خانمی با پاهای 107 کیلوگرمی +عکس

بیماری های مختلفی هستند که ممکن است مردم به آن ها مبتلا شوند اما برخی مواقع بیماری ها تنها در یک نفر دیده می شوند و بسیار نادر و غیرقابل باور هستند.

"مندی سلارس" خانم 38 ساله ای است که دچار یک بیماری بسیار نادر است. پاهای او هیچگاه رشدش قطع نشده و همیشه در حال بزرگ شدن است.

پاهای سنگین, بیماری نادر

این بیماری در هر دوپای او وجود دارد ولی چندی پیش پای چپش به علت عفونت قطع شده است. قطع کردن پای او نیز حتی باعث درست شدن این بیماری نشده چرا که پای او همچنین در حال رشد کردن است.

او همیشه برای حرکت کردن با مشکل روبرو است و باید از یک ویلچر مخصوص استفاده کند. این ویلچر به طور مخصوص برای او ساخته شده است و با برق کار می کند.

پاهای سنگین, بیماری نادر

رشد بی رویه پاها باعث شده است که وزن هر پای او نزدیک به 107 کیلوگرم شود که این خود بسیار عجیب و در نوع خود یک رکورد است. البته پزشکان به او قول داده اند در صورتی که رشد پاهایش متوقف شود یک جفت پای بیوتک برای او آماده کنند.

پاهای سنگین, بیماری نادر

در سال 2002 او دچار یک سکته مغزی شد و این باعث شد تا ستون فقراتش بی حس شود و از آن زمان مشکل پای او شروع شد و بی رویه رشد کردنش آغاز شد. او همچنین در سال 2005 دچار عفونتی در خونش شد و کلیه اش نیز از کار افتاد. او تنها انسانی است در دنیا که به این بیماری دچار شده است.
منبع:yjc.ir

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022