بازی پرندگان خشمگین روی موبایل مانع ابتلا به آلزایمر می شود 

 

آلزایمر,درمان آلزایمر

 

 

مطالعات جدید ثابت کرده که بازی هایی مثل «Angry Birds» می تواند به تقویت حافظه کمک کرده و مانع از ابتلا به بیماری آلزایمر در افراد شود. بر اساس مطالعات انجام شده در زمینه مغز و اعصاب، بازی ها می توانند از زوال مغز جلوگیری کنند.

بر اساس این مطالعات، Angry Birds و دیگر بازی هایی که برای گوشی های هوشمند ارائه شده می تواند مانع رشد آمیلوئید پروتئین شود و از تسریع زوال عقل و آلزایمر جلوگیری کند.

مطالعات جدید نشان داده که بازی ها به طراحی خاصی برای آموزش ارتقای عملکرد مغز به ویژه میان افراد میانسال نیاز ندارند. به گفته محققان، هیچ تاکیدی روی بازی خاصی نیست فقط چگونگی استفاده از مغز در همزمان سازی فعالیت ها همچون خواندن، نوشتن و بازی موثر و مهم است.

همچنین محققان برای کودکانی که به بیماری اوتیسم مبتلا هستند پیشنهاد می کنند که از گوشی های هوشمند و تبلت ها به عنوان ابزار آموزشی استفاده كنند و از نرم افزارهای بازی و بهداشت مغزی در سنین بالاتر برای تمرین مغزی بهره ببرند. از آنجا که بازی پرندگان خشمگین سریع ترین رشد را در میان بازی های ارائه شده برای گوشی های هوشمند داشته، استفاده از این بازی برای همه سنین توصیه شده است.... /   روزنامه دنياي اقتصاد

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023