،تصریح کرد: تصمیم گیری درباره…


برخی از استیضاح‌ها تبلیغاتی است/ مسئولان اگر راه حل ندارند، ذکر مصیبت نکنند اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,جلال میرزایی
یک نماینده مجلس معتقد است اگر مسئولان راه حلی برای گرانی‌ها دارند بگویند اگر ندارند سکوت کنند و ذکر مصیت نکنند.

جلال میرزایی در گفت‌وگو با ایلنا، درباه دوباره به راه افتادن موج جدید استیضاح‌ها در صحن مجلس شورای اسلامی،گفت: نمی‌دانم نمایندگان با چه رویکردی این استیضاح‌ها را مطرح‌ می‌کنند؟ اعلام وصول شدن یک استیضاح مسیر خودش را دارد.

 

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قبل از مطرح شدن استیضاح باید وزیر خواسته شود و در مورد عملکرد وزرات خانه‌‌اش در مورد محورهای استیضاح توضیح دهد آنجا اگر نمایندگان قانع نشدند کارت زرد بدهند و بعد به سراغ سایر مراحل بروند.

 

وی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر این که برخی از نمایندگان اعلام کرده اند به دلیل افزایش قیمت بنزین وزرای اقتصادی را استیضاح خواهند چنین رفتارهایی در شرایط فعلی کشور چه تاثیراتی دارد، بیان کرد: ابتدا بگویم نمایندگان مجلس در شرایط فعلی هرچقدر در مورد گرانی‌ها کمتر صحبت کنند بهتر است.

 

این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی افزود: هنگامی که کاری از دست کسی برنمی‌آید این اظهارنظرها رویکردهای انتخاباتی دارد در غیر اینصورت چه دلیلی دارد هنگامی که مردم تحت فشار افزایش قیمت‌ها هستند با چنین سخنانی عرصه را برای‌شان تنگ‌تر کنیم.

 

وی افزود: این که یکی بگوید اجناس ۵۰ درصد گران شده، یکی دیگر بگوید خدمات ۲۰۰ درصد گران‌تر شده است جز ایجاد جو روانی چه تاثیری بر اجتماع دارد؟

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سیاسیون هرچی در مورد گرانی کمتر حرف بزنند بهتر است، اگر راه حل دارند ارائه دهند اگر ندارند سکوت کنند. اگر جایی کوتاهی می‌بینند به ما بگویند که نظارت داشته باشیم تا ضعف‌ها برطرف شود در غیر اینصورت کاری که از دست‌شان برنمی‌آید ذکر مصیبت هم نکنند.

 

وی خاطرنشان کرد: بخشی از استیضاح‌هایی که امروز در مجلس مطرح می‌شود جنبه تبلیغاتی دارد و کارایی دیگری ندارد.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------