چگونگی عشق بازی در دوران نامزدیعشق بازی در دوران نامزدی, روشهای عشق بازی در دوران نامزدی,آموزش عشق بازی و معاشقه در دوران نامزدی

عشق بازی در دوران نامزدی

 

روش های عشق بازی در دوران نامزدی

پس از خواندن صیغه عقد دو نفر از نظر شرعی زن و شوهر محسوب خواهند شد. در این دوران هر طرفین تمایل دارند روابط پرشورتری با همدیگر داشته باشند و از این دوران لذت ببرند. یکی از راه هایی که میتوانید رابطه گرم تری با هم داشته باشید عشق بازی کردن است.

قبل از خواندن صیغه عقد در برخی موارد، دختر چشم و گوش بسته و معصوم هم از روی سادگی و خوش باوری تسلیم مرد جوان می شود. در کمال تاسف، علت این نزدیکی زودهنگام بعدها علیه دختر به کاربرده می شود. چه بسا باعث بهم خوردن ازدواج هم بگردد.

 

زیرا بیشتر این قبیل از مردان جوان هرچند با اصرار و پافشاری خود باعث پیش آمدن این اتفاق شده اند، در کمال ناجوانمردی اعتماد خود را به دختر از دست میدهند و به وی می گویند زیرا تو دختر زودباوری بوده ای بنابراین من نمی توانم به گذشته ی تو اعتماد کنم.

 

همین اتفاق که مرد جوان در وقوعش نقش اول را داشته، گاه باعث می شود که دختر بیگناه از چشم پسر بیفتد و پسر بی انصاف هم ناجوانمردانه دختر را ترک کند.

 

عشق بازی در دوران نامزدی, روشهای عشق بازی در دوران نامزدی,آموزش عشق بازی و معاشقه در دوران نامزدی

روشهای عشق بازی در دوران نامزدی

 

عشق بازی در دوران نامزدی

برای عشق بازی او را ببوسید

بر اساس تحقیقاتی که روانشناسان انجام داده اند بوسیدن یک شخص به خصوص بوسیدن لب های وی به علت وجود رشته های عصبی در پشت لب ها تأثير بسیار شگرفی بر روی فرد دارد. مدام سعی کنید وی را ببوسید و به او بهترین لذت و حس را بدهید. بوسیدن به سبک فرانسوی یکی از شیرین ترین بوسیدن هایی است که میتوانید با نامزد خویش انجام دهید. حتماً این نوع بوسیدن را یاد بگیرید.

 

نوازش کردن

هیچ چیزی به اندازه نوازش کردن موهای دخترا بهشون ارامش نمیدهد، علاوه بر آن همه جای بدنشان را میتوانید نوازش کنید و این احساس خوبی بهشون میدهد، برای آقایون هم به همین شکل است، موهایشان، صورتشان و بدنشان نسبت به نوازش حساس است و میتواند خيلي خوب تحریک شود.

 

عشق بازی در دوران نامزدی, روشهای عشق بازی در دوران نامزدی,آموزش عشق بازی و معاشقه در دوران نامزدی

آموزش عشق بازی و معاشقه در دوران نامزدی

 

عشقبازی از راهِ دور پیامک 

عشق بازی از طریق پیام از راه دور دلتنگش کنید …با انتخاب کلمات مناسب میتونید احساساتشو بر انگیخته کنی جوری که واسه دیدنت و بوییدنت لحظه شماری کنه . این روش برای کسایی که اولش از عشق بازی حضوری خجالت میکشن خیلی موثره چون این روش باعث به وجود اومدن احساس اولیه وایجاد صمیمیت بیشتری میشه

 

او را ببوسید

بر اساس تحقیقاتی که روانشناسان انجام داده اند بوسیدن یک فرد به ویژه بوسیدن لب های او به دلیل وجود رشته های عصبی در پشت لب ها تاثیر بسیار شگرفی بر روی شخص دارد. همیشه سعی کنید او را ببوسید و به او بهترین لذت و احساس را بدهید. بوسیدن به سبک فرانسوی یکی از شیرین ترین بئسیدن هایی است که می توانید با نامزد خود انجام دهید. حتماً این نوع بوسیدن را یاد بگیرید.

 

عشق بازی در دوران نامزدی, روشهای عشق بازی در دوران نامزدی,آموزش عشق بازی و معاشقه در دوران نامزدی

روش‌های عشق بازی

 

نوازش کردن

هیچ چیزی به اندازه نوازش کردن موهای دخترا بهشون آرامش نمیده، علاوه بر اون همه جای بدنشون رو میتونید نوازش کنید و این حس خوبی بهشون میده، برای آقایون هم به همین شکله، موهاشون، صورتشون و بدنشون نسبت به نوازش حساسه و میتونه خیلی خوب تحریک بشه.

 

برای عشق بازی در دوران عقد همدیگر را ببویید

همه از عطر و بوی خوش لذت می برند. می توان گفت یکی از کارهای اصلی برای عشق بازی در دوران عقد استفاده از عطرهای خوش بو در هنگامی که با همسر خود هستید است. وقتی که همدیگر را در آغوش می گیرید سعی کنید از عطر و ادکلن های محرک استفاده کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. سعی کنید از عطرهایی استفاده کنید که طرف مقابل شما آن را دوست دارد.

 

عشق بازی در دوران نامزدی, روشهای عشق بازی در دوران نامزدی,آموزش عشق بازی و معاشقه در دوران نامزدی

برای عشق بازی  چه باید کرد

 

با موهای نامزد خود را بازی کنید

شاید از دیدگاه بسیاری از افراد بازی کردن با موی طرف مقابل خیلی کار ساده ای باشد و اصلاً به آن اهمیت ندهند. اما می توان گفت افرادی که با موهای نامزد خود بازی می کنند در رساندن او به لذت جنسی بسیار موفق تر هستند. پس هنگامی که در کنار نامزد خود هستید او را در آغوش بگیرید و با دست های خود موهای او را ناز کنید. ناز کردن موها در آقایان نیز تاثیرگذار خواهد بوده و به آن ها نیز از این کار لذت می برند.

 

رضایت هر دو طرف برای برقراری رابطه جنسی در دوران عقد

برای برقراری رابطه جنسی در دوران عقد مهم نیست که دوستتان در این دوران با همسرش یک رابطه کامل را تجربه کرده است و یا اینکه شریک شما این خواسته را از شما دارد، در این دوران رضایت هر دوی شما بسیار مهم است.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------