پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانهامروزه پلکسی گلاس کاربرد های بسیار زیادی دارد که یکی از آنها پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه است. ورق پلکسی گلاس یک محصول  کاربردی از پلاستیک و پلیمر است که به آن ترموپلاستیک می‌گویند. پلکسی به صورت ورق‌های تخت در ابعاد مختلف تولید می‌شود. پلکسی گلاس انواع و کاربرد ها متفاوت دارد.سقف آشپزخانه در دکوراسیون داخلی خانه بسیار تاثیر گذار است. و آشپزخانه مکانی است که افراد خانه به طور متداول در آن رفت و آمد دارند.

 

یکی از دغدغه های افراد این است که چربی ها و گرد و غبار را از سطوح مختلف در آشپزخانه به خصوص آشپزخانه پاک کنند. به دلیل آن سقف آشپزخانه چربی بسیاری به خود می گیرد. با به کار بردن پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه به راحتی می توان چربی ها وکثیفی ها را از سطح سقف آشپزخانه پاک نمود.  همچنین با استفاده از پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه می توان نور پردازی های زیبایی در سقف آشپزخانه به کار برد. مشاهده و خرید انواع پلکسی برایتان کاربردی خواهد بود.

 

مزیت های استفاده از پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه,تفاوت پلکسی گلاس با شیشه در سقف آشپزخانه,مزیت های پلکسی گلاس

مزیت های استفاده از پلکسی گلاس

 

مزیت های استفاده از پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه

• نصب آسان و سریع آن: پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه بسیار مناسب است زیرا به راحتی نصب می شود. و نصب آن حداقل یک روز کاری زمان می برد. و به سرعت نصب می شود. همچنین نیاز به مصالح خاصی ندارد.

 

• امکان شستشو در صورت کثیفی به علت ضد آب بودن: به راحتی می توان پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه را از هرگونه چربی و گرد و غبار تمیز و پاک نمود. پلکسی گلاس ضد آب است و با شستشو خراب نمی شود. پس به راحتی می توان در هر زمان آن را شست و تمیز کرد.

 

• مقامت بالا در برابر ضربه و دمای محیط: در آشپزخانه به دلیل روشن شدن شعله های گاز بهتر است از متریالی برای سقف استفاده شود که مقاوم و محکم باشد و با حرارت و تغییر دما آسیب نبیند. در این مورد پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه بسیار مناسب است. زیرا پلکسی گلاس مقاومت بالایی دارد و در برابر ضربه و تغییر دما شکل خود را حفظ می کند. و تغییر نمی کند.

 

• انعطاف پذیری خوب: اکثر سقف ها و دیوار ها انعطاف پذیری ندارند. و این در هنگام نصب بسیار سخت است. اما پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است.

 

• ثبات رنگ و عمر طولانی: پلکسی گلاس رنگ ها و طرح های متفاوتی دارد. و رنگ آن ثابت می ماند و در طول زمان از بین نمی رود. به همین دلیل است که پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه بسیار کاربردی است.

 

• امکان نورپردازی‌های مختلف به دلیل قابلیت عبور نور از آن: پلکسی گلاس شفاف است. به همین دلیل 90 درصد نور را از خود عبور می دهد. و به راحتی برای زیبا سازی آشپزخانه می توان از نور پردازی های مخفی و رنگی و مختلف در سقف آشپزخانه استفاده کرد. این مزیت پلکسی گلاس باعث شده است که در طراحی های داخلی دکوراسیون منزل و ساختمان ها بسیار پرکاربرد باشد.

 

• امکان تعویض طرح و نوع سقف به راحتی: هر نوع متریال دیگری برای سقف آشپزخانه خود استفاده کنید نمی توانید به راحتی آن را تغییر دهید و سختی و هزینه های بسیاری را باید پرداخت کنید. اما پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه بسیار مناسب است زیرا می توان به راحتی و به سرعت آن را تعویض نمود. و برای تنوع طرح و رنگ آن را تغییر داد.

 

• قیمت به صرفه در مقایسه سقف های دیگر: با توجه به ویژگی هایی که پلکسی گلاس دارد از قیمت مناسبی نیز برخورد دار است. قیمت مناسب آن و کاربرد های بسیار ویژه اش باعث شده است که طرفداران بسیاری در ساخت ساختمان ها و مکان های دیگر داشته باشد.

 

• قابلیت ترکیب آن با متریال های دیگر: پلکسی گلاس  برای سقف آشپزخانه در طراحی های داخلی بسیار پر کاربرد است زیرا می توان آن را با متریال های دیگر ترکیب نمود. و سقف آشپزخانه بسیار مدرن و زیبا را طراحی کرد. همچنین ترکیب پذیری و مکمل بودن این متریال برای انواع متریال های دکوراسیون داخلی دست طراحان و مصرف کنندگان را برای ایجاد فضای دلخواه خود به شدت باز می گذارد.

 

مزایای پلکسی گلاس,روش نصب پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه,انواع پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه

تفاوت پلکسی گلاس با شیشه در سقف آشپزخانه

 

تفاوت پلکسی گلاس با شیشه در سقف آشپزخانه

امروزه در بازار تولید در انواع متریال برای پنجره و درب پلکسی گلاس بسیار طرفدار دارد. و همین طور با شیشه رقابت می کند و دارد جایگاه شیشه را می گیرد. بنابراین این سوال پیش می آید که شیشه برای سقف آشپزخانه بهتر است یا پلکسی گلاس؟ پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه چه ویژگی هایی دارد و تا چه می تواند با شیشه رقابت کند.

