لیفت با نخ نامرئی روش مفید برای پیشگیری از چین و چروکرفع چروک پیشانی با نخ, لیفت نخی صورت, لیفت نخی

رفع چروک پیشانی با نخ

 

لیفت نخ صورت

لیفت با نخ راهی است که برای درمان چین ‌و چروک پوست به ‌کار برده می‌شود و از جدیدترین روش‌های جوان‌سازی پوست به شمار می‌آید. اثرات بسیار زیادی در میزان شادابی پوست دارد و هیچ‌گونه زخم و برشی بر روی پوست به وجود نمی آورد.در ضمن جنس نخی که در لیفت استفاده می‌گردد از پلی دی اکسانون است که برای جراحی‌های چشم و قلب نیز از آن استفاده می‌گردد که قابلیت جذب شدن دارد.

این نخ‌ها چطور در چین و چروک صورت اثرگذارند؟

وقتی نخ‌ها داخل پوست شما قرار می‌گیرند، بدن کلاژن‌سازی و لیفت ایجاد می‌کند. این نخ‌ها می‌تواند سبب افزایش جریان خونسازی و کاهش چین و چروک‌ها شود.

 

از سویی سبب سفت شدن پوست، روشن شدن و لیفت صورت و بدن می‌شود. در این متد از روش برش‌های کوچکی نخ‌های خاردار برای لیفت و بالا کشیدن پوست صورت و ابرو استفاده می‌شود.

 

رفع چروک پیشانی با نخ, لیفت نخی صورت, لیفت نخی

لیفت نخی صورت

 

نخ‌های لیفت به سه دسته تقسیم می‌شوند

۱- نخ‌های لیفت که دارای خار یا زوایدی هرمی شکل می‌باشند و نقش اصلی آنها لیفت است که نخ‌های مختلفی در این دسته قرار می‌گیرند مانند نخ‌های PDO COG و نخ‌های از جنس Polycaprolacton و نیز Poly-L-lactic Acid که میزان ماندگاری آنها فرق دارد.

 

۲- دسته سوم Poly Glycolide یا PGA می‌باشد که دارای گلیکولیک اسید است و در مقایسه با PDO تا ۱۰% التهاب و کلاژن‌سازی بیشتری دارد.

 

۳- نخ‌های ساده که بیشتر نقش جوان‌سازی دارند و لیفت مختصر و یا ناچیز می‌دهند. از جمله این نخ‌ها می‌توان به نخ‌های Poly Dioxanone یا PDO ساده که تک رشته‌ای است اشاره نمود. البته این نخ‌ها به شکل اسکرو، دابل اسکرو و غیره هم وجود دارند که به واسطه سطح تماس بیشتر میزان تحریک کلاژن‌سازی بیشتر است.

 

رفع چروک پیشانی با نخ, لیفت نخی صورت, لیفت نخی

لیفت نخی

 

انواع لیفت صورت با نخ

لیفت نخی صورت به همراه جراحی

این شیوه باید توسط جراح زیبایی و یا متخصص زیبایی انجام شود. لیفت صورت با نخ را می توان با کشیدن پوست صورت مقایسه کرد و روند این شیوه به ۲ بخش زیر تقسیم می شوند.

 

نخ های آزاد و شناور

این نخ ها به زیر پوست با استفاده از بی حس کننده ی موضعی تزریق شده و به اطراف کشیده می شوند. این کشش بیشتر بین یک الی دو سال طول می کشد.

 

نخ های ثابت

این نخ ها به ساختارهای زیرین پوست متصل شده و میتوانند اثر بیشتر و نتیجه بهتری بدهند. بیشتر با پاک کننده هایی که پوست اضافی را از بین می برند استفاده می شود ، این شیوه بین ۲ تا ۴ سال طول می کشد.

 

مدت زمان بهبودی هر گونه تورم و کبودی بین ۷ تا ۱۴ روز قابل تغییر است. بنابراین اگر شما به دنبال استفاده از این روش هستید احتیاج به حداقل یک هفته مرخصی دارید.

 

لیفت صورت با نخ بدون جراحی

لیفت صورت با نخ بدون جراحی شیوه ای است که میان لیفت با جراحی و زیبایی با نخ است. بهترین شیوه راحت برای افراد بین ۳۵ تا ۵۵ سال پیشنهاد می شود.

 

این شیوه تولید کلاژن را زیاد کرده و همانند شیوه لیفت با جراحی، به سرعت اثر گذار نخواهد بود، ولی مزایای زیادی داشته که تفاوت های زیادی با شیوه قبل دارد.

 

رفع چروک پیشانی با نخ, لیفت نخی صورت, لیفت نخی

بالا کشیدن پوست صورت و ابرو

 

بهترین سن جهت انجام لیفت با نخ چه سنی است؟

بهترین سن جهت انجام لیفت با نخ در زنان و مردان سن ۲۵ تا ۶۵ سال می‌باشد که میلی برای انجام کارهای تهاجمی‌تر جراحی نداشته ولی می‌خواهند جوان‌تر به نظر بیایند.

۵۰% از نتیجه آخر لیفت همان روز عمل آشکار می‌باشد و باقیمانده آن طی ۳ تا ۶ ماه تکمیل می‌شود.

 

این موارد را پس از انجام ترد لیفت رعایت کنید:

- تا ۳ هفته به صورت‌تان فشاری نیاورید. به روی صورت نخوابید.

- موقع خواب، سر خود را با زاویه‌ای ۳۰ درجه نسبت به زمین قرار دهید.

- با نی چیزی نخورید.

- تا ۲ هفته، موقع صحبت کردن، جویدن و خمایزه کشیدن، مواظب باشید زیاد صورت تان کش نیاید.

- موارد منع لیفت با نخ

- ورزش نکردن و ماساژ دادن تا ۱ ماه

- استفاده از مسکن خوراکی برای تورم و درد

 

بعضی از نواحی بسیار شایع برای انجام لیفت صورت با نخ عبارتند از:

- ناحیه پایین صورت و خط فک

- قسمت میانی صورت و گونه ها

- ناحیه اطراف چشمی (ناحیه چشم)

- ناحیه گردن

- ناحیه ابرو

- با این حال، لیفت با نخ همیطور می تواند برای مناطقی که افتادگی چشمگیری دارند، مثل قسمت های داخلی ران ها، زیر بغل و باسن هم استفاده شوند.

 

لازم به ذکر است امواج هایفوتراپی روشی دیگر برای جوان ماندن می باشد  که امکان کشیدن پوست و جوان سازی خط خنده، ابرو، چروک پیشانی، غبغب و شلی گردن به روش غیرجراحی را فراهم کرده است.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------