ویرایش عکس ها با KiwiCamera
در این اپلیکیشن شما با کمک افکت‌ها و الگوریتم‌های قابل شخصی سازی، می‌توانید عکس‌های خود را با کیفیت‌ها و حالت‌های بسیار متفاوت و چشم نوازی به ثبت برسانید.

KiwiCamera یکی از جذاب‌ترین و حرفه‌ای ترین اپلیکیشن‌های عکاسی و ویرایش تصاویر اندروید است که انبوهی از امکانات مختلف را در خود جای داده و به یک اپلیکیشن ایده‌آل برای کاربران تبدیل شده است.

 

ویرایش عکس, تصاویر Collage

ویرایش عکس ها و ساخت تصاویر Collage در اندروید

 

در دنیای اندروید، اپلیکیشن‌های بسیار خوبی برای عکسبرداری وجود دارند. اپلیکیشن‌های بی نظیری برای ویرایش عکس‌ها و اپلیکیشن‌های خوب برای ساخت Collage نیز دست کمی از اپلیکیشن‌های دیگر ندارند. اما آیا اپلیکیشنی وجود دارد که هم در عکسبرداری، هم در ویرایش و هم در ساخت تصاویر Collage جزو بهترین‌ها باشد؟

 

KiwiCamera پاسخی برای این پرسش شما خواهد بود. اپلیکیشنی فوق العاده که شاید اغراق نباشد اگر آن را یکی از 3 اپلیکیشن برتر اندروید در زمینه‌ی تصاویر بدانیم. در این اپلیکیشن شما با کمک افکت‌ها و الگوریتم‌های قابل شخصی سازی، می‌توانید عکس‌های خود را با کیفیت‌ها و حالت‌های بسیار متفاوت و چشم نوازی به ثبت برسانید.

 

اگر عکسی را به طور ساده نیز تهیه کرده اید یا حتی اگر از قبل در گوشی خود عکس‌های معمولی و ساده ای وجود دارند، می‌تواند با وارد کردن آن‌ها به این اپلیکیشن و با استفاده از ابزارک‌های متعددی که در KiwiCamera برای ویرایش تصاویر در نظر گرفته شده است، جلوه‌ی تازه ای به آن‌ها ببخشید.

 

تصاویر اندروید, اپلیکیشن‌های عکاسی

اپلیکیشن‌های عکسبرداری و ویرایش تصاویر در اندروید

 

تصاویر Collage که این روزها یکی از محبوب ترین سبک‌های ویرایش عکس شده اند نیز از چشمان توسعه دهندگان KiwiCamera دور نمانده و حضور پرقدرتی نیز در این اپلیکیشن دارند. ده‌ها حالت مختلف و چندعکسی وجود دارد که می‌توانید به آسانی هر چه تمام تر تصاویر خود را در خانه‌های مختلف آن قرار دهید.

 

نتیجه‌ی خروجی نیز علاوه بر آنکه در گوشی شما ذخیره خواهد شد، قابلیت اشتراک مستقیم به شبکه‌های اجتماعی را نیز دارا خواهد بود. اما همه چیز به همین جا ختم نخواهد شد و KiwiCamera با دو بخش استیکر و قاب، اپلیکیشن خود را در تکمیل بودن به حد بسیار بالایی رسانده است. در بخش استیکرها صدها استیکر متنی یا شکلکی مختلف وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را روی تصاویر خود قرار دهید. بخش قاب‌ها نیز علاوه بر آنکه تعداد بالایی فریم مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد، سبکی متفاوت و جدید را از فریم‌ها به کاربران معرفی می‌کند که مطمئن هستیم از تجربه‌ی آن‌ها لذت خواهید بود.
منبع:zoomit.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------