بیوگرافی رها اعتمادی + عکسرها اعتمادی کجاست,رها اعتمادي

رها اعتمادی 

 

رها اعتمادی، کارگردان، تهیه‌کننده و ترانه‌سرا است. رها اعتمادی یکی از مجریان شبکه من و تو و از دست‌اندرکاران و تهیه‌کنندگان تلویزیون من و تو بود. از جمله کارهای رها اعتمادی، می‌توان از آکادمی موسیقی گوگوش، Greatest Hits، در تبعید، رضا شاه، از تهران تا قاهره، برنامه جواب و استیج را نام برد.

چکیده ای از بیوگرافی رها اعتمادی :

رها اعتمادی

متولد: ۱۲ آبان سال ۱۳۶۳ ایران

ملیت: ایران

تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشتهٔ جامعه‌شناسی (شاخهٔ مدیا/رسانه) و روان‌شناسی

دانش‌آموختهٔ دانشگاه UCL آمریکا

پیشه : تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، شاعر، ترانه‌سرا 

قد : ۱۸۳

 

بیوگرافی رها اعتمادی:

رها اعتمادی در ۱۲ آبان سال ۱۳۶۳ در تهران زاده شد. بعد از شش ماه زندگی در ایران، خانوادهٔ او به کشور سوئد مهاجرت کردند و تا ۱۹ سالگی رها ساکن آنجا بود. او برای تحصیلات دانشگاهی به آمریکا رفت و چهار سال در آنجا اقامت کرد. سپس به لندن مهاجرت کرد. پدر رها حسابدار بانک و مادرش خانه دار بود.

 

رها اعتمادی کجاست,رها اعتمادي

 عکس رها اعتمادی

 

رها اعتمادی یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد. خواهر او ندا و برادرش بابی است. خواهر رها 2سال و بردارش 6 سال از او بزرگتر هستند و رها اعتمادی آخرین و کوچکترین فرزند خانواده است. خانواده رها اعتمادی از ابتدای ورود به سوئد، فامیلی خود را از بنی اعتماد به اعتمادی تغییر داد تا هم هویت قبلی خود را تغییر داده و هم از طرفی از ریشه خود فاصله نگیرند.

 

عموی رها اعتمادی (آرش) از خدمتکاران دربار محمد رضا شاه پهلوی بود و به گفته سهراب اعتمادی، عموی رها اعتمادی روزانه 10 ساعت از زندگی خود را در کاخ نیاوران به کار و فعالیت مشغول بود.

 

خانواده رها اعتمادی از اقشار مرفه جامعه به شمار می رفت. علت ثروت نیز وجود عمویش  بود که با کمک های مختلف توانسته بود تقریبا افراد زیادی از اقوام را از فقر نجات داده و به زندگی آنها سر و سامانی بدهد. کمک های آرش به اقوام و خانواده به اندازه ای بود که با آنکه آرش پسر سوم خاندان بنی اعتماد بود اما همه او را بزرگ خاندان به حساب می آوردند و در همه کارها با او مشورت می کردند.

 

رها اعتمادی فارغ التحصیل لیسانس رشته جامه شناسی رسانه و روان شناسی از دانشگاه UCL آمریکا می باشد؛ علاوه بر اجرا شاعر نیز می باشد، رها اعتمادی ترانه‌سرایی را از سن ۱۴ سالگی آغاز کرد و از کودکی در محافل ادبی شرکت داشت. از همان دوران به محافل شاعرانه و ادبی علاقمند بود و حضور جدی داشت او در حال حاضر ترانه سرایی تعدادی از خواننده های مشهور آن ور آبی مخصوصا گوگوش را برعهده دارد.

 

رها اعتمادی کجاست,رها اعتمادي

عکس کودکی رها اعتمادی

 

رها اعتمادی در دوران کودکی در رشتهٔ تنیس شروع به فعالیت کرد و در سن ۱۶ سالگی برای نخستین بار از سوی فدراسیون ورزشی برای مسابقات تنیس راهی ایران شد (فقط یک بار به ایران سفر کرده) و در مسابقه مقام سوم را کسب کرد. او مربیگری تنیس را در لندن دنبال می‌ کرد. 

 

حضورش در لندن و سابقه خانوادگی اش باعث آشنایی با کیوان عباسی مدیر شبکه من و تو شد و خیلی زود توانست بعنوان تهیه کننده وارد این شبکه شود، سپس مجری گری چند برنامه معروف این شبکه بنام های آکادمی موسیقی گوگوش، استیج و تهیه کنندگی چندین مستند را برعهده داشت. رها اعتمادی هم اکنون در لس آنجلس می باشد و کار اصلیش ترانه سرایی می باشد.

رها اعتمادی پس از 7 سال همکاری با شبکه تلویزیونی ماهواره‌ای "من و تو"، در سال 2017 از آن جدا شده و فعلا همکاری با این شبکه ندارد.

 

رها اعتمادی کجاست,رها اعتمادي

عکس حسن اعتمادی پدر رها اعتمادی

 

افشاگری پدر رها اعتمادی:

پدر رها اعتمادی که خود قبلا مجری و تهیه کننده این شبکه که مسئولیت سردبیری اتاق خبر را برعهده داشت می گوید بودجه شبکه منو تو دولتی است و از طرف پنتاگون تامین می شود. او بارها به پسرش گفته که باید واقعیت را به مردم بگوید.

 

رها اعتمادی کجاست,رها اعتمادي

عکس رها اعتمادی و گوگوش

 

ازدواج رها اعتمادی :

تاکنون شایعات مختلفی از ازدواج رها اعتمادی منتشر شده است که ازدواج رها اعتمادی با گوگوش یکی از آنها بود که هیچ وقت تایید نشده است

البته عده ای گفته اند این رابطه وجود دارد !

 

رها اعتمادی کجاست,رها اعتمادي

 تیم فوتبال بچه های محله مون در شهر اوپسالا، سوئد

 

رها اعتمادی کجاست,رها اعتمادي

عکس های جدید رها اعتمادی

 

رها اعتمادی کجاست,رها اعتمادي

رها اعتمادی و بابک سعیدی

 

رها اعتمادی کجاست,رها اعتمادي

رها اعتمادی

 

گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های فرهنگ و هنر(شعر و ترانه، هنر و هنرمند، هنرهای دستی، تاریخ و تمدن، مناسبتها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------