تجهیزات آرایشگاهی با کیفیت برای ایجاد زیبایی مطلوبانواع تجهیزات آرایشگاهی, تجهیزات آرایشگاهی, معرفی تجهیزات آرایشگاهی

معرفی تجهیزات آرایشگاهی

 

آشنایی با انواع تجهیزات و وسایل آرایشگاهی 

خدمات آرایشگاهی به قدری متنوع  تخصصی شده اند که هر آرایشگاه برای خدمات مختلف نیاز به فضا و وسایل جداگانه دارد، در این مطلب از بیتوته شما را با مهمترین وسایل و تجهیزات آرایشگاهی اشنا می کنیم.

امروزه خدمات ارائه شده در آرایشگاه ها بسیار متنوع شده است بنابراین در یک آرایشگاه تجهیزات متفاوتی را می بینید . هر آرایشگاه برای ارائه خدمات بهتر باید از تجهیزات متنوع آرایشگاهی برای مشتریانش استفاده کند. در ادامه مقاله به معرفی انواع تجهیزات آرایشگاه می پردازیم.

 

معرفی انواع تجهیزات آرایشگاهی 

برای ارائه خدمات با  کیفیت در آرایشها باید با توجه به بودجه و فضای موجود ، تجهیزات لازم برای ارائه خدمات تخصصی مختلف را در ارایشگاه داشته باشید، از جمله :

صندلی آرایشگاهی ، سرشور ، دکور آرایشگاهی ، تخت آرایشگاهی ، تجهیزات اداری سالن ، وسایل کاشت و طراحی ناخن ، و غیره

 

انواع تجهیزات آرایشگاهی, تجهیزات آرایشگاهی, سرشور آرایشگاه یکی از تجهیزات آرایشگاهی

سرشور آرایشگاه یکی از تجهیزات آرایشگاهی

 

صندلی آرایشگاهی

صندلی های آرایشگاهی نقش بسیار مهمی در آرایشگاه داشته و انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز و نوع خدمات انتخاب می شوند.

 

صندلی VIP : صندلی VIP ظاهری زیباتر و با کیفیت تر نسبت به سایر صندلی های آرایشگاه دارد و برای مشتریان ویژه و عروس ها که قرار است مدت زمان زیادی روی صندلی بنشینند استفاده می شود و قیمت بالاتری نسبت به سایر صندلی ها دارد. 

 

صندلی میکاپ : صندلی میکاپ باید پشتی راحت و قابل تنظیم داشته باشد که مشتری برای نشستن طولانی مدت دچار مشکل نشود. همچنین دارای زیر سری باشد تا سر مشتری را حمایت کرده و باعث گردن درد نشود. 

 

صندلی برقی : صندلی های برقی دارای دو موتور در قسمت پشتی و زیرپایی هستند که با ریموت میتواند درجه بندی آن ها  را تنظیم کنید و بدون زحمت صندلی را متناسب با نیازتان تغییر حالت بدهید.

 

صندلی طرح برقی : ظاهر این صندلی ها مشابه با صندلی برقی طراحی می شوند ولی به صورت دستی و با جکی که در زیر آنها تعبیه شده است تنظیم می شوند.

 

صندلی تابوره : صندلی تابوره برای آرایشگران طراحی می شود که دارای پایه های چرخدار است و به راحتی قابل جا به جایی هستند. 

 

صندلی تاتو : صندلی تاتو جای دست و جای پای قابل تنظیم دارد تا به راحتی محل دست و پا را برای تاتو ثابت نگه دارد.

 

صندلی کوپ و کوتاهی : این صندلی ها برای کوتاه کردن موها مورد استفاده قرار می گیرند و به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی بتوانید به همه بخش های سر دسترسی داشته باشید. 

 

صندلی اصلاح کودک : صندلی اصلاح کودک حالتی زیبا و چشم نواز و عروسکی دارد تا کودک از نشستن روی آن لذت ببرد و برای کوتاهی موهایش همکاری نماید. 

 

سر شور آرایشگاه

سرشورهای آرایشگاه به دو صورت ایستاده و مبله تولید می شوند و کاسه آن ها ثابت یا متحرک است. کاسه سرشور متحرک قابل تنظیم است و باعث می شود مشتری احساس راحتی بیشتری داشته باشد. صندلی سرشور مناسب باید دارای زیر گردنی یا جایی باشد تا سر مشتری بهتر روی کاسه قرار بگیرد. 

 

دکور آرایشگاهی 

دکور آرایشگاه شامل ، آینه ، استند ، کنسول ، پارتیشن و فایل ها است که ظاهر و رنگ آنها تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و جلوه بصری آرایشگاه می گذارد. خرید دکور آرایشگاه باید متناسب با اندازه فضای باشد تا هم از شلوغی بیش از حد آرایشگاه جلوگیری کند و هم بتوانید وسایل آرایشگاه را مرتب و منظم و در دسترس بگذارید. 

