آخرین اخبار ورزشی

پیام احساسی نیمار به مسی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

پیام احساسی نیمار به مسی: خداحافظ برادر، عاشقتم/ پیام وینیسیوس برای بنزما: دلمان برایت تنگ می‌شود

نیمار در پیامی مسی را برادر خود خطاب کرد و گفت: آنطور که فکر می‌کردیم نشد اما همه چیز را امتحان کردیم، خوشحالم که ۲ سال دیگر…

حساب پرسپولیس فعلا بسته می‌ماندباشگاه پرسپولیس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
باشگاه پرسپولیس فعلا توان پرداخت بدهی به یکی از طلبکاران حقوقی خود و بازگشایی حساب بانکی‌اش را ندارد.

به گزارش مهر، باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت مجید صدری برای پرداخت مطالبات گابریل کالدرون اقدام به دریافت کمک ۲۰ میلیارد تومانی از یک صندوق مالی کرد. با این حال عمر مدیریت صدری کوتاه بود تا او نتواند این بدهی را که خودش زیر پای آن را امضا کرده بود پرداخت کند. در ادامه شکایت این صندوق در دوران مدیرعاملی رضا درویش در اختیار بخش حقوقی باشگاه قرار گرفت.

 

درویش با پرداخت بدهی‌های قدیمی باشگاه توانسته بود حساب باشگاه را برای ۲۴ ساعت باز کند اما این حساب با شکایتی بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان بار دیگر بسته شد تا پرسپولیس با مشکلی دیگر دست و پنجه نرم کند.

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به تازگی توانست بدهی‌های یک دهه اخیر باشگاه به بازیکنان و مربیانی همچون مهرداد پولادی، مرحوم مهرداد اولادی و مرحوم میاچ را پرداخت کند فعلاً پولی برای تسویه بدهی ۱۸ میلیارد تومانی از سوی اسپانسرها دریافت نکرده است تا به طلبکار حقوقی فعلی پرداخت کند و حساب باشگاه را دوباره باز کند.

 

طبق قرارداد مالی که در دوران صدری با این صندوق بسته شده است سودی را هم بابت تأخیر در دریافت این پول باید از سوی باشگاه پرسپولیس پرداخت شود. همین موضوع باعث شده تا درویش برای پرداخت این مبلغ چندان تحت فشار نباشد و حل این مشکل را به اوایل اردیبهشت ماه سال جاری موکول کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023