 

پلکسی گلاس ایمنی بالا تری نسبت به شیشه دارد. پلکسی گلاس به راحتی نمی شکند و تکه های خرد شده آن خطری ندارد. اما شیشه با اصابت یا برخورد یک شی محکم در هم می شکند و تکه های خرد شده آن برای بدن انسان خطرناک است.

 

پلکسی گلاس نصب راحت تری نسبت به شیشه دارد. پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه مناسب تر می باشد زیرا راحت تر نصب می شود. و زمان کمتری برای نصب نیاز دارد.

 

پلکسی گلاس مقاومت بیشتری دارد. همان طور که گفته شد شیشه از مقاومت کمتری نسبت به پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه دارد و این قابلیت پلکسی گلاس را بسیار کاربردی تر می کند.

 

پلکسی گلاس به صرفه تر است. هزینه پلکسی گلاس با توجه به ویژگی ها و برخی برتری هایش نسبت به شیشه هزینه به صرفه تری دارد. و همین موضوع باعث ی شود پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه بهتر باشد.

 

روش نصب پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه

پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه را می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن نصب و راه‌اندازی کرد. در ابتدا لازم است تا منابع نور مورد نیاز، شامل مهتابی، نوارهای LED و… را نصب نمود. این کار را باید به نوعی انجام داد که نور در تمام سطح پلکسی به شکل مساوی پخش شود.

 

سپس باید اقدام به نصب چهارچوب‌های پلکسی گلاس کرد. باید توجه داشت که این چهارچوب‌ها باید از جنس ضد رطوبت باشند. در مرحله بعد باید اقدام به نصب و قرار دادن ورق‌های پلکسی در بین چهارچوب‌های نصب شده کرد.

 

در نقاطی که پلکسی‌ها در اندازه‌ی مناسبی جهت قرار گرفتن در چهارچوب خود نیستند، باید آنها را برش داد. در صورتی که نیاز به طرحی خاص جهت پیاده سازی بر روی پلکسی است نیاز می باشد از از متخصصان در این زمینه کمک گرفت.

 

پلکسی گلاس مات,پلکسی گلاس شفاف,قابلیت ترکیب پلکسی گلاس

انواع پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه

 

انواع پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه

پلکسی گلاس از نظر رنگ و طرح و نوع متفاوت است و انتخاب آن بستگی به سلیقه و کاربرد آن دارد.

 

پلکسی گلاس شفاف: این نوع پلکسی گلاس برای نور پردازی بسیار مناسب است و مانند شیشه می باشد. شفاف است و نور را 90 درصد از خود عبور می دهد و مثل یک سقف شیشه ای عمل می کند. و یک پلکسی گلاس مناسب برای سقف آشپزخانه است.

 

پلکسی گلاس مات: این نوع پلکسی گلاس نور را کمتر عبور می دهد. و مانند یک شیشه مات می باشد. بنابراین زیبایی چندانی ندارد. پلکسی گلاس مات می تواند در سرویس بهداشتی و حمام که خصوصی هستند استفاده شود.

 

پلکسی گلاس رنگی: پلکسی گلاس رنگ های متفاوتی دارد. تنوع رنگ های پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه بسیار زیاد است. همین طور می توان رنگ های پلکسی گلاس را با هم ترکیب نمود و یک طراحی سقف آشپزخانه زیبا را انجام داد. البته انتخاب نوع رنگ پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه بستگی به رنگ وسیله های آشپزخانه دارد که با هم ترکیب رنگی زیبایی را بسازند.

 

می توان رنگ پلکسی گلاس سقف آشپزخانه را با کفپوس های آشپزخانه و کابینت ها سازگار کرد. همچنین پلکسی گلاس های رنگی هم نوع شفاف تولید می شوند و هم در نوع مات تولید می شود.

 

پلکسی گلاس طرح دار: این نوع پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه بسیار کاربردی و زیبا است. بیشتر طراحان داخلی ساختمان و یا منزل از این نوع نوع پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه استفاده می کنند. به دلیل آنکه جدید و مدرن است و زیبایی بسیاری دارد همچنین پلکسی گلاس طرحدار نموع طرح های بسیاری دارد. و می توان طرح مورد نظر را به تولید کنندگان پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه سفارش داد.

 

پلکسی گلاس طرح های مجازی: پلکسی گلاس دارای طرح مجازی برای سقف آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام و به خصوص اتاق خواب بسیار زیبا و کاربردی می باشد. این نوع پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه از طرح های طبیعت و طرح های جذاب برای روی پلکسی گلاس استفاده می کند. پلکسی گلاس دارای طرح مجازی بسیار خیره کننده و مدرن است.

 

هزینه پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه

قیمت پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه می تواند نسبت به سایر متریال های موجود در بازار برای سقف آشپزخانه قیمتی به صرفه باشد. اما هزینه کلی و تقریبی گلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه بستگی به عواملی مثل ضخامت پلکسی گلاس و شفاف و مات بودن و همچنین طرح دار بودن پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه بهتر است با کارشناسان تولید و فروش پلکسی گلاس تماس حاصل فرمایید.

 

و همین طور پلکسی گلاس مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان پلکسی گلاس برای سقف آشپزخانه تان آماده و نصب شود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------