چه آرایشی را با لباس صورتی کمرنگ ست کنیم؟آرایش با لباس صورتی کمرنگ ,آرایش با لباس صورتی ,آرایش صورت برای لباس صورتی

آرایش با لباس صورتی کمرنگ

 

رنگ صورتی، به علت تداعی کردن حس لطافت، سرزندگی و آرامش، بیشتر از هر رنگ دیگری، نشان زنانگی و لطافت خانم هاست. صورتی و طیف های مختلفش از آن رنگ هایی است که همه خانم ها در کمد لباس هایشان چند تکه ای از آن دارند. اما ست کردن لباس و آرایش با این رنگ محبوب قوانین خاص خود را دارد.

هرچه رنگ صورتی روشن تر باشد، احساس آرامش و ملایمت بیشتری دارد و هر چه به تیرگی برود، رنگ پر جنب و جوش و شاد و پر انرژی تر می شود.

 

یکی از مناسب ترین رنگ های انتخابی برای مراسم هایی که در فصول گرم سال یعنی بهار و تابستان برگزار می شود، صورتی روشن است. برای آرایش متناسب لباس صورتی کمرنگ بهترین اقدام این است که تمام تمرکزتان بر روی یک قسمت از چهره قرار بدهید و باقی قسمت ها را خنثی کنید.

 

انتخاب رنگ کرم پودر

در اولین مرحله از آرایش مناسب لباس صورتی برای آرایش صورت بهتر است کرم پودر انتخاب کنید که نه خیلی روشن باشد و نه خیلی تیره.

 

پیشنهاد می شود از کرم پودر همرنگ پوست تان استفاده کنید تا آرایش طبیعی داشته باشید.

 

اگر پوست تان خیلی روشن و سفید است می توانید کرم پودر رنگ تیره استفاده کنید تا به چهره تان رنگ و لعاب ببخشد.

 

آرایش چشم 

اگر قسمت انتخابی شما آرایش چشم هایتان است علاوه بر اینکه باید مژه هایی پرپشت و جذاب به کمک ریمل و مژه های مصنوعی برای خود درست کنید، بهتر است برای سایه چشم هایتان از ترکیب رنگ طلایی و سایه طبیعی و یا خاکستری مایل به قهوه ای استفاده کنید.

 

آرایش با لباس صورتی کمرنگ ,آرایش با لباس صورتی ,آرایش صورت برای لباس صورتی

آرایش چشم برای لباس صورتی

 

آرایش لب

برای آرایش لب بهترین انتخاب این است که از رژلب صورتی ملایم و هم‌رنگ با لباس استفاده نمایید. این تناسب و نزدیکی رنگ رژلب با رنگ لباس ظاهری خیره‌کننده و جذابی را برایتان ایجاد خواهد کرد.

 

آرایش با لباس صورتی کمرنگ ,آرایش با لباس صورتی ,آرایش صورت برای لباس صورتی

آرایش لب با لباس صورتی کمرنگ

 

آرایش گونه ها

شما دو حال انتخابی پیش رو برای رنگ رژگونه دارید یا اینکه از سایه روشن صورتی استفاده کنید و یا از رنگی هم ست رژلب تان می توانید استفاده کنید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------