توهم نوری دانه قهوه: کفشدوزک ها و صورت نوزاد را پیدا کنیدتست روانشناسی خطای دید, تست خطای دید, توهم نوری

تست دانه قهوه

 

چالش بینایی/ آیا می توانید اشکال پنهان در میان دانه های قهوه را بیابید

انبوهی از توهمات نوری در اینترنت گسترده شده اند، این معماها عجیب و غریب هستند اما حل آن بسیار جالب است. در این مقاله ما توهم نوری دانه قهوه را برای شما قرار داده ایم در ادامه با بیتوته همراه باشید.

توهم نوری بازیکنان خود را به چالش می کشد تا سه کفشدوزک و صورت سه نوزاد را که به طور غیرقابل توضیحی در میان انبوهی از دانه های قهوه پنهان شده است، پیدا کنند.

آیا می توانید چهره های پنهان را در میان قهوه ها را ببینید؟ قبل از وارد شدن به معمای دانه قهوه، بیایید نگاهی بیندازیم که پازل های مغزی مانند این چه می توانند با مغز شما انجام دهند!

 

علم پشت توهمات نوری چیست؟

انواع مختلفی از تست ها و بازی های فکری مانند این وجود دارد. برخی از آنها توهمات دیوانه کننده ای هستند که گیج کننده هستند در حالی که برخی جذاب هستند و می توانند هوش درون شما را باز کنند. 

تست ها و معماهای استدلال منطقی طراحی شده علمی، مانند «توهم نوری دانه قهوه»، روش‌های ایده‌آلی برای تحریک و بهبود مهارت‌های شناختی در حین تفریح ​​هستند. اینها بر روی حافظه فعال شما تمرکز می کنند، که پایه و اساس همه توانایی های یادگیری، تفکر و حل مسئله ما است.

 

دانشمندان علوم اعصاب همچنین خاطرنشان می کنند که درگیر کردن ذهن به طور کلی می تواند هوشیاری شما را افزایش دهد، حافظه شما را بهبود بخشد، خلق و خوی شما را بالا ببرد، تمرکز شما را افزایش دهد و تفکر واضح تر و سریع تر را تقویت کند.

 

این بازی های ذهنی همچنین راه های هیجان انگیز و سرگرم کننده ای برای تحریک مغز هستند که در نتیجه عملکرد شناختی را بهبود می بخشد.

 

کفشدوزک ها و چهره نوزادان را پیدا کنید!

آیا شما جزء 1 نفر از 10 نفری هستید که می توانند چهره ها را در کمتر از یک دقیقه تشخیص دهند؟ در این تست هدف شما این است که 3 کفشدوزک و صورت 3 نوزاد را پیدا کنید.

 

تست روانشناسی تصویری, توهمات نوری مغزی, تست روانشناسی

3 نوزاد و کفشدوزک را بیابید

 

آیا چهره های پنهان در این تصویر را پیدا کردید؟ در غیر این صورت، برای یافتن راه حل به پایین بروید.

 

جواب تست:

کارشناسان می گویند که اگر بتوانید اشکال را در دانه های قهوه در سه ثانیه تشخیص دهید، سمت راست مغز شما نسبت به افراد عادی توسعه یافته تر است. اگر اشکال را بین 3 تا 1 دقیقه پیدا کنید، قسمت راست مغز کاملاً رشد کرده است.

 

و اگر بین 1 دقیقه تا 3 دقیقه طول بکشد تا اشکال را پیدا کنید، نیمه راست مغز شما به کندی کار می کند و باید پروتئین بیشتری بخورید.

 

در نهایت، حتی بعد از 3 دقیقه، هنوز اشکال را که در دانه قهوه است، پیدا نکردید. باید ورزش های مخصوص مغز را انجام دهید تا مغزتان قوی تر شود !

 

تست روانشناسی دانه قهوه, دانه قهوه, خطای دید دانه قهوه

پاسخ تست دانه قهوه

 

گردآوری:بخش روانشناسی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------