بیوگرافی فرهاد مدیری با نام هنری فرواگفرهاد مدیری خواننده

 

فرواگ نام هنری فرهاد مدیری ، فرزند مهران مدیری است.

فرهاد مدیری در ۱۸ اردیبهشت سال ۱۳۷۰ در تهران متولد شده است.او در هنرستان موسیقی تحصیل کرده و ادامه تحصیلات موسیقی را در خارج از کشور گذرانده است.

فرهاد مدیری دارای یک خواهر به نام شهرزاد می باشد. نام فرهاد را مادرش برایش انتخاب کرده و مهران مدیری از اسم فرهاد در بیشتر سریال ها برای نام خودش استفاده می کند. فرهاد مدیری در پشت صحنه برنامه های پدرش حضور داشته است ولی تنها یکبار برای برنامه جنگ ۷۷ جلو دوربین رفته و نقش کودکی پدرش را ایفا کرده است.

 

خانواده فرهاد مدیری 

 

فرهاد مدیری به ورزش های شنا، بیلیارد، دفاع شخصی علاقمند است و در این زمینه ها فعالیت می کند. 

ساز تخصصی فرهاد مدیری پیانو می باشد ولی نوازندگی سازهای دیگر هم تا به حال تجربه کرده است.

 

عکس های فرهاد مدیری

 

وقتی فرهاد مدیری را ببینید قد بلند او سریع توجه شما را جلب می‌کند. بیخود نبود که پدر در اجرای جشنواره فجر پشت تریبون گفت: «قد و بالات رو قربون» همه فکر می‌کردند بسکتبالیست است اما خودش می‌گفت : « اهل بسکتبال نیستم و تنها سه ماه رفتم» و با خنده ادامه داد: «اثرش را گذاشته از بس که قدم بلند است. اما اهل ورزش‌های رزمی هستم و اهل دفاع شخصی، با پدر هم بیلیارد بازی می‌کنم. بیلیارد پدر از من بهتر است و همیشه مرا می‌برد» فرهاد اهل شنا هم بود. می‌گفت پدرش برای کوهنوردی یا ورزش‌های دیگر هم وقت ندارد. بیشتر اهل نرمش است و اهل سینما رفتن هم نیست. در سال‌های اخیر تنها یک بار با هم به سینما رفته‌اند ولی کنسرت زیاد می‌رفتند.

 

فرهاد مدیری به همراه پدرش مهران مدیری

 

فرهاد مدیری با اینکه علاقه‌ای به بازیگری نداشت ولی هدف فیلمسازی داشت. البته اهل سریال‌سازی نیست و حضور در سینما را ترجیح می‌دهد. در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود. به خاطر هنری بودن رشته‌اش در مدرسه و یک عمر زندگی در یک خانواده هنری .

 

فرهاد مدیری با نام هنری فرواگ

 

آهنگ های فرهاد مدیری :

گل لاله لاله 

خاطره

 

وقتی فرهاد مدیری را ببینید قد بلند او سریع توجه شما را جلب می‌کند

 

 

گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------