نمایش خودروی تاریخی و زیبای جگوار در انگلیس +تصاویر اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , جگوار
جگوار قصد دارد اولین نمونه تولید شده مدل D-Type این شرکت را در نمایشگاهی در انگلیس در معرض نمایش قرار دهد. 

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جگوار خودروی تاریخی و زیبای D-Type را در نمایشگاه خودرو‌های کلاسیک Concours of Elegance در شهر همپتون کورت کشور انگیس در تاریخ ۱۵ تا ۱۷ شهریور سال جاری به نمایش می‌گذارد. در کنار اولین مدل D-Type جگوار اتومبیل‌های کلاسیک فراری و استون مارتین نیز قرار دارند.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , جگوار

 

خودرویی که در نمایشگاه شهر همپتون به نمایش گذاشته می‌شود اولین نمونه D-Type جگوار با همان ساختار فنی و ظاهری اولیه است و شاید تنها تغییر موجو در این اتومبیل ترمیم محل‌های آسیب دیده رنگ بدنه باشد. این خودرو در اوایل دهه ۶۰ میلادی ساخته شده و رنگ اصلی آن مشکی است. اولین نمونه D-Type جگوار در زمان ساخت با هدف خودرویی پرسرعت برای شرکت در مسابقات اتومبیل‌رانی طراحی و تولید شد و توانست موفقیت‌های زیادی را برای جگوار در آن سال‌ها بدست آورد. درخشان‌ترین نتایج این خودرو در اوایل دهه میلادی رقم خورد.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , جگوار

بازسازی تاریخی موفقیت‌آمیز با نمایش خودرویی کلاسیک

جگوار تعداد بسیار محدودی از این خودرو را تولید کرده بود و بیشتر آن‌ها نیز بر اثر تصادفات سنگین آسیب فراوان دیده و از بین رفتند؛ لذا نمونه مورد نمایش در همپتون از اهمیت بسیار خاصی برخوردار است. برخی از علاقمندان و طرفداران خودرو‌های کلاسیک تلاش کردند نمونه‌هایی از این خودرو را بازسازی و باز تولید کنند و توانستند موفقیت بزرگی را بدست آورند. این گروه پس از ۳۰۰۰ ساعت کار بر روی این خودرو اولین نمونه D-Type را بازتولید کرند.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , جگوار

 

خودرو‌هایی تاریخی و بسیار کمیاب و حتی نایاب از شرکت‌های مک‌لارن، رویس‌رویز، لوتوس، فراری و استون مارتین در این نمایشگاه در معرض دید قرار می‌گیرند. مطمئنا این نمایشگاه مورد استقبال بسیار مناسبی از سوی طرفداران و دوست‌داران خودرو‌های کلاسیک قرار می‌گیرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------