تصفیه آب راد گستر نوینX

6 حرکت عالی برای کوچک کردن شکم+ تصاویرورزش شکم در خانه, ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو, ورزش برای لاغری شکم

ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو

 

ورزش شکم در خانه

امکان دارد شما برای تقویت عضلات شکمی تنها از حرکت دراز و نشست استفاده کنید ولی عضلات شکم شما به حرکات دیگری نیز نیاز دارند تا از همه جهت تقویت شوند. بنابراین چنانچه می خواهیدحرکاتی برای کوچک کردن شکم داشته باشید این ورزش ها را انجام دهید تا فیبرهای عضلانی شکم که حتی از وجود آنها بی خبرید تقویت کنید.

کوچک کردن شکم با حرکات ورزشی

کشیدن دست و پا به جلو و عقب

روی چهار دست و پا قرار بگیرید به نحوی که زانوهای شما زیر باسن و دست ها دقیقا در زیر شانه ها باشد. یک دیسک اسلایدی در زیر هر دست خود بگذراید. عضلات شکم را محکم کنید و آرام دست های خود را به طرف جلو باز کنید. تا آنجا که می توانید دست هایتان را کشیده و مستقیم نگه دارید و از بدن دور کنید. از عضلات شکم خود کمک بگیرید تا دوباره به وضعیت قبل بازگردید. این حرکت را ۱۵ مرتبه انجام دهید.

 

ورزش شکم در خانه, ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو, ورزش برای لاغری شکم

ورزش شکم در خانه

 

بالابردن توپ به وسیله پاها

با انجام دادن منظم این حرکت ورزشی، می‌توانید به آب کردن چربی‌های ناحیه شکم و شکل گرفتن عضلات شکم خود تا مقدار زیادی کمک کنید.

 

کاملا صاف و با کمر روی تشک یا زمین دراز بکشید. دست‌ها را بدون خم کردن آرنج‌ها کنار پهلوها روی زمین بگذارید. در همان حالتی که دراز کشیده‌اید، یک توپ ورزشی را میان دوپای خود نگه دارید. توپ را با کمک پاها از زمین جدا کنید و آنها را بدون خم کردن زانوها تا حدی که امکان دارد از زمین دور کنید.

 

تلاش کنید پاها را تا حالت ۹۰ درجه با زانوی صاف بالا بیاورید. حدود نیم ثانیه در این وضعیت بمانید و به آرامی پاها را پایین بیاورید و مجددا آنها را روی زمین بگذارید. تلاش کنید روزی ۲ تا ۲۰ مرتبه این حرکت ورزشی را تکرار کنید.

 

ورزش شکم در خانه, ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو, ورزش برای لاغری شکم

ورزش برای لاغری شکم

 

حرکت پل معکوس

با این حرکت که همه جا می توانید آن را انجام دهید، کمرتان را کوچک کنید. به پشت دراز بکشید و زانوی چپ خود را خم کنید. کف پای چپ را صاف روی زمین بگذارید و پای راست را به سمت سقف بالا ببرید. دست چپ را صاف کنید و به سمت بالا بیاورید و دست راست را پایین و در کنار خود بگذارید.

 

بدون حرکت دادن باسن یا شانه، پایی که بالا است را به طرف راست و دستی که بالا است را به طرف چپ باز کنید. حالا روی عضلات شکم خود تمرکز کنید و دست و پای خود را سرجای قبلی بازگردانید. این حرکت را ۱۰-۱۲ بار انجام دهید. آنگاه جهت ها را تغییر دهید و مجددا آن را انجام دهید.

 

  بیشتر بخوانید: کوچک کردن باسن

 

ورزش شکم در خانه, ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو, ورزش برای لاغری شکم

اب كردن سريع شكم با ورزش

 

حرکت نرمشی اسکوات

برای کوچک کردن شکم ورزش هایی وجود دارد که حرکت نرمشی اسکوات یکی از این ورزش هاست که اینطور انجام می شود:

 

پاها و شانه ها در حالی که سر پا ایستاده اید، از عرض بکشید. در این حرکت باید زانو و مچ پایتان رو به جلو ، کمرتان صاف ، سر مقابل قرار گیرد.

 

برای کامل شدن حرکت اسکوات به آهستگی پایین بیایید و زمانی که ران دو پایتان موازی هم قرار گرفت، مجددا به موقعیت اول بازگردید.

 

20 تا 25 بار این تمرین را تکرار کنید و با اضافه کردن یک پرش کوچک در هفته سوم و چهارم ، در انتهای هر اسکوات و قبل از حرکت بعدی، می توانید به شدت آن اضافه کنید.

 

ورزش شکم در خانه, ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو, ورزش برای لاغری شکم

ورزش برای اب کردن شکم

 

پلانک

پلانک یک حرکت مخصوص آب کردن شکم است که مانند شنای سوئدی است و نحوه انجام آن به این شکل است:

 

روی کف دست و مچ پاهایتان قرار بگیرید. حدود 30 ثانیه با بدنی کاملا صاف در همین وضعیت قرار بگیرید. در هفته سوم و چهارم فشار بیشتری را با بالا بردن یک پا وارد کنید.

 

حدود 15 سانتی متر یک پا را بالا بیاورید و در همان وضعیت چند ثانیه بمانید. 20 تا 30 بار این حرکت را انجام دهید و 10 تا 15 ثانیه بر روی هر پا صبر کنید. 

 

ورزش شکم در خانه, ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو, ورزش برای لاغری شکم

حرکات شکم

 

چرخش بالاتنه

چهار زانو بنشینید و دست هایتان را در حالیکه سر انگشت ها یکدیگر را لمس می کنند مقابل بدن بکشید. نفس را به داخل بکشید. 

 

شکم را قفل کنید و با بازدم به آرامی بالاتنه را 45 درجه به سمت راست بچرخانید. به وسط بازگردید و حرکت را به طرف چپ تکرار کنید. این حرکت را ده بار انجام دهید.

 

ورزش شکم در خانه, ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو, ورزش برای لاغری شکم

ورزش در خانه برای لاغری شکم

 

گردآوری: بخش ورزشی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------