آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, جنگل‌هاي شمال

جنگل‌هاي شمال غارت شده‌اند

در روزهایی که پروژه انتقال آب دریای خزر به حالت مسکوت مانده، تراز دریاچه آب خزر پایین رفت تا زنگ خطر برای بزرگترین دریاچه…


استفاده از ماسک در بانک‌ها الزامی شد/توقف یک هفته‌ای ثبت نام مدارس در مشهداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی گفت: استفاده از ماسک در بانک‌ها برای کارکنان و مراجعه کنندگان از ۱۵ تیر۹۹ الزامی است.

به گزارش ایلنا، علیرضا قیطاسی گفت: با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا براساس تصمیمات اتخاذ شده در جلسه اصلی شورای هماهنگی بانک‌ها که با حضور مدیران عامل بانک‌های دولتی و نیمه‌دولتی چهارشنبه یازدهم تیرماه در محل دبیرخانه شورا برگزار شد مقرر گردید.

 

از یکشنبه پانزدهم تیرماه استفاده از ماسک برای کارکنان و مراجعه‌کنندگان در تمام واحدهای بانک‌های دولتی و نیمه‌دولتی الزامی شود.

 

قیطاسی از مشتریان محترم بانک‌ها خواست که از خدمات غیرحضوری بانک‌ها استفاده کنند و در مواردی که نیاز به مراجعه به شعب بانک‌ها دارند از ماسک استفاده نمایند.

  

توقف یک هفته‌ای ثبت نام مدارس در مشهد/امتحانات نهایی پایه دوازدهم لغو نمی‌شود

خراسان رضوی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از توقف یک هفته‌ای ثبت نام مدارس در مشهد خبر داد.

 

قاسم‌علی خدابنده اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌های اعلام شده و تعطیلی برخی گروه‌ها در پی شیوع ویروس کرونا، فعالیت مدارس برای ثبت نام دانش‌آموزان در مشهد به مدت یک هفته، از ۱۴ لغایت ۲۱ تیر ماه، متوقف خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، وی ادامه داد: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا، امکان لغو امتحانات نهایی پایه دوازدهم وجود ندارد؛ لذا ۲ امتحان باقی مانده با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------