 

انواع تجهیزات آرایشگاهی, تجهیزات آرایشگاهی, سشوار و اتو مو از تجهیزات آرایشگاهی

سشوار و اتو مو از تجهیزات آرایشگاهی

 

تخت آرایشگاه 

با توجه به تنوع خدمات ارائه شده در آرایشگاه ، نیاز به خرید تخت های مختلف از جمله تخت اپیلاسیون ، تخت ماساژ و تخت چند منظوره خواهید داشت. 

 

تخت اپیلاسیون : اندازه ، راحتی و رویه تخت اپیلاسیون سه گزینه مهم هنگام خرید تخت اپیلاسیون است . اندازه تخت باید به گونه ای باشد که حتی برای افراد قد بلند و چاق مناسب باشد و در طولانی مدت باعث خستی فرد نشود و در صورت ریختن موم روی آن به راحتی قابل تمیز شدن باشد. با این که قیمت تخت های اپیلاسیون پارچه ای کمتر است ولی تخت های چرمی مناسب تر هستند. 

 

تخت ماساژ : تخت ماساژ در دو نوع ثابت و تاشو تولید می شود. تخت های ثابت مناسب سالن های زیبایی ، مراکز ماساژ درمانی و فیزیوتراپی است و تخت های تاشو قابل حمل ، سبک و کوچکتر هستند و برای خدمات سیار در منزل استفاده می شوند. 

تخت ماساژ مناسب باید پایه و پشتی قابل تنظیم ، تشک مناسب ، سوراخصورت ، کیف تخت و غیره داشته باشد. 

 

تخت چند منظوره : تخت های چند منظوره می توانند تمام نیازهای سالن آرایشی را از جمله ماساژ ، اپیلاسیون و غیره را تامین کنند. این تخت ها باید اندازه مناسب ، جای صورت ، پشتی قابل تنظیم ، بالش ، تشک مناسب و غیره داشته باشند. 

 

تجهیزات اداری آرایشگاه 

هنگام ورود به سالن آرایشگاه ، تجهیزات اداری سالن مانند صندلی انتظار ، میز پذیرش ، صندلی مدیریت و میز مدیریت نظر مشتری را جلب میکند.

صندلی های انتظار باید متناسب با دکوراسیون ظاهری زیبا داشته باشند ، جنسشان به گونه ای باشد که به راحتی آلوده نشوند و نشستن در آن ها راحت باشد. 

 

میز و صندلی پذیرش و مدیریت هم باید علاوه بر این که ظاهری شکیل دارند ارگونومی مناسب ، نشیمنگاه نرم ، پشتی قابل تنظیم و دسته برای نشستن طولانی مدت داشته باشند تا خستگی را به حداقل برسانند. 

 

انواع تجهیزات آرایشگاهی, تجهیزات آرایشگاهی, انواع صندلی از تجهیزات آرایشگاهی

انواع صندلی از تجهیزات آرایشگاهی است

 

وسایل کاشت و طراحی ناخن

کاشت و طراحی ناخن تبدیل به یکی از خدمات ثابت آرایشگاه ها شده است که نیاز به وسایل مخصوص و مجزایی دارد ، از جمله :

 

دستگاه  UV : این دستگاه با رقر و باتری کار میکند ، فن خشک کننده و لامپ UV دارد.

ست مانیکور : ابزاری از جمله ناخن گیر ، تمیز کننده زیر ناخن ، پوشر ، تمیز کردن گوشت ها و پوست های دور ناخن ، ابزار تمیز کردن پوست های روی ناخن و غیره . 

میز مانیکور : میز مانیکور بهتر است دارای کشو برای گذاشتن وسایل مورد نیاز مانیکور باشد.

صندلی پدیکور : صندلی پدیکور مناسب باید دارای نشیمنگاهی نرم و ارتفاع قابل تنظیم متناسب با قد مشتری باشد.  این صندلی ها دارای شیر آلات و یک سینک برای شستن پا بعد از پدیکور هستند. 

 

سایر لوازم آرایشگاهی

دیگر لوازم آرایشگاهی مورد نیاز عبارتند از :

- سشوار و پایه سشوار

- ترولی فلزی ، قفل دار ، چوبی ، پلاستیکی 

- دستگاه اپیلاسیون

- دستگاه استریل

- دستگاه اوزون تراپی

- دستگاه بخور

- دستگاه پارافین تراپی

- دستگاه تاتو

- دستگاه لوپ

- دستگاه لیزر

- دستگاه موخوره 

- رینگ لایت و… 

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X پزشکی ، بهداشتی ، درمانی,سایر موارد

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023