تصاویری زیبا از دنیای پرندگان در جریان یک مسابقه بین‌المللی حیات وحشاخبار,اخبار گوناگون

تعدادی از بهترین عکس‌ها که به وسیله عکاسان حرفه‌ای حیات‌وحش گرفته شده، در جریان یک مسابقه بین‌المللی باهم به رقابت پرداختند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، انجمن بین‌المللی عکاسان حیات وحش به تازگی نمایشگاهی از آثار عکاسان بین‌المللی با موضوع عکس پرندگان برگزار کرده است.

 

سایمون ونلینگ عکاس انگلیسی با شات شگفت‌انگیز خود از جغد در حال گردش برای یافتن غذا، جایزه بهترین عکس را نصیب خود کرد. سایمون پس از پیروزی در این رقابت گفت: ثبت این تصویر ماه‌ها وقت گرفت و در تمام طول این مدت به دنبال بهترین لحظه بودم. از نظر من جغد یک پرنده جادویی است که هر لحظه شکار و کسی که او را نظاره می‌کند، شگفت زده می‌شود. سایمون در ادامه گفت: من روی پرتگاهی نشستم و منتظر ماندم تا هنگامی که جغد قصد فرود را داشت، از آن عکس بگیرم.

 

عکسی زیبا که به وسیله عکاسی رومانیایی به نام دیانا بوزولانو گرفته شده، به عنوان دومین عکس برتر در این رقابت انتخاب شد. این تصویر لحظات پرواز حدود 1500 اردک وحشی را در یک نقطه گرم در طول فصل سرما نشان می‌دهد. این تصویر در نقطه‌‎ای از کشور رومانی ثبت شده است.

 

در ادامه تصاویر برتر رقابت بین‌المللی عکاسی حیات‌وحش را مشاهده می‌کنید:

اخبار,اخبار گوناگون

اخبار,اخبار گوناگون

اخبار,اخبار گوناگون

اخبار,اخبار گوناگون

اخبار,اخبار گوناگون

 

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------